השיטה המחממת או המקפיאה? בחרי את המסלול שלך לחיטוב מהיר

הדיאטה ואימוני הכושר לא סידרו לך את הגוף שחלמת עליו? רגע לפני שאת מתייאשת, כדאי שתכירי שתי שיטות מובילות להצרת היקפים שיצעידו אותך לאופק חטוב במיוחד

איך להיפטר מעודפי השומן הקטנים והמציקים (צילום: Shutterstock)
איך להיפטר מעודפי השומן הקטנים והמציקים (צילום: Shutterstock)

כבר שנים שאת שומרת על תפריט מדוד, מחדשת את המינוי למועדון הכושר ואפילו מתייצבת כמו שעון שוויצרי לשיעורי החיטוב, אבל למרות כל העבודה הקשה הזאת, את פשוט לא מצליחה להיפטר מעודפי השומן הקטנים והמציקים האלה בבטן, בירכיים, בישבן או במותניים. רגע לפני שאת מתייאשת, ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, מדריך רופאים בינלאומי להמסת שומן בגלי רדיו, הראשון בישראל והשלישי בעולם בטיפול בשיטה זו, וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מציע לך לא לוותר על חלום הגוף החטוב. למה? כי לדבריו, באמצעות שתי שיטות טיפול מתקדמות שנועדו בדיוק למצבים האלה, גם את תוכלי להתהדר סוף־סוף בגזרה החטובה שחלמת עליה.

 

ד"ר גלזינגר. מומחה בכירורגיה פלסטית (צילום: באדיבות ד"ר גזינגר)
  ד"ר גלזינגר. מומחה בכירורגיה פלסטית(צילום: באדיבות ד"ר גזינגר)

   

  1. שיטת Bodytite

  שיטה זעיר פולשנית יעילה מאוד הפועלת להמסת השומן, שאיבת השומן ומיצוק העור בפעולה אחת. הטיפול מאפשר להמיס שומן בכמות ובמהירות גדולה בהרבה מאשר בכל דרך אחרת, ונותן גם מענה למיצוק העור באמצעות אלקטרודה חיצונית המבצעת תהליך של כיווץ העור.

   

  • איך זה עובד: הטיפול פועל באמצעות גלי רדיו (RF). פעולת גלי הרדיו מחממת באופן אחיד ומהיר את השומן וממיסה אותו. בו זמנית המכשיר מבצע שאיבת השומן הנמס החוצה כשהוא במצב נוזלי. מאחר שהחום סוגר במקום את כלי הדם, הפעולה מינימלית (וכמעט ללא דימום) וכרוכה בפחות שטפי דם בהשוואה לכל פעולת שאיבה אחרת. כמו כן, חימום העור מעודד את הגוף לייצר סיבי קולגן חדשים במקום שבו התבצע הטיפול וכך מוביל גם למיצוק העור באותו אזור.
  • זמן ההחלמה: כיומיים־שלושה ומלווה בכאבים קלים בלבד.
  • מתי תראי תוצאות: מתחילים לראות תוצאה כשלושה שבועות לאחר הטיפול. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר כחצי שנה.

   

  2. שיטת Cooltech

  שיטה לא פולשנית לחיטוב ללא דיאטה בעלת פרופיל בטיחות גבוה במיוחד. הרעיון שעומד מאחוריה מבוסס על העובדה המדעית שתאי השומן התת־עוריים נוטים להתפרק כשהם נחשפים לקור בהשוואה לשאר רקמות הגוף. לכן הם ייהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, ולעומת זאת הרקמות הרגילות (כלי דם, עור, עצבים או שרירים), שכאמור אינן מגיבות לקירור באותה מידה, לא ייפגעו.

   

  • איך זה עובד: במהלך הטיפול מתבצע קירור של האזור הנבחר, שבעקבותיו שכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי דרך מערכות הלימפה והדם בתוך כשישה שבועות.
  • זמן ההחלמה: ניתן לחזור מיידית לפעילות לאחר הטיפול. ייתכן שתופיע רגישות או חוסר נוחות באזור המטופל, אולם תחושה זו תחלוף לאחר כמה ימים.
  • מתי תראי תוצאות: בטווח של כעשרה שבועות מהטיפול. לאחר טיפול אחד ניתן לראות צמצום של 1.5 עד 2 ס"מ בהיקף הבטן, וכעבור כ־90 ימים לאחר הטיפול ניתן לראות שינוי בהיקף של עד 4.5 ס"מ באזור המטופל. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע שני טיפולים בפער של כחודש וחצי זה מזה. יש לציין, בגלל מבנה תאי השומן, יש אחוז מסוים של אנשים שלא מגיבים לטיפול.

   

  מרפאות ד"ר רונן גלזינגר

  תל אביב: הברזל 28 , טל': 03-6090339

  באר שבע: שד' בן צבי 10 מגדלי הרכבת, טל': 08-6231073

  לקביעת תור לייעוץ ולמידע נוסף: www.drglesinger.co.il 

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד