"ההתקדמות קדימה תוך שמירה על האני מאמין זה ההישג הכי גדול"

עו"ד טלי דדון שהגיעה לתחום המקרקעין עם ניסיון רב בנדל"ן ואדריכלות, לא מסתפקת רק בניהול משרד משלה. היא גם מרצה בפני יזמים צעירים. "נתינה היא קבלה"

״הלקוח בעיניי כבן משפחה, ליווי הלקוח מהרגע הראשון ועד לסופה של העסקה באופן צמוד ואכפתי ביותר, יחס חם ומקצועי ללא פשרות!״. עו"ד טלי דדון ביטון  (צילום: עמיר צוק)
״הלקוח בעיניי כבן משפחה, ליווי הלקוח מהרגע הראשון ועד לסופה של העסקה באופן צמוד ואכפתי ביותר, יחס חם ומקצועי ללא פשרות!״. עו"ד טלי דדון ביטון (צילום: עמיר צוק)
עורכת דין טלי דדון ביטון, בעלת משרד לעריכת דין בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית תמ"א 38. מרצה במכללת מגמות בתחום המקרקעין והיזמות, ומרצה בקורס הכנה לבחינות רשם המתווכים.

 

מה הוביל אותך לעסוק דווקא בתחום זה?

״חיה ונושמת נדל"ן על כל היבטיו מעל 15 שנה,עיסוקי בתחום המקרקעין והנדל"ן היווה המשך טבעי ומתבקש לנסיוני הקודם באדריכלות (עבדתי מספר שנים ברפופורט אדריכלים, כהנדסאית אדריכלות). תחום החוזים והמקרקעין הינו תחום התמחותי, ונסיוני באדריכלות ובחוזים משרת אותי כיום כמייצגת יזמים וקבלנים, מוכרי ורוכשי דירות. בשנים האחרונות אף עוסקת בתחום ההוראה ומרצה בפני יזמים צעירים בתחום הנדל"ן, המקרקעין ומיסוי, וכן במסגרת קורס הכנה לבחינת רשם המתווכים, ונהנית מכך מאוד״.

 

מה מאפיין את קהל היעד שמגיע אלייך?

״מייצגת ומלווה יזמים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38, והפינוי בינוי, וכן בתחום הבניה הרוויה, וכן מייצגת דיירים המבקשים לבדוק היתכנות לביצוע תוכנית תמ"א 38 הרלוונטית בבניין מגוריהם ומבקשים ליווי של איש מקצוע בקיא ומנוסה בתחום זה ומסייעת להם בבחירת היזם המתאים ביותר עבורם. בנוסף אני מייצגת לקוחות פרטיים בעסקאות מכר או רכישה של דירות מגורים ו/או מבנים מסחריים ומשרדים״.

 

הישג שאת גאה בו במיוחד

״ההישג העיקרי הוא לא אחד, כי אם מתמשך, עצם העשייה וההתקדמות קדימה, הרחבת הפעילות, תוך שמירה על האני מאמין שלי ושל המשרד, הוא ההישג המשמעותי עבורי. זכור לי מקרה בו הגיעה אלי לקוחה נכה אשר שוכנעה לחתום על הסכם לרכישת זכות בדירה מחברה יזמית מאוד מוכרת, וזאת מבלי להבין את מהות העסקה ומבלי לדעת כי נכנסת לעסקה במסגרת קבוצת רכישה על כל המשתמע מכך, פנתה אל החברה בעצמה ובאמצעות עו"ד מטעמה לביטול החוזה ונענתה בתוקף בשלילה. משפנתה אלי ומנסיוני כמי שייצגה וליוותה חברות יזמיות, הצלחתי בדרכי נועם, לבטל את ההסכם ואף לבטל את הדרישה לחייבה בפיצוי כספי ואף מעבר לכך, הצלחתי להשיב לה את מלוא התשלומים אשר שולמו על ידה באופן מלא כולל עמלת שיווק! מיותר לציין כי אותה לקוחה נותרה כבת משפחה ומסתייעת בי בכל צעד הנוגע לעניינה כמו רבים אחרים כמותה״.

 

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״פתיחת משרד נוסף בתל אביב, הקנה לי נגישות וזמינות לעסקאות וללקוחת רלוונטיים, משרד מעניק מעטפת שירותים רחבה לכלל לקוחותינו, הפרטיים והיזמיים, בתחום הנדל"ן אך גם בתחומים הנושקים לתחום הנדל"ן, כמו חברות, צוואות-ירושות, וכו'.

כמובן בחירת שותפים לעשייה ולדרך כעובדים מתאימים, היא לב ליבו של המשרד. בסופו של יום, עסקים עושים עם אנשים״.

 

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״הלקוח בעיניי כבן משפחה, ליווי הלקוח מהרגע הראשון ועד לסופה של העסקה באופן צמוד ואכפתי ביותר, יחס חם ומקצועי ללא פשרות! נוכחתי להבין כי, אין תחליף ליחס האישי״.

 

האם להיות אשת קריירה בא על חשבון משהו אחר? יש משהו שאת מרגישה שפספסת בבחירתך להתמקד בקריירה מצליחה?

״כאשה נשואה ואם לילדים, המטפחת קריירה המשימה אינה פשוטה, הרצון לענות על צרכי הלקוחות בזמינות מידית, מול יזמים או דיירים, לעיתים בא על חשבון הזמן הפנוי והפרטי שלי, אך עם עזרה ותמיכה מבן זוגי אני מוצאת שהדבר אפשרי, על אף ויתורים שנאלצת לעיתים לעשות. לא מרגישה שפספסתי משהו, אך הגעגוע לזמנים בהם עבדתי כדיילת אוויר באל-על קיים כל הזמן, אני מפצה על כך בטיסות תכופות לחו"ל״.

 

לתחזק עסק מצליח זו משימה לא פשוטה. מה סודך?

״ הסוד שלי מתן יחס אישי, זמינות, ודיוק מקצועי שהם הקווים המנחים, הענקת קשת שירותים משפטיים רחבה לכלל לקחותינו, ומתן מענה מיידי וזמין בכל נושא. בניית אסטרטגיה עסקית ומשפטית מתאימה לכל עסקה או פרויקט, בחירת צוות עובדים מקצועי ואכפתי אשר נותן מענה מיידי מחד וניהול זמן אשר הינו הכרחי ביותר, וזאת על מנת למקסם את העשייה מאידך, והכל על מנת לאפשר זמן פרטי וזמן למשפחתי. אני מאמינה שנתינה היא קבלה, וזה תמיד מוכיח את עצמו״.

 

״הלקוח בעיניי כבן משפחה, ליווי הלקוח מהרגע הראשון ועד לסופה של העסקה באופן צמוד ואכפתי ביותר, יחס חם ומקצועי ללא פשרות!״

 

 

054-3061323 | פייסבוק: טלי דדון - ביטון משרד עורכי דין

אשדוד: שדרות ירושלים 18 (קיי טאוור)

תל אביב: רחוב יוניצמן 21 (בית מנדרין)

www.bizmakebiz.co.il

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד