פרסום ראשון: אילן בז'ה נבחר לעמוד בראש המחלקה לאופנה בשנקר

שבועות ספורים לאחר תצוגת הגמר של 2019, הוחלט על ראש חדש למחלקה: המרצה ומעצב האופנה בוגר שנקר, שעובד בימים אלו גם עם רשת H&O והמותג הפולני ריזרבד

איתי יעקב

|

24.07.19 | 12:36

איך תיראה תצוגת הגמר בשנה הבאה תחת ניהולו של אילן בז'ה? הפרויקט של תמר פז בתצוגת הבוגרים לשנת 2019 (צילום: רפי דלויה)
איך תיראה תצוגת הגמר בשנה הבאה תחת ניהולו של אילן בז'ה? הפרויקט של תמר פז בתצוגת הבוגרים לשנת 2019 (צילום: רפי דלויה)

מעצב האופנה והמרצה אילן בז'ה נבחר לעמוד בראש המחלקה לאופנה בשנקר. בז'ה, מרצה בכיר במחלקה, היה מהמועמדים המובילים להחליף בתפקיד את ראשת המחלקה היוצאת לאה פרץ, שפורשת לאחר 22 שנה בתפקיד. בז'ה גבר על מועמדים מתוך המחלקה כמו המרצה רונן לוין ומועמדים מחוץ למחלקה, כמו יערה קידר ושחר אטואן. הוא צפוי להיכנס לתפקידו בשנת הלימודים הקרובה. בשנקר אישרו את הידיעה.

 

בז'ה, 50, הוא בוגר המחלקה לאופנה משנת 1995, ומאז עבד במותגי אופנה מקומיים. הוא עיצב את אופנת הקז'ואל של בגיר, ולאחר מכן מונה לקניין ולמעצב הראשי של מחלקת בגדי הגברים של רשת Golf & Co. בתום עשור ברשת שימש כמנהל המסחרי של הרשתות Max Moretti shoes and bags ,Polgat, Golf ו-Sprint. בשנת 2008 מונה בז'ה למנכ"ל רשת Tag Woman וכיום הוא מנהל הקריאייטיב של קבוצת H&O - מנשים, גברים וילדים, דרך הלבשה תחתונה ועד אביזרי אופנה ונעליים. לאחרונה היה אחראי על כניסת מותג האופנה הפולני ריזרבד לישראל. נכון להיום, הוא צפוי לשמור על תפקידו בחברה.

 

את תגובתו של אילן בז'ה לא ניתן היה להשיג עד למועד הפרסום.

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד