לא רק פריטי וומן: מלכת היופי נבחרה למיזם כוח נשי של מורן אטיאס

מלכת היופי סלע שרלין והמלכה במיל' טיטי איינאו הצטרפו, יחד עם עוד כוכבות ונשים מצליחות, למיזם הכוח הנשי 'מי פירסט', ביוזמת מורן אטיאס. גירל פאוור זה כאן

מלכת היופי במיל' והמכהנת. לא רק יפות (צילום: אור גפן)
מלכת היופי במיל' והמכהנת. לא רק יפות (צילום: אור גפן)
"הרגע הכי מרגש". מפגן כוח של עוצמה נשית (צילום: אור גפן)
"הרגע הכי מרגש". מפגן כוח של עוצמה נשית (צילום: אור גפן)

בחלל נרחב במרכז תל אביב התקבצו סלע שרלין, טיטי איינאו, פנינה רוזנבלום, אלכסה דול, בל אגם ועוד, כדי להשיק את המיזם החדש שהביאה לארץ הכוכבת הבינלאומית מורן אטיאס יחד עם אחותה שני -'מי פירסט' (mefirst). מטרת המיזם, שנעשה בשיתוף עם חברת We Work העולמית, היא לחבר קהילות נשים מכל העולם, ליצירת שיח משותף וסביבה תומכת בעולם הנשי. 

 

העצמה נשית בכל גיל. סלע עם אמה (צילום: אור גפן. אוברול סלע: שי שלום)
  העצמה נשית בכל גיל. סלע עם אמה (צילום: אור גפן. אוברול סלע: שי שלום)

   
  "זה היה מדהים לראות כל כך הרבה נשים חזקות ורבות השפעה במקום אחד", סיפרה סלע. "המיזם נועד לקדם בין השאר העסקת נשים על ידי נשים, מנטורינג וליווי בעולם העסקים של נשים בתחילת דרכן, וזה משהו שאני מתחברת אליו מאד". המיזם הוקם מתוך מטרה לייצר שינוי לנשים בצמתי מפתח, ולשנות את מאזן קבלת ההחלטות בצמרת. אם יותר נשים יעזרו לנשים אחרות ויהיו מחוייבות להצלחה שלהן, כולן וכולם ירוויחו. שרלין מסכימה כי יצירת נטווריקינג איכותי וסביבה תומכת היא חלק מאבני הדרך לקידום נשים. "אני מאד מאמינה בנושא הזה ומתעסקת בו, ומכיוון שמתוקף תפקידי כמלכת היופי ניתנה לי במה להשפיע וליצור קול, גם אם זה רק לשנה, אני מרגישה מחוייבת לרעיון הזה".

  "הרבה נשים חזקות במקום אחד". האחיות אטיאס עם אילנה ראדה ובל אגם  (צילום: אור גפן)
   "הרבה נשים חזקות במקום אחד". האחיות אטיאס עם אילנה ראדה ובל אגם (צילום: אור גפן)

   מאיזו זווית את מתחברת לקידום נשים?

   "עוד אין לי עסק משלי או עובדות שאני אוכל לקדם (צוחקת), אבל אני מעבירה סדנאות בבתי ספר לנערות צעירות ומעניקה להן כלים ומוטיבציה לקדם את עצמן כבר מגיל ההתבגרות. לתת לעצמן ערך וגם תחושת העצמה שתלווה אותן במסלול הצבאי והמקצועי שלהן. העצמת נשים יכולה להתחיל בכל גיל, ומחקרים מראים שככל שמפנימים את זה בגיל צעיר יותר ומעניקים לצעירות כלים להתקדם הלאה, כך זה יותר השתלם לנו כחברה".

   יש גם בלונד פאוור. אלכסה דול ופנינה רוזנבלום (צילום: אור גפן)
    יש גם בלונד פאוור. אלכסה דול ופנינה רוזנבלום (צילום: אור גפן)

     

    המפגשים נועדו גם כדי לאפשר לנשים שבאות מתחומים שונים ולתת ידע לנשים אחרות. גם המפגש הנוכחי כלל מעגל שיח של נשים משפיעות - "שולחן החלומות", שבו גם סלע לקחה חלק ודיברה. "זה היה אולי הרגע הכי מרגש מבחינתי, ולדעתי ראו כמה התרגשתי כי לא בדיוק הצלחתי להעביר את מה שרציתי להגיד. כל אחת קיבלה כמה דקות להציג את הרקע שלה והחזון שלה. אילנה ראדה, אמא של תאיר ז"ל, הייתה אחת מהדוברות וזה היה מרגש ורגע חד פעמי מבחינתי, לשמוע אותה מדברת. אני הצגתי את התואר ואיך אני רואה את עצמי מייצגת את הערכים של מלכת היופי, וגם איפה אפשר לתרום ולשפר. אני מקווה שנצליח לעשות שינוי. מה יש לנו להפסיד?"

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד