הקיץ הגיע ואיתו החיידקים: איך מנקים, מחטאים ומשמידים?

כשהחום והלחות רק עוזרים להם לשגשג, איך אפשר להיפטר מהחיידקים העונתיים - אי קולי, סלמונלה וליסטריה? ומהם המקומות בבית שצריך לשים אליהם לב במיוחד?

מוגש מטעם "סנו"

|

21.07.19 | 10:20

במקום בו תמצאו שילוב של נוזלים, לחות ושאריות מזון, יש הצטברות של חיידקים, במיוחד בחום הישראלי (צילום: Shutterstock)
במקום בו תמצאו שילוב של נוזלים, לחות ושאריות מזון, יש הצטברות של חיידקים, במיוחד בחום הישראלי (צילום: Shutterstock)

הילד חזר מארגז החול בגן עם ידיים מזוהמות, הדליק את האור בשירותים, לקח אוכל מהמטבח, שיחק בצעצוע האהוב עליו – ואופס! כל הבית עם שלשולים. עונת הקיץ היא הזדמנות פז לחיידקים אשר מתרבים בתנאי חום ולחות.

 

מצד אחד, אי אפשר לעצור את החיים בבית, ולא את מזג האוויר הישראלי. הילדים מביאים בקטריות מהגן, אנחנו עובדים במטבח ומשם עוברים לכל שאר החדרים - וכולם מדביקים את כולם. בפעם הבאה ש"תעבירו מטלית", קחו בחשבון את כל המקומות בהם החיידקים יכולים להתרבות בקיץ, ולאן הם יכולים לנדוד יחד איתנו.

 

כיצד אפשר להגן בעונת הקיץ על בני המשפחה ולהפחית את הסיכוי להידבקות במחלות, תוך כדי ניקוי יום-יומי עם חומרי הניקוי מסדרת 99.9% של סנו?

  

החיידקים המסוכנים שנשארים על משטחי העבודה - המטבח הוא כר פורה לחיידקים

במקום בו תמצאו שילוב של נוזלים, לחות ושאריות מזון, יש הצטברות של חיידקים, במיוחד בחום הישראלי. המקומות המועדים לפורענות במטבח הם בעיקר משטחי העבודה, אותם צריך לנקות באופן תמידי, רצוי עם חומר לניקוי יסודי המשמיד את החיידקים הקשורים למזון, כמו סלמונלה.

 

בנוסף, הכניסו לסבב הניקוי שלכם גם את מכונת הקפה ומכונת המים, שמהוות כר פורה להצטברות חיידקים, ואת כל הידיות בהן אנחנו נוגעים: ברזים, ארונות, מוצרי חשמל, כפתורי הפעלה של אמצעי בישול. עוד מקום שכדאי לשים אליו לב הוא הגומי האוטם של המקרר, שנוטה לצבור שאריות מזון, אשר צפויות להירקב תוך זמן קצר בחום הישראלי.

 

הפתרון פשוט למדי: פשוט לעבור עם מטלית וחומר ניקוי יסודי מסדרת 99.9% של סנו, או עם המגבונים הלחים מהסדרה המבטיחים השמדה של 99.9% מהחיידקים.

 

השמדה של 99.9% מהחיידקים. מגבונים לחים מהסדרה 99.9%
  השמדה של 99.9% מהחיידקים. מגבונים לחים מהסדרה 99.9%

   

  איך מתמודדים עם האמבטיה והשירותים - המקום "האידיאלי" להדבקת בני המשפחה?

  האמבטיה היא מקום אליו אנחנו מגיעים מתוך מטרה ראויה של שטיפת ידיים וניקוי הגוף. אך מה בדבר החלקים בחדר שלא מנוקים באופן תדיר?

   

  בנוסף, ההליכה לשירותים מגדילה פי כמה וכמה (וכמה) את הימצאות החיידקים באוויר, ומשאירה ידיים מזוהמות בחיידקים צואתיים כמו אי קולי. מתי ראיתם לאחרונה ילד ששוטף ידיים "כמו שצריך"?

   

  כדי לשמור על הבריאות של בני הבית, חשוב לחטא ולהשמיד את החיידקים שמצטברים ברחבי האמבטיה, במיוחד בתנאי החום והלחות השוררים בחדר. מאיפה מתחילים? ידיות הברזים, ידיות הדלתות, הכפתורים/ידיות המפעילות את הורדת המים, מוט המקלחת, החלקים איתם אנחנו פותחים את מכונת הכביסה והמייבש, וכל מקום נוסף שבני המשפחה נוגעים בו ומסייעים להפיץ את החיידקים הלאה.

   

  החיידקים מגיעים גם לסלון - לא מזניחים את החדר המרכזי בבית

  עושים "ויש" על הסלון? אסור לשכוח את החשודים המיידים להצטברות והעברת חיידקים: שלט הטלוויזיה שעובר מיד ליד, הצעצועים של הילד שהגיעו מחדר הילדים, הקערה של הכלב שמחזיקה מזון באוויר הפתוח, ידיות המגירות, השולחן עליו הילדים מנשנשים ללא הפסק, ואפילו ידיות התריסים והחלונות. בעזרת התזה פשוטה וניגוב במטלית יבשה עם תרסיס 99.9% - תוכלו לחטא ולהשמיד בקלות את החיידקים.

   

  אם תעבירו מטלית "על הדרך" במיקומים הנכונים, תוכלו לשמור על בית נקי מחיידקים ולהפחית את הסיכון של הידבקות במחלות זיהומיות האופייניות לקיץ (צילום: Shutterstock)
   אם תעבירו מטלית "על הדרך" במיקומים הנכונים, תוכלו לשמור על בית נקי מחיידקים ולהפחית את הסיכון של הידבקות במחלות זיהומיות האופייניות לקיץ(צילום: Shutterstock)

    

   אל תשכחו את הרכב - כולל הידיות, הכפתורים ולוח השעונים

   מה הטעם לצחצח את הבית, אם אנחנו מביאים אליו חיידקים מהרכב? מעבר לשטיפה חיצונית, הרכב צריך להיות נקי ובטוח גם מבפנים. בעזרת מגבון לח מסדרת 99.9% תוכלו לנקות את כל אותם המקומות שאנחנו נוגעים בהם ברכב: הדאשבורד, ידיות הפעלת האיתותים והמגבים, הכפתורים, ההגה, כיסאות הבטיחות של הילדים, מחזיקי הכוסות וידיות פתיחת הדלתות (מבפנים ומבחוץ). כך גם תשאירו סביבה נקייה וריחנית וגם תוכלו להיות רגועים שהשמדתם את כל החיידקים.

    

   סנו 99.9% - המגן האישי שלכם בבית

   פעולת ניקוי לא צריכה להיות משימה לאירועים מיוחדים. אם תעבירו מטלית "על הדרך" במיקומים הנכונים, תוכלו לשמור על בית נקי מחיידקים ולהפחית את הסיכון של הידבקות במחלות זיהומיות האופייניות לקיץ.

    

   לכבוד עונת הקיץ החמה - סנו מציגה את סדרת חומרי הניקוי והחיטוי 99.9% ש"תסגור לכם את הפינה" ותעזור לכם לחטא את הבית.

   מוצרי הסדרה פותחו במיוחד לניקוי, חיטוי והשמדה של חיידקים בכל הבית, תוך 60 שניות בלבד. החומרים בטוחים לשימוש על משטחים הבאים במגע עם מזון.

    

    

   התזה פשוטה וניגוב במטלית יבשה עם תרסיס 99.9% - לכל אזור בבית
    התזה פשוטה וניגוב במטלית יבשה עם תרסיס 99.9% - לכל אזור בבית

     

    אם אתם רוצים להשמיד את החיידקים המתרבים בחום ובלחות, ולשמור על בני המשפחה מסכנות כמו מחלות הנגרמות מחיידקי סלמונלה, אי קולי וליסטרה, השמידו את החיידקים עם סדרת המוצרים 99.9% של סנו.

     

    מהם המוצרים הנכללים בסדרה החדשה? 99.9% לחיטוי וניקוי יסודי המנקה שומנים ואבנית עם כוח החמצן הפעיל, 99.9% חיטוי משטחים, מגבונים לחיטוי וניקוי יסודי, ו-99.9% לחיטוי וניקוי בסביבת התינוק.

     

    זה הזמן לנקות, לחטא ולהשמיד את החיידקים, ולשמור על המשפחה שלנו בקיץ הקרוב.

     

    לפרטים נוספים על 99.9% של סנו, סדרת המוצרים ששומרת על בית נקי מחיידקים >>

     

     

     

     

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד