קלי בלקאר

עורכת דין בתחום ליטיגציה אזרחית ומסחרית

קלי בלקאר: "כשאני רואה לקוח מרוצה שהצליח להשיג את המטרה שלו בזכותי, זה נותן לי כוחות וממלא אותי באושר". הפקה: מיטל פרידמן  (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: הילה ג'רבי)
קלי בלקאר: "כשאני רואה לקוח מרוצה שהצליח להשיג את המטרה שלו בזכותי, זה נותן לי כוחות וממלא אותי באושר". הפקה: מיטל פרידמן (צילום: עמיר צוק, סטיילינג: הילה ג'רבי)

גיל:31

מצב משפחתי: רווקה

מקום מגורים: תל-אביב

 

מקצוע עריכת הדין יכול להיחשב בעיניי אנשים כמקצוע קצת יבש, אבל לי היה ברור שאוכל להפוך אותו למעניין ביותר. תמיד רציתי לעסוק בתחום עריכת דין, שמשלב גם עסקים וגם את הפן החוקי סביבו. לכן, בחרתי בתחום הליטיגציה, הסכסוכים האזרחיים שבין אדם לחברו, והרחבתי את מעגל ההתמחות שלי לענף הסחר המקומי והבין-לאומי.

 

זהו תחום מרתק ביותר, משום שהוא דינאמי מאוד ובלתי צפוי. הוא כרוך בריצות רבות בין בתי המשפט ובנסיעות לחו”ל, דורש ממני להפעיל את כל החושים ולהיות יצירתית מאוד. עליי ללמוד את החומר עד הפרט הקטן ביותר ולעתים גם לדעת להשתמש בצוותים ייעודיים מכל העולם.

 

לכל לקוח שלי סיפור החיים המיוחד שלו - החל מאנשי עסקים במזרח אירופה, שעוסקים בנפט, ועד לעובד שכיר שמעוניין לתבוע בגין לשון הרע. אני דואגת להכיר היטב את סיפור החיים שלו, כדי למצוא את הדרך הנכונה לטפל בתיק. הסיפוק שאני שואבת מעבודתי הוא עצום. הלקוחות מהווים עבורי השראה להמשיך להתפתח ולהצליח. כשאני רואה לקוח מרוצה שהצליח להשיג את המטרה שלו בזכותי, זה נותן לי כוחות וממלא אותי באושר.

 

התיק המורכב האחרון שטיפלתי בו היה העברת גופה בטיסה פרטית לחו”ל בשבת בבוקר, שהייתה מיועדת לקבורה עוד באותו היום, בשבת. משפחת המנוח פנתה אליי והסבירה לי שכל האחרים שאליהם פנתה אמרו לה שבלתי אפשרי להעביר גופה בשבת בשל הביורוקרטיה בארץ, ולמעשה כל מי שניסה לעשות זאת לפניי, כשל. מי שהמליץ עליי בפני אותה משפחה טען שאני מסוגלת לפתור בעיות שאחרים לא הצליחו, וכך היה. אחרי למעלה מ-30 שעות עבודה רצופות ללא שינה, הצלחנו להטיס את גופת המנוח במועד המתוכנן ולהביאה לקבורה.

 

Kelly Belkar Law Office

 

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד