מיה שנידמן, 19: "אף פעם לא חשבתי יותר מדי מה אומרים עליי"

איזה תגובות קיבלה כשצילמה את עצמה לבלוג בגיל 13, מה הפריט הזול ביותר בארון שלה ומה לא תלבש לעולם? רגע לפני הגיוס, ביקרנו את הפאשניסטה בביתה בסביון

עדי סגלפורסם: 26.03.19 08:52
"כשהייתי בת 13 פתחתי בלוג אופנה, ושם העליתי תמונות שלי עם בגדים שאהבתי, תמונות מחופשות ומיני הפקות אופנה שאהבתי לצלם עם חברות בתור ילדה". מיה שנידמן בביתה בסביון, בהפקת אופנה מתוך המלתחה שלה (צילום: עדי סגל)
"כשהייתי בת 13 פתחתי בלוג אופנה, ושם העליתי תמונות שלי עם בגדים שאהבתי, תמונות מחופשות ומיני הפקות אופנה שאהבתי לצלם עם חברות בתור ילדה". מיה שנידמן בביתה בסביון, בהפקת אופנה מתוך המלתחה שלה (צילום: עדי סגל)
"לפעמים זה מרגיש קצת טיפשי להעלות תמונות של עצמי כדי שכולם יראו, אבל חשוב לי ליצור תוכן מעניין שקשור באופנה טובה – פחות בי" (צילום: עדי סגל)
"לפעמים זה מרגיש קצת טיפשי להעלות תמונות של עצמי כדי שכולם יראו, אבל חשוב לי ליצור תוכן מעניין שקשור באופנה טובה – פחות בי" (צילום: עדי סגל)

מי את? מיה שנידמן

 

גיל: 19.

 

"אני בטוחה שארצה לעסוק באופנה, לפחות קצת. לסמן וי, לדעת שלא ויתרתי והלכתי רחוק עם מה שאני אוהבת. אני יודעת שאתחרט אם לא אנסה" (צילום: עדי סגל)
  "אני בטוחה שארצה לעסוק באופנה, לפחות קצת. לסמן וי, לדעת שלא ויתרתי והלכתי רחוק עם מה שאני אוהבת. אני יודעת שאתחרט אם לא אנסה"(צילום: עדי סגל)

   

  כמה עוקבים יש לך באינסטגרם? 11.6 אלף עוקבים, mayaschneidman@.

   

  כמה שעות ביום את משקיעה בעמוד האינסטגרם שלך? "תלוי ביום! יש ימים שבכלל לא, כי אני צריכה להתרכז בדברים אחרים, ויש ימים שאני יושבת יותר על האינסטגרם. אני לא מתרכזת בזה יותר מדי, כי לפעמים זה מרגיש קצת טיפשי להעלות תמונות של עצמי כדי שכולם יראו, אבל חשוב לי ליצור תוכן מעניין שקשור באופנה טובה – פחות בי. אופנה זה העיקר".

   

  איפה גדלת? "סביון".

   

  איפה את גרה היום? "בבית בסביון, עם המשפחה".

   

  "אני זוכרת שכשפתחתי את הבלוג היו כאלה שקצת הסתלבטו עליי או צחקו, אבל לא לקחתי את זה ברצינות. הרוב הגדול אהב את מה שאני עושה וחיזק אותי, אין פה סיפור קורע לב" (צילום: עדי סגל)
   "אני זוכרת שכשפתחתי את הבלוג היו כאלה שקצת הסתלבטו עליי או צחקו, אבל לא לקחתי את זה ברצינות. הרוב הגדול אהב את מה שאני עושה וחיזק אותי, אין פה סיפור קורע לב"(צילום: עדי סגל)

    

   איך נכנסת לתחום האופנה? "כשהייתי בת 13, פתחתי בלוג אופנה בשם missdazzler ושם העליתי תמונות שלי עם בגדים שאהבתי, תמונות מחופשות ומיני הפקות אופנה שאהבתי לצלם עם חברות בתור ילדה. בגלל שהוא היה חדש ולא היו כמעט בלוגים בארץ באותו זמן, הוא קיבל תאוצה יחסית מהר. הבלוג פתח בפניי דלתות והכרתי אנשים מוכשרים ומעניינים מהתחום. בשנה שעברה הבלוג התחדש ושמו שונה ל'שנידמן' – הוא בוגר יותר, עדכני יותר, ואני מקווה שטוב יותר.

    

   "אני זוכרת שכשפתחתי את הבלוג היו כאלה שקצת הסתלבטו עליי או צחקו, אבל לא לקחתי את זה ברצינות. אף פעם לא הייתי מהילדים שחושבים יותר מדי על מה אומרים עליהם. הרוב הגדול אהב את מה שאני עושה וחיזק אותי, אין פה סיפור קורע לב. בתור ילדה בת 13 היה בעיקר מאוד מרגש לראות את הרעיון שלי מתפתח ושיש לי קוראים, גם אם בחלק מהתקופות הם לא היו רבים. ביולי סיימתי ללמוד בתיכון, שם למדתי פיזיקה וקולנוע, וחמש יחידות מתמטיקה. בקרוב מאוד אתגייס לצבא".

    

   "אני מקבלת פריטים למטרות שיתופי פעולה, וגם קונה לעצמי" (צילום: עדי סגל)
    "אני מקבלת פריטים למטרות שיתופי פעולה, וגם קונה לעצמי"(צילום: עדי סגל)

     

    איזה חלום אופנה את מקווה להגשים בעתיד? "אני מאוד רוצה לפתוח עסק משלי בתחום, או להתברג חזק בעסק אחר. עדיין אין לי כיוון ספציפי, והרעיונות כל הזמן באים והולכים. אסיים צבא, אתחיל ללמוד – והדברים יהיו ברורים יותר. אני בטוחה שארצה לעסוק באופנה, לפחות קצת. לסמן וי, לדעת שלא ויתרתי והלכתי רחוק עם מה שאני אוהבת. אני יודעת שאתחרט אם לא אנסה".

     

    מי ההשראה שלך? "אחת הבלוגריות האהובות עליי היא ליאנדרה מדין-כהן, הידועה בשם הבלוג שלה 'מן רפלר'. אין כמו הסטייל שלה, ויש לה גם חוש הומור משובח. השילוב בין השניים מנצח, והיא ההוכחה לכך".

     

    "הבלוג פתח בפניי דלתות והכרתי אנשים מוכשרים ומעניינים" (צילום: עדי סגל)
     "הבלוג פתח בפניי דלתות והכרתי אנשים מוכשרים ומעניינים"(צילום: עדי סגל)

      

     כמה כסף את מוציאה בחודש על בגדים, איפור וטיפוח? "ההוצאות שלי על אופנה משתנות בין חודש לחודש. אין פה נוסחה, אין סכום קבוע. הארון שלי די מלא. אני קונה לעצמי דברים, אבל אין לי איזה אוסף תיקים באלפי שקלים ולא אקנה טי שירט בסכום לא הגיוני. אני כן אלבש מכנסי ג'ינס פשוטים עם נעליים שוות – אז כנראה שמבחינת מחיר, הסטייל שלי הוא איפשהו בין לבין. איפור אני כמעט לא קונה. יש לי כמה מוצרים קבועים, ורק כשאני רואה פתאום משהו מגניב חדש, אני לוקחת".

      

      (צילום: עדי סגל)
      (צילום: עדי סגל)

       

      מה הפריט הכי יקר שיש לך בארון? "תיק של בלנסיאגה, שגנבתי לאמא שלי".

       

      ומה הפריט הכי זול? "נעלי בית של בית מלון!"

       

      פריט אהוב, וכמה הוא עלה? "מכנסי ג'ינס re-done ממוחזרים של ליווי'ס, שעלו בערך 200 דולר. אני לובשת אותם, הם נכנסים לכביסה, ואז לובשת שוב. ככה, בלופ. הם יושבים עליי הכי יפה".

       

      מה לא תלבשי לעולם? "את נעלי הקרוקס של בלנסיאגה".

       

      "אין לי איזה אוסף תיקים באלפי שקלים ולא אקנה טי שירט בסכום לא הגיוני. אני כן אלבש מכנסי ג'ינס פשוטים עם נעליים שוות – אז כנראה שמבחינת מחיר, הסטייל שלי הוא איפשהו בין לבין" (צילום: עדי סגל)
       "אין לי איזה אוסף תיקים באלפי שקלים ולא אקנה טי שירט בסכום לא הגיוני. אני כן אלבש מכנסי ג'ינס פשוטים עם נעליים שוות – אז כנראה שמבחינת מחיר, הסטייל שלי הוא איפשהו בין לבין"(צילום: עדי סגל)

        

       מעצבים אהובים בעולם: "איזבל מארה".

        

       מעצבים אהובים בישראל: "ברטה".

        

       איך את מצליחה לממן את המלתחה שלך? "אני מקבלת פריטים למטרות שיתופי פעולה, וגם קונה לעצמי".

        

       איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים? "מסיימת צבא, לומדת עסקים באוניברסיטה בחו"ל, ומתחילה להקים עסק עם חברים".

        

       מיה שנידמן בביתה (צילום: עדי סגל)
        מיה שנידמן בביתה(צילום: עדי סגל)

         

          

         ומה גילינו בביקור אצל האיט גירל ליבר בלילתי?

         ליבר בלילתי, 23: "אני מתנחמת בכך שאינסטגרם זו העבודה שלי". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עדי סגל)
         ליבר בלילתי, 23: "אני מתנחמת בכך שאינסטגרם זו העבודה שלי". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: עדי סגל)

          

          

          
         הצג:
         אזהרה:
         פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
         מאמינה שהחיים מורכבים מצילום, אופנה וחתולים, לא בהכרח בסדר הזה.