ועכשיו לחדשות בהרחבה: איך אפשר לצלוח את ההריון בנוחות ובסטייל

יפית שדה חיברה בין אהבה לאופנה וחולשה לנשים בהריון, והקימה את חנות האופנה "מעוברת". עכשיו היא משתפת בסודות שיהפכו כל הריון לסופר סטייל

"בגדי הריון אולי לא נתפסים כמאסט, אבל הם משנים את כל ההרגשה" (צילום: Ran yehezkel)
"בגדי הריון אולי לא נתפסים כמאסט, אבל הם משנים את כל ההרגשה" (צילום: Ran yehezkel)

"מאז שהייתי ילדה הייתה לי חולשה לנשים בהריון", מספרת יפית שדה, שהקימה חנות אופנה מיוחדת - "מעוברת", המיועדת לנשים בהריון ולאחר לידה. "מבחינתי, אישה בהריון היא דבר קדוש. לפני כעשור זיהיתי חוסר ממשי בשוק בכל מה שקשור לבגדי הריון, והחלטתי לפתוח מקום שידאג לכל מה שאישה צריכה מבחינה אופנתית בתקופה הזו - מפריטי הבייסיק הכי יום-יומיים ועד שמלות ערב, ואפילו טייצים מנומרים".

 

כיום, חולשת שדה על ארבעה סניפים מצליחים וחנות אונליין פעילה. עם הניסיון שצברה במשך השנים והידע הרב שיש לה על התעשייה, היא ממשיכה לפתח את "מעוברת" כעצירת חובה לכל הריונית שאוהבת להתלבש ורוצה להרגיש בנוח ובסטייל גם בחודשי ההריון המאתגרים. "הדגש הוא ללא ספק על הנוחות", היא מדגישה, "אבל לא פחות חשוב מכך הוא המראה של הבגדים. בגדי הריון אולי לא נתפסים כ'מאסט', אבל הם משנים את כל ההרגשה. בתקופה הזו מוציאים אלפי שקלים על דברים אחרים, אז למה שההריונית לא תפרגן גם משהו לעצמה? העניין הוא, שלא צריך להפוך את כל המלתחה, אלא להשקיע בכמה פריטי בייסיק שמשדרגים הכל".

 

לא צריך להפוך את כל המלתחה, אלא להשקיע בכמה פריטי בייסיק שמשדרגים הכל (צילום: Ran yehezkel)
  לא צריך להפוך את כל המלתחה, אלא להשקיע בכמה פריטי בייסיק שמשדרגים הכל(צילום: Ran yehezkel)

  מדובר בפריטים שמשמשים אישה לפרק זמן מוגבל, אך בכאלו שחורשים עליהם (צילום: Ran yehezkel)
   מדובר בפריטים שמשמשים אישה לפרק זמן מוגבל, אך בכאלו שחורשים עליהם(צילום: Ran yehezkel)

    

   בהתחשב בסל הצרכים המיוחד של נשים בהריון, שדה שמה בראש סדר העדיפויות את נושא השירות. מתוך אמונה והבנה שמדובר בחוויית קנייה רגשית ולא פשוטה, את הסניפים של "מעוברת" מאייש צוות עובדים מנוסה, שעוזר לכל הריונית למצוא את הפתרונות האופנתיים שתפורים בדיוק למידתה. "עם כל ההורמונים והשינויים, הריונית ממוצעת מודדת פריט או שניים", אומרת שדה, "ואני מחויבת לכך שהפריט-שניים האלו יהיו בול. כשאני רואה שאישה יוצאת מחדר המדידה עם חיוך על הפנים, אני יודעת שזהו, עשיתי את שלי".

    

   שדה מודעת לכך שהתחרות בשוק רבה ומסועפת, אך מציעה להריוניות לבדוק את האותיות הקטנות. "לא כל רשת מהירה שמציעה פריטים זולים, מספקת את הסחורה", היא מבהירה, "ולקנות מכנסיים רגילים במידה אחת יותר גדולה, זה פשוט לחטוא למטרה. קנייה של בגדי הריון שונה בתכלית מקנייה של בגדים רגילים. מדובר בפריטים שמשמשים אישה לפרק זמן מוגבל, אך בכאלו שחורשים עליהם. כאן נכנסות לתמונה האיכות וההתאמה. אני חושבת שהסוד טמון בבניית מלתחת בסיס מצומצמת, אך טובה. גם בהריון אפשר להחמיא לגוף ולתחום אותו בצורה פרופורציונלית ונבונה, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים ב'מעוברת' - עוזרים לכל אישה לדייק את האני האופנתי שלה בתקופה המיוחדת הזו. בכך אני מאוד גאה".

    

   רשימת הסניפים: רח' סוקולוב 63, רמת השרון, טל': 03-5497534 | קניון עיר ימים, טל': 09-7731420 | קניון גבעתיים, טל': 03-6707854 | קניון מודיעין, טל': 08-6989777 | כתובת אתר: www.meuberet.co.il  

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד