חיזוק חיובי: איזו הגדלה מתאימה לך - פוש אפ או מראה טבעי?

גודל החזה מטריד את מנוחתן של נשים רבות בעולם וגם בישראל. ד"ר טל נחליאלי מסביר על הטרנדים בתחום, כולל הפתעה משמחת לכאלה ששונאות דקירות

מוגש מטעם "אקסלנס קליניק" (תוכן פרסומי)

|

14.10.18 | 10:47

נשים בגיל 25-18 מעדיפות שתלים עגולים והבוגרות  יותר מעדיפות שתלים אנטומיים (צילום: Shutterstock)
נשים בגיל 25-18 מעדיפות שתלים עגולים והבוגרות יותר מעדיפות שתלים אנטומיים (צילום: Shutterstock)

אומרים שאנחנו הנשים תמיד חושבות או מוטרדות ממשהו. מהילדים, מהשכר הלא שוויוני בעבודה, מהמצב הכללי בבית, מהדברים שלא הספקנו לעשות וכמובן מהמראה החיצוני. "על פי נתונים שהתפרסמו בשנים האחרונות, אין ספק שבתחום האסתטיקה יש שני דברים עיקריים שנשים מוטרדות מהם: מצב הפנים שלהן ומגודל החזה שלהן", טוען ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית והמנהל הרפואי של רשת "אקסלנס קליניק", המשמש בנוסף כסגן נשיא של חברת "ונוס קונספט" המפתחת מכשור חדיש בקנה מידה בין לאומי ויועץ לחברות מכשור אסתטי ברחבי העולם. לראייה: הניתוח השכיח בעולם המערבי הוא הגדלת שדיים.

 

"הנתונים האלו תואמים לגמרי את מה שקורה אצלנו במרפאה, הלכה למעשה: הביקוש הגדול הוא להגדלות חזה, עם הרמה או בלעדיה ולשיפור מרקם העור, הנפחים או מצב הקמטים".

 

כשלקוחה מגיעה אליך להגדלה, מה אתה מייעץ לה?

"אני קודם כל מסביר שהגדלה זה הרבה מעבר למספר או גודל. אנחנו קודם כל מדברים על צורת החזה המועדף, איך הוא יראה מבחינת המחשוף והחולצה – האם טבעי או במראה פוש־אפ, וכמובן שאני מתייחס לנתונים הטבעיים של הלקוחה, כלומר רוחב הכתפיים, מבנה הגוף הכללי והמרחק בין השדיים. על סמך נתונים אלה אני ממליץ על סוג השתל ועל הגודל שלו".

 

מה ההבדלים בין סוגי השתלים?

"בשוק קיימים שני סוגי שתלים: הוותיקים יותר הם עגולים למראה"פוש אפ" גבוה, בינוני או נמוך והחדשים יחסית הם אנטומיים, שנותנים מראה טבעי יותר ומגיעים במגוון צורות עד לרמת התאמה אישית. באופן כללי אפשר לאמר שנשים צעירות בגיל 25-18 מעדיפות שתלים עגולים, והבוגרות מעדיפות שתלים אנטומיים".

 

מרפאות "אקסלנס קליניק", בהנהלתו של ד"ר נחליאלי פועלות בגישה חדשנית המותאמת לסטנדרטים המקובלים בעולם. במרפאות מועסקים מומחים ברפואת העור והאסתטיקה הנותנים מענה רחב ומקצועי לשלל הביקושים ולצורכי השוק. כך, לצד הניתוחים הפלסטיים שמבצע ד"ר נחליאלי (כדוגמת הגדלת חזה), המרפאה מציעה מגוון טיפולים כמו לייזר וגלי רדיו, הצרת היקפים, מזותרפיה "וכמובן הזרקות מילוי ובוטוקס שהפכו לגמרי לצו השעה".

 

  • סניף צפון - קריית ביאליק 04-8408888
  • סניף דרום - אילת 073-7955552

 

כתבה: תמר איל־להב

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד