חטיבת החיטוב: איך להגיע בגזרה מצומצמת כבר לחגים הקרובים

הדיאטה ואימוני הכושר לא סידרו לך את הגוף שחלמת עליו? רגע לפני שאת מתייאשת מחלום הגוף החטוב – כדאי שתכירי את השיטות המובילות להצרת היקפים

למקרים שבהם יש מצבורי שומן באזורים הקשים לטיפול בדיאטה ופעילות גופנית (צילום: Shutterstock)
למקרים שבהם יש מצבורי שומן באזורים הקשים לטיפול בדיאטה ופעילות גופנית (צילום: Shutterstock)

כבר לפני חודשיים עברת לתפריט קיץ וגם החום הכבד לא מונע ממך להגיע לאימונים בצורה סדירה, אבל למרות כל העבודה הקשה, את מרגישה שהגוף שלך לא ממש יושב טוב עלייך - את פשוט לא מצליחה להיפטר מהבטן הקטנה או מהעודפים המציקים בירכיים, בישבן או במותניים. לדברי ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, מדריך רופאים בינלאומי להמסת שומן בגלי רדיו וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, לא כדאי שתוותרי בגלל זה על חלום הגוף החטוב. למה? כי באמצעות שני טיפולים מתקדמים וללא דיאטה גם את תוכלי להתהדר סוף־סוף בגזרה חטובה.

 

תקפיאי את זה הלאה: COOLTECH

מדובר בשיטה ייחודית לטיפול בעודפי שומן באמצעות הקפאת השומן בשילוב ואקום. השיטה הפכה את הליך עיצוב הגוף להרבה יותר נוח וללא תופעות לוואי.

 

איך זה עובד: הטיפול מתבסס על עקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, הגורמת לפירוק התאים. פינוי שרידי תאי השומן המפורקים נעשה בתהליך ביולוגי טבעי. הרעיון המדעי מבוסס על העובדה שתאי השומן התת עוריים נוטים להתפרק כשהם נחשפים לקור ולכן ייהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, ולעומתם הרקמות הרגילות לא ייפגעו. הטיפול בעל פרופיל בטיחות גבוה, אינו פולשני, אינו כואב וללא זמן החלמה.

 

למי זה מתאים: למקרים שבהם אין עודפי שומן גדולים ואין עודפי עור משמעותיים מדי והשומן ממוקד באזור מסוים, כמו למשל: בטן, ירכיים, מותניים, גב.

 

מתי תתחילי לראות תוצאות: 6־10 שבועות מהטיפול. וכן, זה אומר שתוכלי להגיע בגזרה מצומצמת כבר לחגים הקרובים.

 

הידעת? ד"ר רונן גלזינגר נבחר על ידי קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת כמנתח פלסטי מומחה של הקופות. חלק מהטיפולים נכללים בהסדר עם הקופות ויינתנו למבוטחי מכבי שלי ומאוחדת שיא (צילום: באדיבות ד"ר גזינגר)
  הידעת? ד"ר רונן גלזינגר נבחר על ידי קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת כמנתח פלסטי מומחה של הקופות. חלק מהטיפולים נכללים בהסדר עם הקופות ויינתנו למבוטחי מכבי שלי ומאוחדת שיא(צילום: באדיבות ד"ר גזינגר)

   

  המסי את זה הלאה: Body tite

  המכשיר מאפשר את עיצוב הגוף בפעולה חד פעמית הכוללת את המסת השומן, שאיבתו ומתיחת העור. הפעולה מאפשרת להמיס שומן בכמות ובמהירות גדולה, החזרה לשגרה מהירה ותופעות הלוואי מזעריות.

   

  איך זה עובד: המכשיר פועל באמצעות גלי רדיו RFבעוצמה גבוהה. פעולת גלי הרדיו מחממת באופן אחיד ומהיר את השומן וממיסה אותו. בו זמנית המכשיר מבצע שאיבת השומן הנמס החוצה כשהוא במצב נוזלי. החום מאפשר את סגירת כלי הדם באופן מיידי ומסייע לכיווץ העור. הטיפול אורך בין שעה לשעתיים, בהתאם לגודל האזור המטופל. החזרה לשגרה כמעט מיידית ומלווה בכאבים קלים בלבד.

   

  למי זה מתאים: למקרים שבהם יש מצבורי שומן באזורים הקשים לטיפול בדיאטה ופעילות גופנית - זרועות אחוריות, ירכיים (פנימיות וחיצוניות בטן, מותניים, צידי הברכיים, ישבן).

   

  מתי תתחילי לראות תוצאות: 3־4 שבועות לאחר הטיפול (התוצאה הסופית מתקבלת כמה חודשים לאחר ביצוע הפעולה).

   

  לקביעת ייעוץ  ומידע נוסף:

  www.drglesinger.co.il

  מרפאת רמת גן: ז'בוטינסקי 155 ק. 4. טל': 03-6090339

  מרפאת באר שבע: שדרות רגר 28, רסקו. טל': 08-6231073

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד