זכוכית איכותית לאיכות חיים - שקוף שזה פניציה

הזכוכית היא בכל מקום וחלק בלתי נפרד מאיכות החיים שלנו - זה המוטו שמלווה את חברת פניציה המייצרת זכוכית מ-1934 ומציעה לנו להתבונן מעבר למה ששקוף

מוגש מטעם פניציה (תוכן פרסומי)

|

08.08.18 | 13:07

זכוכית איכותית לאיכות חיים

זכוכית היא חומר קסום ויוצא דופן – שקופה וכמעט בלתי נראית, אבל נמצאת כמעט בכל מקום. הזכוכית נמצאת סביבנו כבר אלפי שנים, אבל רק בעשורים האחרונים מתגלה טווח האפשרויות האינסופי בחומר מופלא זה וזאת הסיבה שאי אפשר להתעלם ממנה.

 

הזכוכית היא כבר מזמן לא עוד חומר שקוף ובלתי נראה, יש לה יתרונות רבים שיכולים לתרום לאיכות חיים טובה יותר, בטוחה וחסכונית. שימוש נכון בזכוכית מאפשר ניצול טבעי של אור השמש וכך מסייע להפחתה בהוצאות החשמל. הזכוכית היא גם מבודדת רעש אופטימלית ומעניקה אווירה שקטה ואינטימית בבית ומשרד.

 

זכוכית בטיחות רבודה (טריפלקס) יכולה להציל חיים, כאשר במקרה של שבר היא לא מתנפצת לרסיסים ונשארת כיחידה אחת, ובכך מונעת נפילה דרכה ופציעה מחתכים. פניציה מציעה גם פתרונות זכוכית ממוגנת בפני פריצה, ירי, הדף פיצוץ ופגעי מזג אוויר. מעל להכל, זכוכית איכותית היא אלגנטית, יפה ונצחית.

 

הזכוכית לא מפסיקה לרתק אדריכלים, מעצבים ואמנים, שעושים איתה נפלאות בעיצוב הבית והמשרד. חברת פניציה, מובילה כבר למעלה מ-80 שנים את תעשיית הזכוכית בישראל, משתפת בניסיון ובידע הרב שלה להתאמת הזכוכית הנכונה לכל שימוש שעולה על הדעת: החל מחלונות גג מרהיבים, קירות מסך אקוסטיים, מעקות אלגנטיים, מקלחונים, רהיטים, פריטי עיצוב ועד חיפויים לבניינים.

 

רוצים לדעת עוד? למידע נוסף כיצד זכוכית איכותית משפיעה על איכות החיים, בקרו באתר של פניציה

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד