הסופרת ענת לב אדלר: כותבת ומוחקת העצמה באופנה

5 שנים אחרי פרסום רב המכר שלה, עוברת לב אדלר ממדף הספרים לארון שלכן, עם קולקציית בגדים ואביזרים שנשזרו במשפטיה המעצימים. צפו בטיפ שלה להצלחה

בשיתוף גולף

|

26.03.18 | 10:41

צפו בענת לב אדלר מספרת על האכזבה בדרך להצלחה של ספרה "כותבת ומוחקת אהבה"
ענת לב אדלר עם הפרזנטוריות של גולף, מיה דגן ויעל גולדמן, בהשקת הקולקציה החדשה שלה (צילום: דנה קופל)
ענת לב אדלר עם הפרזנטוריות של גולף, מיה דגן ויעל גולדמן, בהשקת הקולקציה החדשה שלה (צילום: דנה קופל)
באוגוסט 2013 ראה אור ספרה של העיתונאית והסופרת ענת לב אדלר, "כותבת ומוחקת אהבה", שהופיע במשך 15 שבועות ברשימות רבי המכר בישראל, ומכר עד היום למעלה מ-50 אלף עותקים. הרומן המצליח עוסק במשבר אמצע החיים של יעל אלדר, עיתונאית שחוקרת את סוד הזוגיות ארוכת השנים ונסחפת לסיפור אהבה אסור עם יבואן יין נשוי, ומציף שאלות של נאמנות ומוסר, אהבה ובגידה, מהסוג שעולה כמעט בכל מערכת יחסים. אלא שאם תשאלו את המחברת עצמה, הדרך אל פסגת רבי המכר היתה הרבה פחות מוצלחת ורצופה באכזבות. "כשכתבתי את חצי הטיוטה הראשונה של הספר הגשתי אותו למישהי שעבדה במערכת 'ידיעות ספרים' (בה גם ראה הספר אור בסופו של דבר), והיא חזרה אליי עם תשובה שהוא לא אפוי ולא ברור, ושאני סופרת של רבי מכר ולא כדאי להוציא אותו לאור", נזכרת לב אדלר היום (צפו בסיפור המלא בווידאו למעלה). "ואני, איך שאומרים לא, אני שומעת לא עכשיו או עוד לא, והלכתי ישר למנכ"ל ההוצאה ונתתי לו לקרוא את כתב היד".

 

"חזרו אליי מההוצאה עם תשובה שהוא לא אפוי ולא ברור, אבל כשאומרים לי לא אני שומעת עוד לא". לב אדלר עם חולצה מהקולקציה החדשה שלה (צילום: דנה קופל)
  "חזרו אליי מההוצאה עם תשובה שהוא לא אפוי ולא ברור, אבל כשאומרים לי לא אני שומעת עוד לא". לב אדלר עם חולצה מהקולקציה החדשה שלה(צילום: דנה קופל)

  ההתעקשות השתלמה והספר ראה אור, ובפברואר 2015 אף זכה למעמד פלטינה לאחר שמכר 40 אלף עותקים. "מזל שלא ויתרתי והלכתי עד הסוף, כי למחרת חזר אליי המנכ"ל ואמר לי, 'נוציא את הספר והוא יהיה רב מכר'. אז הוא מבין ברבי מכר ואני מבינה בחלומות, ובזה שאת החלומות שלנו אנחנו צריכות להגשים". חלום נוסף אותו הגשימה לב אדלר לאחרונה, הוא השקת קולקציית קפסולה משלה בשיתוף חברת האופנה גולף, המשלבת את משפטי ההעצמה הנשית שלה על פריטי לבוש ואביזרים, בדומה לחולצה מתוך הקולקציה שהיא לובשת בווידאו למעלה, עם הכיתוב "החיים זה עכשיו". "הקולקציה היא המשך טבעי לפעילות התוכן שלי, המחברת בין נשים ומילים בעזרת הדבק שנקרא אהבה", מסבירה לב אדלר. "היא נושאת אמירות ומשפטים בעברית, שלוקח שניות לקרוא ולהפנים, והיא מעוצבת בצבעוניות נחרצת של שחור-אדום-לבן, כי כשאנחנו אומרות משהו, אנחנו אומרות אותו עד הסוף".

   

  "הקולקציה היא המשך ישיר לפעילות התוכן שלי, המחברת בין נשים ומילים בעזרת הדבק שנקרא אהבה". עם אורנה דץ בערב ההשקה (צילום: דנה קופל)
   "הקולקציה היא המשך ישיר לפעילות התוכן שלי, המחברת בין נשים ומילים בעזרת הדבק שנקרא אהבה". עם אורנה דץ בערב ההשקה(צילום: דנה קופל)

   לב-אדלר, שחגגה החודש 50 עגול, רואה בתוכן שהיא מייצרת מסר מחזק עבור נשים באשר הן. "מהיום שאני זוכרת את עצמי, אני פשוט הולכת עד הסוף. אני לא מוותרת, אני עושה מה שאני רוצה ואני תמיד משיגה את זה, גם אם לפעמים אנחנו צריכות ללכת כנגד כל הסיכויים", היא אומרת לסיכום. "הכי חשוב שנלך עם האמת שלנו, כי כמו שכתוב על אחת החולצות, 'אותנטי זה השחור החדש', וכמו שאתם רואים כאן, 'החיים הם עכשיו', אז לא לוותר".

    

   ומה הסיפור המעצים של גיבורת "הכוכב הבא" ריקי בן ארי?

    

   הקליקו על התמונה לצפייה בסיפור המלא (צילום: דנה קופל)
   הקליקו על התמונה לצפייה בסיפור המלא (צילום: דנה קופל)

    

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד