עייף, דהוי או שבור: איך תתמודדי עם האופי המרדני של השיער הישראלי?

אוהבת את האוכל, האיפור ותכשירי הטיפוח שלך כמה שיותר נקיים? בוטניקלס, סדרה טיפוח לשיער המבוססת על חומרים טבעיים, תביא אותך הכי קרוב לטבע שאפשר

מוצרים על טהרת הרכיבים הטבעיים מזינים את הגוף ומעניקים לו ויטמינים ורכיבים חיוניים אחרים (צילום: באדיבות לוריאל)
מוצרים על טהרת הרכיבים הטבעיים מזינים את הגוף ומעניקים לו ויטמינים ורכיבים חיוניים אחרים (צילום: באדיבות לוריאל)

בוקר. קמת מאוחר מהרגיל. את מעיפה מבט חפוז במראה וברור לך ששוב תאחרי לעבודה. אין מצב שאת יוצאת עם השיער הזה מהבית. את מכינה לך קפה ומכניסה את המחליק לשקע. סביר להניח שאת לגמרי לא לבד עכשיו. יום שיער רע הוא חלק בלתי נפרד מהרבה ימים של הרבה אנשים ברחבי העולם, אלא שאת ישראלית. איך זה קשור לשיער שלך? ובכן, נראה שלשיער הישראלי חיים משלו. הוא גלי עד מתולתל בדרך כלל, לרוב נע על גוני החום בצבעו הטבעי, וממש כמו האופי הישראלי הידוע הוא מגיב בעקשנות ובמרדנות לשינויי מזג האוויר.

 

לא פלא שבתגובה רובנו, נשים וגברים, מנסים לשלוט בו בעזרתם האדיבה של מיני מכשירי הרס חשמליים כמו פן, מחליק ומסלסל. ואם מוסיפים לשימוש הנפוץ במכשירים האלה את מזג האוויר החם שגורם לנו לאסוף תכופות את השיער, או את הנטייה הלאומית להתהלך עם צבע שיער בהיר יותר שגורמת לרבים מאיתנו לצבוע או להבהיר את השיער - לא פלא שרובנו מסתובבים עם שיער שנראה נוקשה, עייף, דהוי או שבור.

 

מהנהנת בזמן שאת קוראת את זה? נראה שאת חלק מהפעולות האלה גם את מבצעת באופן קבוע. איך מתמודדים עם האופי המרדני של השיער הישראלי וגורמים לו להפוך לבריא, חיוני וחזק? התשובה היא כמובן טיפוח. יופי. אבל איזה טיפוח?

 

טבעי שתביני

אם את קוראת בקביעות את המגזין הזה, סביר להניח שאת מעדיפה את האוכל שלך, את תכשירי האיפור ואת מוצרי הטיפוח שלך כמה שיותר קרובים לטבע, כלומר עם כמה שפחות כימיקלים ועם כמה שיותר רכיבים טבעיים. היתרון ברור: מוצרים על טהרת הרכיבים הטבעיים מזינים את הגוף ומעניקים לו ויטמינים ורכיבים חיוניים אחרים. כמו כן הם ידידותיים יותר לסביבה, שכן לצורך הפקתם נדרשים פחות חומרים או תהליכי ייצור מלאכותיים, והסיכון שיעוררו אלרגיה קטן בהרבה.

 

מעבר לכך, ברמת החוויה החושית, השימוש ברכיבים כמו פרחים וצמחים בקוסמטיקה מוסיף ניחוחות אותנטיים מהטבע, וברמת היעילות תורם את יכולות השיקום וההרגעה העשירות הטמונות ברכיבים הצמחיים.

 

זה הזמן להכיר לך את סדרת טיפוח השיער Botanicals Fresh Care מבית לוריאל פריז, המבוססת על רכיבים עוצמתיים מהטבע ופועלת לשיקום השיער, למראה חיוני ומבריק ולמגע רך. הסדרה מותאמת לשיער הסובל מיובש, פגמים או קצוות מפוצלים - האופייניים כל כך למזג האוויר הישראלי - ומעניקה לו חיים חדשים.

 

הכי Fresh שיש

לצורך פיתוח Botanicals Fresh Care נרקם שיתוף פעולה ראשון מסוגו בלוריאל פריז בין אנשי הקוסמטיקה לאנשי הטבע, חקלאים, בוטנאים, חוקרים ומהנדסים, והיא כוללת שלוש סדרות (לשיער יבש, עדין ושביר וצבוע) לטיפוח שיער רב חושי המבוססות על רכיבים בוטאניים פעילים לשיפור מראה השיער ולשיקומו.

 

כל התכשירים בשלוש הסדרות מכילים תמציות סויה וקוקוס, אבל בכל סדרה מככב רכיב צמחי מרכזי נוסף, וכל סדרה כוללת שמפו, מרכך, מסכה וסרום שיקומי ייחודי. הניחוח שעולה מכל מוצר ומוצר גלום ברכיב המרכזי שבכל סדרה. ניחוחות אלה נוצרו בשיתוף פעולה עם רוקחי הבשמים של קבוצת לוריאל כדי להשיג חוויה ארומתית רעננה ועוטפת שנותרת על השיער לאורך זמן.

 

כמו כן, כיאה לתכשירי Clean Beauty הם אינם מכילים פראבנים, קולורנטים או סיליקון, והאריזות עשויות מחומרים ממוחזרים וניתנות למיחזור. אז אם טיפוח הוא בטבע שלך, זה אך טבעי שתתחברי למשפחת Botanicals Fresh Care.

 

טבעי שתבחרי: משפחת Botanicals Fresh Care  

 1. חיזוק והגנה לשיער עדין ושביר: סדרת צמח גד השדה

מיועדת לחיזוק סיבי השערה בשיער עדין או שנוטה להישבר. זרעי גד השדה, הידועים גם כ"כוסברה", מועילים במיוחד לחיזוק סיב השערה, לעידוד צמיחת שיער ולשיפור במצבי יובש. תכשירי הסדרה מכילים שילוב ייחודי של שמן זרע גד השדה ושמני סויה וקוקוס בניחוח רענן ואנרגטי.

 

סדרת צמח גד השדה (צילום: באדיבות לוריאל)
  סדרת צמח גד השדה (צילום: באדיבות לוריאל)

   

  • שמפו לטיפוח עוצמתי ולמראה שיער חזק וחיוני מהשורש ועד לקצוות, 36.90 שקל (400 מ"ל)
  • מרכך לטיפוח עוצמתי, למראה שיער חזק וחיוני ולסיוע בהתרת קשרים, 36.90 שקל (200 מ"ל)
  • מסכה לטיפוח עוצמתי ולמראה שיער חזק וחיוני, 44.90 שקל (200 מ"ל)
  • סרום ללא שטיפה לחיזוק סיבי השערה ולהגנה מפני נזקי הסביבה ונזקים חיצוניים, 44.90 שקל (125 מ"ל)

   

  2. שיקום והשבת הזוהר לשיער צבוע: סדרת פרח הגרניום

  מיועדת להשבת הזוהר לשיער צבוע ולשיקומו. פרח הגרניום ידוע כבעל סגולות נרחבות בטיפוח השיער. נוסף על הריח המשכר שהוא מפיץ, הוא גם מאזן הפרשת סבום מהקרקפת (מועיל לשיער יבש ושמן כאחד), ובעיקר מעודד את צמיחתו. הפורמולה מכילה שילוב ייחודי של שמני צמח הגרניום, סויה וקוקוס בניחוח רענן ופרחוני.

   

  סדרת פרח הגרניום (צילום: באדיבות לוריאל)
   סדרת פרח הגרניום(צילום: באדיבות לוריאל)

    

   • שמפו לתחושת לחות ולמראה שיער זוהר ומלא ברק, 36.90 שקל (400 מ"ל)
   • מרכך לחידוש הלחות של השיער ולמראה שיער זוהר, 36.90 שקל (200 מ"ל)
   • מסכה לתחושת לחות, למראה שיער זוהר ולסיוע בהתרת קשרים, 44.90 שקל (200 מ"ל)
   • סרום לטיפוח אינטנסיבי מיידי ולמראה שיער זוהר ומלא ברק, 44.90 שקל (150 מ"ל)

    

   3. הזנה אינטנסיבית לשיער יבש: סדרת פרח קורטם הצבעים

   מעניקה הזנה אינטנסיבית ועשירה לשיער יבש. קורטם הצבעים, שצבעו כתום חי, מסייע לשמירה קבועה של שיער רך ומבריק ואף תורם לצמיחת שיער בריא. הפורמולה מכילה שילוב ייחודי של שמני צמח קורטם הצבעים, סויה וקוקוס בניחוח רענן ומרגיע.

    

   סדרת פרח קורטם הצבעים (צילום: באדיבות לוריאל)
    סדרת פרח קורטם הצבעים (צילום: באדיבות לוריאל)

     

    • שמפו להזנה אינטנסיבית, למראה חיוני ולמגע רך כמשי, 36.90 שקל (400 מ"ל)
    • מרכך להזנה אינטנסיבית, למגע רך כמשי ולסיוע בהתרת קשרים, 36.90 שקל (200 מ"ל)
    • מסכה להזנה אינטנסיבית, למגע רך כמשי ולסיוע בהתרת קשרים, 44.90 שקל (200 מ"ל)
    • קרם לחות ללא שטיפה להזנה אינטנסיבית ולתחושת רכות בלי להכביד על השיער, 44.90 שקל (100 מ"ל)

     

    >> לרכישת הסדרה

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד