זורמים עם הפגמים: קבלו את
היפים, הנכונים וה"לא מושלמים"

הם פוטוגניים ומתמסרים למצלמה, פאשניסטיים אבל נטולי פוטושופ. הפקת אופנה מיוחדת שמה במרכז דוגמנים שאוהבים ומתגאים בייחודיות שלהם

שלמות זה משעמם
צילום: אבי חי

בעולם שסוגד למודל יופי כמעט אחיד ובעיקר מכור לאפליקציות ופילטרים שנותנים אשליה מושלמת, עולם בו רשתות חברתיות הפכו להיות מדד לאושר והצלחה, כולנו רוצים להיות מושלמים, חולמים להיות Flawless .. נוצרת התחושה שכולם נראים אותו דבר, עושים את אותו פרצוף בסלפי, מדברים אותו דבר, ואיך לא? גם מתלבשים אותו דבר. בלי לשים לב הפכנו להיות זהים, ה"פיד" של כולנו נראה אחיד.

 

בתוך צבא חיילי הפוטושופ, צומחת עכשיו מגמה חדשה ורעננה, שנותנת מרחב לאנשים שלא עומדים בהכרח בפרמטרים המחמירים של תעשיית הביוטי. במרכז, הטענה שלהיות יפה ונכון, זה קודם כל להיות מחובר לעצמך, לחוזקות שלך ולביטוי העצמי שלך - לא כמה תתאים את עצמך לזרם או כמה מושלם תציג את חייך, זה לא העולם שאנו חיים בו וזה בטח לא המציאות. 

 

דיזל יוצאים בקמפיין חדש GO WITH THE FLAW, ניסוח מחדש של המשפט המוכר GO WITH THE FLOW בו הם חוגגים את הייחודית, השוני. תהיו עצמכם , מי שאתם ללא גבולות, ללא פשרות. תלכו עם האמת שלכם ולא של אף אחד אחר מסביבכם, מגיע לכם ומגיע לעולם לחגוג את זה.

 

ברוח הזו, הצטלמה הפקת אופנה לדיזל, בכיכובם של שישה דוגמנים ודוגמניות שמאמינים בעצמם ובדרך שלהם ללא פשרות. אז מה מיוחד בהם? בעיקר הנונשלנטיות בה הם מקבלים את הפגמים לכאורה שיש להם, כאלו שהופכים אותם לבלתי נשכחים, הרי שלמות זה משעמם ומי בכלל קבע מה מושלם. 

 

לא מתנצלים על צבע העור החיוור והגשר בשיניים. קונסטנטין קרביץ וסוניה אנביקיי (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)
  לא מתנצלים על צבע העור החיוור והגשר בשיניים. קונסטנטין קרביץ וסוניה אנביקיי(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)

   

  "זה יותר עניין של אטיטיוד מאשר לוק". ליאן מור (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)
   "זה יותר עניין של אטיטיוד מאשר לוק". ליאן מור(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)

    

   אופיר לוי ודניאל אורבך, בעלי בלוג האופנה THE MAMU, בלוג איכותי שצובר עוד ועוד עוקבים, במציאות הם זוג כבר שבע שנים. היא נמוכה, הוא גבוה, היא צוחקת על האף שלה, בעוד הוא מתהדר בשפם של פעם שנראה חריג בנוף. עם הכריזמה המתפרצת והמראה שמושך את העין, הם מקפידים לשים את עצמם בחזית עם האני מאמין שלהם all the way ומצטלמים באווירת וינטאג' וסבנטיז.

    

   לצידם נבחרו להצטלם קונסטנטין קרביץ שלמרות הגובה והעיניים הירוקות, אומר שבסוף מה ששמים לב אליו, זה לצלקת בין הגבות או גשר המלתעות שעל שיניו וסוניה אנביקיי, במקור מאוקראינה, עם שיערה האדום ועורה החיוור שפעם נהגה להתנצל עליו והיום מורחת מקדם הגנה ללא הפסקה ומתגאה בו..

    

   היא נמוכה, הוא גבוה, היא צוחקת על האף שלה, בעוד הוא מתהדר בשפם של פעם. אופיר לוי ודניאל אורבך (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)
    היא נמוכה, הוא גבוה, היא צוחקת על האף שלה, בעוד הוא מתהדר בשפם של פעם. אופיר לוי ודניאל אורבך(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)

     

     

    לא מוכן שימחקו לו את הנמשים בתוכנות עריכה. דידי פודמזו (צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)
     לא מוכן שימחקו לו את הנמשים בתוכנות עריכה. דידי פודמזו(צילום: אלון שפרנסקי, סטיילינג: ליאת לוי)

      

     ליאן מור ודידי פודמזו דווקא מחזיקים רזומה של דוגמנים, אבל את הנמשים שלהם הם לא רוצים שימחקו בתוכנות עריכה ומתגאים באנדרוגניות שמאפיינת את ההופעה שלהם. "אנחנו עושים מה שבא לנו", הם מעידים, "זה יותר עניין של אטיטיוד מאשר לוק".

      

     חנויות דיזל:

     • תל אביב: קניון רמת אביב, מתחם שרונה - דוד אלעזר 5 , דיזינגוף סנטר, שינקין 23.
     • ירושלים: שד' ממילא
     • אילת: טיילת הילטון מלכת שבא 

      

      

     הפקה:

     • טליה פליק
     • צילום: אלון שפרנסקי
     • סטיילינג: ליאת לוי
     • איפור: ערן פאל
     • שיער: זיו אמסלם
     • ע. צלם: רוני נודלר
     • דוגמנים: Konstantin Kravitz, Sonya Nbk, דידי פודמזו, ליאן מור ל-itm Models,  אופיר לוי ודניאל אורבך - The MAMU

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד