לראשונה בלוח השנה של מגזין "בלייזר": נשים במידות גדולות

מי תתפוס את מקומה של שלומית מלכה ומי תהיה התשובה המקומית לאשלי גרהאם? אלה, מועמדת: "לעשות את זה במגזין גברים, זו ממש הצהרת כוונות"

קרן נתנזון ויץ, בשיתוף "גורדוס"

|

04.12.17 | 10:39

מה החודש הכי מבוקש לצילום? לחצו Play לצפייה באודישנים
צילום: ניצן דרור עריכה: אמיר סולומון
שלומית מלכה, מאחוריך (צילום: דורון ברסקי)
שלומית מלכה, מאחוריך (צילום: דורון ברסקי)
פלאס סייז וגאות (צילום: דורון ברסקי)
פלאס סייז וגאות (צילום: דורון ברסקי)

לוח השנה של בלייזר שיוצא ברציפות מזה 17 שנה, הולך לעבור שינוי מפתיע. במילים אחרות: שלומית מלכה, דר זוזובסקי, שני זיגרון, נועם פרוסט ושביט ויזל - כוכבות השנים האחרונות של הלוח - פנו את מקומכן, יש לכן מחליפות. לראשונה, ובהמשך למגמה העולמית שמחבקת ומכבדת נשים בכל מידה, נערות ינואר ועד דצמבר, יהיו הפעם על טהרת הפלאס סייז, עם התשובה המקומית לאשלי גראהם, שעשתה היסטוריה וזכתה לשער מגזין "ספורטס אילוסטרייטד" הנחשק.

 

אל האודישנים שנערכו במסעדת "גורדוס" בחולון, התייצבו עשרות נשים השמחות בגופן, כדי לקחת חלק בהפקה החלוצית. על צוות השופטים נמנו צלם האופנה אמיר יהל, הסטייליסטית ליאת מורשת, נציגות מגזין בלייזר וגם נציגי המסעדה בה גם יצולם לוח השנה בסגנון דיינר אמריקאי בליווי מנות הדגל של המקום.  

 

"יש המון בנות שרוצות לחשוף את מה שיש להן וגאות ברעיון שאין אישה אחת מושלמת, יש יפות באקסטרה לארג' ויש במידה 36 והכל בסדר", אומרת הסטייליסטית ליאת מורשת. "אני פעילה בנושא הפלאס סייז, מדגמנת ומשחקת על הבמה", מספרת מילי דהן, מתמודדות בת 25 מנס ציונה ומוסיפה: "אני רוצה להראות לנשים צעירות שיש עוד דרך ועוד אידיאל יופי ושהן לא צריכות להרגיש רע עם עצמן".

 

"לעשות את זה בירחון של בלייזר, שהוא הכי של גברים, זו ממש הצהרת כוונות", מסכמת אלה, מתמודדת נוספת על מקום בלוח.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד