איך אפשר להיפטר מעודפי שומן בגוף באמצעות טיפול אחד קצר

מה יתרונות הליך הקפאת השומן על פני שאיבת השומן המסורתית? מהם אזורי הטיפול המומלצים ותוך כמה זמן יש תוצאות? ד"ר רובינפור, מנתח פלסטי מומחה, עם התשובות

מוגש מטעם ד"ר רובינפור (תוכן פרסומי)

|

17.09.17 | 11:45

בניגוד לשאיבת השומן המסורתית, הליך הקפאת השומן, הינו נקודתי, פשוט וקצר, ללא סכנה של זיהום או צלקות
שמוליק שליש הפקות צילום Photome
 המטופלים יגיעו לתוצאה המבוקשת לאחר טיפול אחד בלבד. מיעוט קטן יזדקק לחזרה על הטיפול לאחר שישה שבועות והסיבה לכך היא שוני בהרכב תאי השומן (צילום: Shutterstock)
המטופלים יגיעו לתוצאה המבוקשת לאחר טיפול אחד בלבד. מיעוט קטן יזדקק לחזרה על הטיפול לאחר שישה שבועות והסיבה לכך היא שוני בהרכב תאי השומן (צילום: Shutterstock)

השמנת יתר היא בעיה כלל עולמית, לכן המודעות לנזקים ולהשלכות של עודף תאי שומן על גוף האדם הולכת וגוברת. ויש לכך סיבה טובה: לעודפי שומן מתלוות תופעות הרסניות, ביניהן מחלות לב, סוכרת, דלקות פרקים, מגבלות על תפקוד כללי. זאת לצד לחץ חברתי ותרבות המקדשת גוף רזה וחטוב.

 

הצורך ההולך וגובר בטיפול בעודפי שומן, הוליד פיתוח של מכשירים שונים שמטרתם לתת חלופה יעילה ופשוטה לפרוצדורה של שאיבת השומן המסורתית, המלווה בתהליך ניתוחי הכולל סכנות של זיהום, צלקות, חוסר אחידות בעור ודימומים.

 

ד"ר רובינפור (צילום: באדיבות מרפאת ד"ר רובינפור)
  ד"ר רובינפור(צילום: באדיבות מרפאת ד"ר רובינפור)

   

  מכשיר Cooltech, מהמתקדמים והאמינים בשוק, ממיס את תאי השומן באמצעות קור ומתבסס על מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות, בנושא ההשפעה של קור על המסת תאי שומן.

   

  מחקרים אלו הוכיחו כי תאי שומן הופכים רגישים במיוחד בטמפרטורות נמוכות וכי חשיפה ממושכת של תאי שומן לטמפרטורה של מינוס 1 עד מינוס 8 יכולה לגרום להמסתם וספיגתם על ידי תאי דם לבנים וסילוקם מהגוף. בכל המחקרים הוכח גם שניתן להמיס את השומן ללא פגיעה בעור החיצוני וללא יצירת הצטלקות פנימית. כן נבדקו רמות השומן בדם לאחר הטיפול, ונמצא שי הן נותרו ברמה תקינה, ובשום שלב של התהליך לא נרשמה עליה ברמת השומנים בדם.

   

  בניגוד לשאיבת השומן המסורתית, הליך הקפאת השומן, הינו נקודתי, פשוט וקצר, ללא סכנה של זיהום או צלקות. הוא מתבצע במרפאה ואורך כ-70 דקות. ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית ושגרה רגילה כבר למחרת הטיפול.

   

  התוצאות נראות לעין אחרי שבועיים עד שלושה שבועות והשיפור נמשך במהלך שלושת החודשים שלאחר מכן, עד להגעה לתוצאה אופטימלית. רוב המטופלים יגיעו לתוצאה המבוקשת לאחר טיפול אחד בלבד. מיעוט קטן יזדקק לחזרה על הטיפול לאחר שישה שבועות והסיבה לכך היא שוני בהרכב תאי השומן, העשוי לגרום לתגובה שונה של התאים לטיפול בקור.

   

  אזורי טיפול מומלצים: בטן, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות ואזור הגב. הטיפול לא מיועד לאנשים שעברו שאיבת שומן.

   

  חשוב לזכור שבשוק הישראלי ישנם מכשירים שונים להמסת שומן בקור אבל רובם ללא יעילות מדעית מוכחת. מרפאתו של ד"ר רובינפור מתמחה בטיפולי המסת שומן תת עורית באמצעות מכשיר Cooltech המורשה לשימוש במרפאות ובהשגחת רופאים בלבד. ד"ר רובינפור ממליץ לבדוק היטב את סוג המכשיר ואמינותו ולא להתפתות למחיר נמוך. "אני מקפיד להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות ומתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחום, ולאחר שבדקתי מספר מכשירים, בחרתי לעבוד רק עם מכשיר Cooltech, המביא תוצאות מוכחות ולקוחות מרוצים".

   

  מכשיר ה-Cooltech מורשה לשימוש בהשגחת רופאים בלבד (צילום: Cocoon medical)
   מכשיר ה-Cooltech מורשה לשימוש בהשגחת רופאים בלבד(צילום: Cocoon medical)

    

   ד"ר רובינפור, מנתח פלסטי, מומחה לכירורגיה אסתטית ופלסטית, עם ניסיון של עשרות שנים.

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד