ט"ו באב הגיע: מהי המתנה שהגבר שלך באמת ישמח לקבל ממך?

שוב הגיע הזמן הזה בשנה, בו כולנו מחפשות דרך מקורית להגיד: "אני אוהבת אותך". מזל שיש מי שכבר חשבו בשבילך על הכל ומציעים לך מארזי אהבה בהתאמה אישית

איך להפתיע את האהוב שלך בחג הקרוב (צילום: Shutterstock)
איך להפתיע את האהוב שלך בחג הקרוב (צילום: Shutterstock)

רק את מכירה את הגבר שלך ואת האהבות הקטנות שלו. בין שהבחור שלך הוא פריק של ספורט, חובב יין משובח או קפה ארומטי, ב-Gifts & love כבר חשבו בשבילך על הכל, ומציעים מארזי מתנות לגבר שיהפכו את חג האהבה הקרוב לאישי במיוחד.

 

עולמות תוכן שונים נאצרו לתוך אריזות מתנה מפנקות המביעות את מה שאת רוצה להגיד לאהובך בשפה שלך. מארזי האהבה של Gifts & love מספרים סיפורים מרתקים שהמחשבה על הפרטים הקטנים שבהם עושה את ההבדל.

 

מארזים מוכנים או בהתאמה אישית שלא תמצאי בשום מקום אחר (צילום: מור אורן, עיצוב: שירה כספי)
  מארזים מוכנים או בהתאמה אישית שלא תמצאי בשום מקום אחר(צילום: מור אורן, עיצוב: שירה כספי)

   

  קחי לדוגמא את מארז "שומאכר" הכולל דגם של מכונית רטרו, שוקולדים יוקרתיים, סיגרים וקוצץ סיגרים, ארנק עור איכותי וצמח אוויר. כל אחד מהפריטים תורם לאופי של המארז והופך אותו לכזה שלא תמצאי באף מקום.

   

  פרסונליזציה היא שם המשחק ולכן כל המארזים מגיעים בקופסת עץ מהודרת שבחזיתה לוח גיר המיועד להקדשה אישית. בחרי את המילים שמסכמות את איחולי האהבה שלך, והן תגענה בדיוק למי שצריך.

   

  עולמות תוכן שונים נאצרו לתוך אריזות מתנה מפנקות המביעות את מה שאת רוצה להגיד לאהובך בשפה שלך (צילום: מור אורן, עיצוב: שירה כספי) (צילום: מור אורן, עיצוב: שירה כספי)
   עולמות תוכן שונים נאצרו לתוך אריזות מתנה מפנקות המביעות את מה שאת רוצה להגיד לאהובך בשפה שלך (צילום: מור אורן, עיצוב: שירה כספי)

    

   האתר מציע גם הרכבת מארז מתנה בהתאמה אישית, כזה שמבטא בצורה מושלמת את הסמלים והפריטים שמייצגים את האהבה שלכם. כל מה שעלייך לעשות זה להשאיר פרטים באתר, ונציג של Gifts & love יחזור אליך בהקדם.

    

   מארזי האהבה של Gifts & love הם כל מה שאת צריכה כדי להפתיע את האהוב שלך בחג הקרוב. כנסי לאתר ובחרי את הדרך שבה את רוצה לחגוג את האהבה שלכם.

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד