טיטי: "באינסטגרם כל אחת יכולה להיות מלכה עם הפילטר הנכון"

מלכת היופי לשעבר משחזרת את שער ההכתרה וחוששת ממה שהטכנולוגיה החדשה עושה לדור הצעיר. היא יודעת שאפליקציות לא מחליפות עבודה אמיתית בשטח

הילה רגב

|

21.06.17 | 07:23

טיטי משחזרת את שער ההכתרה מ-2013
צילום: ירון שרון
טיטי איינאו. אז והיום (צילום: איתן טל, ששון משה)
טיטי איינאו. אז והיום (צילום: איתן טל, ששון משה)

שבועון לאשה חוגג 70 שנה עם פרויקט שחזורים מיוחד שבמסגרתו צולמו שבעה שערים נוסטלגיים אהובים במיוחד. בין המשחזרים גלית גוטמן ובתה, 5 מלכות יופי, גילה אלמגור, אילנה שושן, צביקה פיק, ירדנה ארזי ומלכת היופי לשנת 2013 - טיטי איינאו.

 

ארבע שנים אחרי הזכייה שלך בתחרות מלכת היופי, מה השתנה?

"הכל. הזכייה בכתר הייתה תפנית מדהימה ששינתה אותי ונתנה לי אפשרויות שאני לא יודעת אם הייתי מגיעה אליהן, ובטח לא כל כך מהר. יש לי חוזה דוגמנות בחו"ל, אני מרצה, השתתפתי ב'הישרדות', אני לומדת, יש לי עמותה ואני מכוונת מטרה. לא הייתי משנה כלום ממה שקרה לי מאז".

 

 

14.4.2013. מככבת על שער יום עצמאות (צילום: איתן טל)
  14.4.2013. מככבת על שער יום עצמאות(צילום: איתן טל)

   

  זוכרת את הצילומים לשער המקורי?

  "בוודאי. אגלה לך סוד: הכתר שאני עונדת שייך לנערת ישראל. הכתר של מלכת היופי היה גדול מדי וכל הזמן נפל לי, אז צילמו אותי עם הכתר השני".

   

  26.8.2013. עונה על שאלון (צילום: עדו לביא)
   26.8.2013. עונה על שאלון(צילום: עדו לביא)

    

   אמנם רק ארבע שנים, אבל הטכנולוגיה הספיקה להשתנות משמעותית במהלכן. היום כל אחת יכולה להצטלם כמו מלכה.

   "נכון, אבל אינסטגרם, בסופו של דבר, הוא מקום שקרי. קל להציג בו חזות שבה הכל האפי־האפי ומושלם, אבל החיים לא באמת כאלה. חשוב לי להגיד את זה לילדות ולנערות שעוקבות אחריי – אנחנו לא נראות ככה במציאות. אני ממש מפחדת לפעמים שכל הטכנולוגיה הזו יוצרת דור חסר ביטחון עצמי. מצד שני, אני לא מיתממת: האינסטגרם עושה לי המון כסף, הופך הכל לנגיש והוא כלי מעולה לקידום עצמי. אז כן, באינסטגרם כל אחת יכולה להיות מלכה עם הפילטר הנכון, רק קחו הכל בעירבון מוגבל".

    

   3.3.2014. מסכמת שנת מלכות (צילום: עדו לביא)
    3.3.2014. מסכמת שנת מלכות(צילום: עדו לביא)

     

    איזה חוק שקשור לנשים היית מחוקקת?

    "כל חוק שיעזור בהתאמת שוק העבודה להורים. למשל – הייתי מאריכה את חופשת הלידה בתשלום, ומגדילה את כמות מעונות היום. דור העתיד הוא המשאב הכי חשוב, ואנחנו לא משקיעים בו מספיק".

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד