צילום: שי יחזקאל

מוכנה לנשיקה:
כיצד להשיג שפתיים מושלמות?

אם פעם היינו עושות מילוי או עיבוי, היום מדברים על עיצוב השפתיים והתאמתן לפנים. ד"ר אלכס אלטס, מומחה לרפואת עור, מראה את הדרך לשפתיים נחשקות

חשוב לבחור את הפרופורציות הנכונות שיהלמו את מבנה הפנים בשלמותן (צילום: Shutterstock)
חשוב לבחור את הפרופורציות הנכונות שיהלמו את מבנה הפנים בשלמותן (צילום: Shutterstock)

התאמת השפתיים למבנה הפנים

המושג השולט כיום בעניין טיפולי שפתיים הוא "עיצוב שפתיים" המחליף את המושגים "עיבוי" או "מילוי" שהיו מקובלים בעבר. גישה זו דורשת מהמטפל להתאים את הנפח ואת צורת השפתיים, מלבד לקריטריונים המקובלים של היופי, גם לפניה של המטופלת.

 

התאמה לגיל המטופלת

שפתיים מלאות וחושניות לרוב תהיינה מתאימות למטופלות בגילאי הפוריות ויכולות להוות מטרד לאישה מבוגרת יותר. שפתיים צעירות לרוב יהיו חופשיות מקמטוטים סביבן כאשר בגיל מבוגר יותר הקמטוטים האנכיים סביב השפתיים הם עניין נפוץ. לכן, טיפול בשפתיים מבוגרות הוא בגדר שיקום ושיפור ולאו דווקא עיבוי.

 

היחס בין אברי הפנים

מידת מלאות השפתיים צריכה להיות מותאמת כאמור לממדי הפנים, יחס בין רוחב לאורך הפנים, ממדי האף, סנטר וצורת השיניים של כל אישה. לכן חשוב מאוד לבחור את הפרופורציות הנכונות שיהלמו את מבנה הפנים בשלמותן.

 

המילוי האולטימטיבי

החומצה ההיאלורונית היא חומר המילוי הטוב ביותר לשפתיים. בידיים מנוסות ומקצועיות, היא יכולה לתת מענה לכל הדרישות של צורה ונפח השפתיים ולהחזיק את התוצאה עד כדי שנה שלמה, עם מינימום תופעות לוואי או אי נוחות בטיפול.

 

ד"ר אלכס אלטס, רופא עור מומחה; לפרטים נוספים היכנסי לאתר 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד