המייקאובר בהפתעה של יעל: "המהפך השפיע לי על החיים"

איילת דיוויד, רכזת השירות הלאומי של יעל אשכנזי, פירגנה לה מהפך שיער במתנה. איך היא נראתה לפני, איך אחרי, ומה חושב על השינוי הצוות שמלווה אותה?

בשיתוף TRESemmé

|

21.02.17 | 12:00

המייקאובר של יעל
צילום: ניצן דרור
כשאיילת דיוויד נתקלה בהצעה להעניק מייקאובר בהפתעה למישהי יקרה לה, היא ישר חשבה על יעל אשכנזי. איילת היא רכזת באגודה להתנדבות של השירות הלאומי ומרכזת דירה בפרויקט לנוער מתמודד, בה מתגוררת יעל. "מעבר לשירות הלאומי שעושים המשתתפים בפרויקט, הוא גם מהווה הכשרה והכנה לחיים עצמאיים, עם סיוע ותמיכה, לימוד כישורים חברתיים וניהול כלכלי נכון, עזרה במציאת עבודה ובהשלמת בגרויות", מסבירה איילת.

 

ולמה דווקא יעל?

"חשבתי למי הכי אכפת מעצמה מהבחינה החיצונית אבל מתקשה לעזור לעצמה לעשות את השינוי".

 

יעל אשכנזי, 19, מירושלים, העושה את השירות הלאומי שלה בבית ספר יסודי בעיר, מדווחת: "הופתעתי מאוד והתרגשתי ביום הצילום, זו הייתה חוויה והצוות היה ממש נחמד. קיבלתי המון מחמאות ואני מרגישה שהמהפך השפיע לי על החיים. יש לי יותר ביטחון ואני מרגישה טוב יותר עם עצמי".

 

"אנחנו, הצוות המלווה בפרויקט, מרגישים מאוד את השינוי על יעל", מאשרת איילת. "זה ציון דרך מאוד משמעותי, גם חיצונית – המראה של השיער, השינוי באיפור ובמראה הכללי שהגיע איתו – וגם מבחינות אחרות, שינוי מאוד לטובה".

 

באלו תכשירים נעשה שימוש במייקאובר של יעל?

  • שמפו בוטניק למראה שיער טבעי ובריא של TRESemmé, לניקוי עדין והזנה של השיער. נוסחת השמפו הינה נטולת פרבנים, סיליקונים או חומרי צבע, והוא מכיל תערובת בוטנית עם חלב קוקוס ואלוורה.
  • מרכך בוטניק המזין את השיער, ומשאיר הרגשת לחות ורכות ומתיר קשרים תוך כדי השטיפה. מומלץ לסחוט כמות נדיבה של מרכך אל כף היד ולשפשף את הידיים יחדיו ליצירת שכבה דקה ואחידה על כפות הידיים, לעסות על שיער לח תוך מיקוד מאמצע השיער עד הקצוות. את שארית המרכך יש להמשיך לכיוון שורשי השיער.
  • ספריי מלח ים המסייע למראה שיער גלי*, טבעי ונחשק, ללא הנוקשות של המלח.

 

*מסייע לקבלת מראה שיער גלי בשימוש בכל סדרת ה-Perfectly (Un)Done הכוללת שמפו, מרכך וספריי מלח ים.

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד