בית ספר לאופנה: האם אפשר ללבוש קטיפה בלי להיראות מחופשת?

כמעט מדי שנה עושה רושם שהקטיפה עושה קאמבק, אבל העונה הזו היא בהחלט חוזרת, ובגדול. שלי גרוס מסבירה איך לאמץ אותה במינונים הנכונים

אם את מתלבטת ורוצה לאמץ רק פריט קטיפתי אחד, לכי על קולר קטיפה לצוואר . אפשר למצוא כאלה כמעט בכל הרשתות (ואפשר גם לעשות לבד). (קולר, 100 שקל, זארה; ז'קט דמוי עור, 399 שקל, עונות; משקפי שמש, 1,100 שקל, ג'ורג'יו ארמני) (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)
אם את מתלבטת ורוצה לאמץ רק פריט קטיפתי אחד, לכי על קולר קטיפה לצוואר . אפשר למצוא כאלה כמעט בכל הרשתות (ואפשר גם לעשות לבד). (קולר, 100 שקל, זארה; ז'קט דמוי עור, 399 שקל, עונות; משקפי שמש, 1,100 שקל, ג'ורג'יו ארמני) (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)

התעטפה בקטיפה:

אלה טקאץ' (34), סגנית ראש המכון לדיפלומטיה בינלאומית במרכז הבינתחומי, בעלת הבלוג kimoorella ואמא של נבו (3): "גם בתפקיד הנוכחי שלי וגם בתפקיד הקודם, כראש המטה של משלחת ישראל לאו"ם, אני רגילה להתעסק בבניית המסר.

 

בגדים הם חלק מהמסר שאת רוצה להגיד לעולם. מה שאת לובשת בבוקר הוא המסר שלך לאותו יום, בצורה גלויה או כאנדרסטייטמנט. קטיפה, מבחינתי, מעבירה מסר משולב של נוכחות, דרמה ורכות, שזה ממש אני. אני תמיד אומרת שכשאישה נכנסת לחדר, כולם צריכים להסתכל עליה".

 

מילת המפתח: מינונים

תתחילי בקטן. תתלבשי כרגיל, ורק תני לאביזרי קטיפה להכניס קצת נשיות ודרמה למלתחת הטומבוי שלך.

 

טי־שירט, 70 שקל, קמדן אנד שוז; ג'ינס, 349 שקל, Noemi PLUS; תיק, 190 שקל, טופשופ; מגפיים, 750 שקל, קנדל וקיילי ברשת שואו אוף (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)
  טי־שירט, 70 שקל, קמדן אנד שוז; ג'ינס, 349 שקל, Noemi PLUS; תיק, 190 שקל, טופשופ; מגפיים, 750 שקל, קנדל וקיילי ברשת שואו אוף(צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)

   

  גם בבוקר

  אין בעיה ללבוש קטיפה גם ביום, הטריק הוא ללבוש רק פריט קטיפתי אחד, רצוי לא כזה שתופס יותר מ־30 אחוז מהטקסטיל שעלייך. כלומר, מעיל ארוך - לא, גופייה מתחת לז'קט – כן.

   

  ז'קט ג'ינס, 399 שקל, Noemi PLUS; גופיית קטיפה, 120 שקל, ברשקה; חצאית, 179 שקל, adikastyle.co.il; סניקרס, 99 שקל, רנואר (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)
   ז'קט ג'ינס, 399 שקל, Noemi PLUS; גופיית קטיפה, 120 שקל, ברשקה; חצאית, 179 שקל, adikastyle.co.il; סניקרס, 99 שקל, רנואר(צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)

    

   לא רק בורדו, שחור וירוק בקבוק

   מה שיפה השנה הוא שאפשר למצוא פריטי קטיפה בצבעים לא טריוויאליים, כמו פודרה, כסוף וחרדל. גם השידוך בין הבד לגזרות עצמן משוחרר יותר: אפשר למצוא חולצות טי קטיפתיות, מכנסי קטיפה עם גומי וסווטשירטים קטיפתיים.

    

   400 שקל, מנגו (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)
    400 שקל, מנגו(צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)

     

     

    קיצור דרך למראה עקב (נעלי קטיפה ופרווה, 850 שקל, אודרי ביי רלי; תיק בורדו, 130 שקל, פול אנד בר; תיק כחול, 170 שקל, זארה) (צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)
     קיצור דרך למראה עקב (נעלי קטיפה ופרווה, 850 שקל, אודרי ביי רלי; תיק בורדו, 130 שקל, פול אנד בר; תיק כחול, 170 שקל, זארה)(צילום: עדו לביא, סטיילינג: תמי ארד־ברקאי)

        

     • איפה משיגים? מנגו, פול אנד בר, שואו אוף, ברשקה, זארה, רנואר, עונות, קמדן אנד שוז – רשתות ברחבי הארץ. אודרי ביי רלי, שער העמקים 15 א', הוד־השרון (לתיאום מראש, טל' 054-4454611). Noemi PLUS, בזל 33, ת"א. ארמני, ברשת I optic
     • איפור ושיער: עדי סלומון; ע' איפור ושיער: שירי פסקה  

      

      

      (צילום: דודי חסון)
      (צילום: דודי חסון)

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד