צילום: שי יחזקאל

3 הרגלים שמשפיעים לרעה על הנפש שלכם, והדרך לשנות אותם

מהיציבה, דרך חיבור היתר לצילומי הסלפי ועד האופן שבו אתם נושמים - שלושה הרגלים שמומלץ לשנות כדי לפנות מקום למצב רוח טוב הרבה יותר

מיקוד תשומת הלב בהשגת תמונה טובה במקום בחוויה עצמה גורמת לכם לחוות את המציאות דרך הטלפון, מה שעלול להוביל לדכדוך (שאטרסטוק)
מיקוד תשומת הלב בהשגת תמונה טובה במקום בחוויה עצמה גורמת לכם לחוות את המציאות דרך הטלפון, מה שעלול להוביל לדכדוך (שאטרסטוק)

סובלים מדכדוך? גם בחירות קטנות ויומיומיות, כאלה שאנחנו אפילו לא שמים אליהן לב, עלולות לחבל במצב הרוח שלנו. הנה שלושה הרגלים שמומלץ לשנות כדי לפנות מקום למצב רוח הרבה יותר טוב.

 

1. אתם שוכחים להזדקף.

אם אתם יושבים או הולכים באופן שפוף, אתם משדרים לעצמכם בתת מודע שזה הזמן להרגיש פחות טוב, פיזית ונפשית.

מה עושים: הזכירו לעצמכם להזדקף בכיסא. כשאתם צועדים בחוץ עצרו מדי פעם, משכו את השכמות מטה והזדקפו והמשיכו ללכת בראש מורם.

 

2. אתם מצלמים במקום לחיות.

 אם אתם מחוברים באופן יומיומי לאינסטגרם והסלפי הוא החמצן שלכם – עצרו. מיקוד תשומת הלב בהשגת תמונה טובה במקום בחוויה עצמה גורמת לכם לחוות את המציאות דרך הטלפון, מה שעלול להוביל לדכדוך.

מה עושים: צלמו תמונה אחת או שתיים, ואז החזירו את הטלפון לתיק, התרכזו בחוויה עצמה ותנו לה לשקוע בלבכם ובזיכרון שלכם.

 

3. אתם לא נושמים כמו שצריך.

נשימות שאינן מבוצעות בצורה מלאה, ולא מלוות בריקון כל האוויר מהריאות, גורמות לכך שיש בגוף פחות חמצן. התוצאה עלולה להיות ירידה בערנות ותחושה קלה של דכדוך.

מה עושים: בכל פעם שאתם מרגישים דכדוך וחוסר אנרגיה, נשמו נשימה עמוקה ומלאה ונשפו את כל האוויר מהריאות. חזרו על כך חמש פעמים ברציפות.

 

ייעוץ מקצועי: ליאור ברקן, מנהל בית הספר הישראלי ל-NLP

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד