עו״ד לידור פוגל אורן

בעלת משרד עורכי דין המתמחה בנזקי גוף

מדור פרסומי,

|

05.06.16 | 14:14

״מעבר לחריצות, מסירות והבנה שמדובר בתהליך ארוך, הרי שהכי חשוב להקיף עצמך באנשים הנכונים. זו התמצית של להיות מנהל טוב של החיים בכללותם״
״מעבר לחריצות, מסירות והבנה שמדובר בתהליך ארוך, הרי שהכי חשוב להקיף עצמך באנשים הנכונים. זו התמצית של להיות מנהל טוב של החיים בכללותם״

איך הכל התחיל?

הדרך שלי להצלחה עדיין נמשכת, בכל רגע נולד יעד לכבוש. הכל התחיל מהיום שאני זוכרת עצמי, תמיד הייתי מודעת לכך שאני בונה משהו, מתווה דרך אל עבר, תמיד הייתי מאוד קשובה לסביבה ומגיל צעיר התחלתי לחשוב על איך אני בונה את עצמי כאשה חזקה ובלתי תלויה.

 

כבר בהיותי בת 8 הייתי פעילה פוליטית, התכתבתי עם חכי"ם ואף חמקתי מהבית כדי לנסוע להפגנות. הדרך הבלתי נגמרת להצלחה מחייבת עבודה קשה ומסירות אין סופית, אין רגע דל! צריך לקום מוקדם ולעבוד קשה, לי חשוב שכל הישג יהיה סוג של יצירה, פרי דרך ארוכה ומתמשכת המשקפת את מי שאני.

 

מה ייחודיות השירות אותו את מעניקה?

המשרד שבבעלותי מתמחה בתחום מאוד ספציפי שדרכו אני יכולה גם להגשים את השקפת עולמי. אני מטפלת בתיקים של נפגעי תאונות דרכים, עבודה, רשלנות רפואית ותביעות לקצבאות נכות נגד המוסד לביטוח לאומי. ההתמחות במטריה המשפטית הזו נותנת לי את האפשרות המבורכת להיחשף לאנשים ובעיקר נשים, אשר לא רק סובלות ממצב רפואי קשה, אלא שהן אינן מודעות לזכויותיהן וגם אם כן, אין להן את המסוגלות לממש זכויות אלו. לכן, המדד שלי להצלחת המשרד מורכב משני מדדים: המדד הראשון, הוא הצלחה עסקית גרידא הנמדדת כמובן בדוחות כספיים ואילו המדד השני, הוא מספר התיקים אותם עשינו פרו בונו - אנשים אשר הצלחתי בעזרת הכלים המשפטיים שברשותי לשנות את גורלם ללא כל אינטרס. שני מדדים אלו הינם תולדה אחד של השני ולמרות שהמדד הכלכלי חשוב ביותר, המדד הפילנטרופי הוא שנותן לי את הכח והמוטיבציה להמשיך.

 

הייחודיות של משרדי, היא היותו בית שני ולפעמים אף ראשון לציבור לקוחותיי אשר מגיעים אלינו עמוסים במסמכים רפואיים ובעיות שיש לפתור ומוצאים כאן ולעיתים לראשונה - תקווה! בסוף כל פגישה אני טורחת לומר את אותו משפט קבוע "אם מתעוררת שאלה, או רצון לדבר ולהתייעץ, אתם יכולים להתקשר בכל שעה. יש לי ארבעה ילדים ואני לא ישנה אף פעם".

 

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

אין הרבה כאלו, את רגעי הפנאי המעטים אני אוהבת להקדיש לארוחה טובה, אני חובבת אוכל משובח, לצד כוס יין איכותי בשילוב של שיחה טובה, לא צריך יותר מזה כלום. בנוסף, אני מתנדבת בעמותת ״לתת״ ופעילה במפגשים חברתיים עם ניצול שואה. ברמה האישית, אני נשואה לאלון אורן, קונדיטור בעל מפעל לייצור דברי מאפה ויש לנו 4 ילדים מקסימים. לאחרונה התחלתי תואר שני במשפטים באוניברסיטת חיפה, אני והאיש שלי מקפידים לצאת עם ילדינו לטיולים ברחבי הארץ מדי שבת. זמן איכות משפחתי יקר עבורי מאוד.

 

שאיפה מקצועית לעתיד

החלום המתמשך והשאיפה העיקרית היא לא להפסיק להתפתח, להחכים ובעיקר תמיד תמיד להיות ערנית לאנשים ובעיקר נשים שגורלם לא שפר עליהם. לתת להם דחיפה למעלה - זה האושר האמיתי!.

 

טלפון 054-2210291 או למייל . 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד