כדי להשיג את המראה הטבעי הרענן והחלק מקמטים, לא מספיק רק להקפיד על שגרת טיפוח ביתית של קרם יום ולילה, אלא יש צורך לשלב טיפולים אסתטיים מתקדמים על מנת להגיע למראה המבוקש. אלו טיפולים אסתטיים מאוזנים שמטרתם להבטיח מראה רענן פרופורציונלי והרמוני, מראה שהוא למעשה גרסה משופרת של עצמך, נשית, רכה ואלגנטית.

 

רינה (שם בדוי, הפרטים המלאים במערכת) מספרת כי במשך זמן רב ציפתה למשבר גיל הארבעים שכולם מדברים עליו. "תמיד טיפחתי את המראה שלי, הייתי מודעת לכך כבר מגיל צעיר, ולכן הקמטים שהחלו להופיע בפנים הפריעו לי מאוד. לפי שהתחלתי בטיפולים אסתטיים התלבטתי ארוכות לגבי ניתוח פלסטי, רציתי להימנע ממראה מלאכותי". כשנחשפה לטיפולי ההזרקות של ביונד קליניקס החליטה לוותר על הניתוח: "טיפולי ההזרקות העניקו לי פתרון מעולה למראה טבעי המדגיש את נתוני היופי שלי ללא התערבות כירורגית", היא מסכמת.

 

הילה (שם בדוי), ד"ר לביוכימיה בת 44, החליטה לעשות טיפולי הזרקות: "התחלתי טיפולים אסתטיים לפני שלוש שנים בגלל קמט שהלך והעמיק בין הגבות ולאחר שראיתי את התוצאות של הטיפולים אצל אימא שלי. כיום אני רואה פער גדול ביני לבין חברות שלי ואני מרגישה את ההבדלים במראה החיצוני, כולם שואלים אותי איך יכול להיות שאני שומרת על המראה שלי טבעי ורענן. אצל נשים אחרות בגילי אני רואה קמטוטים, פיגמנטציה ומראה כללי לא מחמיא, מראה שלא תואם את אורח החיים של הנשים האלו, ובאותו הזמן אני מרגישה שאני נראית טוב יותר, רעננה ומעל לכל למרות הטיפולים האסתטיים, לא השתנתי. היופי הטבעי שלי נשמר".

 

ביונד קליניקה לאסתטיקת פנים ערכה מחקר בקרב נשים בגילאי 40 ומעלה (המחקר בוצע על ידי חברת שילוב מילוורד בראון). תוצאות המחקר רק הדגישו את מה שכבר ידעו בביונד, נשים כיום מעוניינות לשמור על מראה טבעי ורענן וקיים פער גדול בין האופן שבו נשים מרגישות לבין מראה הפנים שלהן. נשים כיום הן פעילות, מלאות אנרגיה, מנהלות אורח חיים עמוס, פעיל ובריא הכולל עבודה, תחביבים, משפחה, בילויים ופעילות גופנית, אבל בסוף היום, מול המראה, הדמות הנשקפת מולן לא מבטאת את אשר מתחולל בתוכן, דבר שעשוי לגרום לעתים קרובות לתסכול ולאכזבה. במחקר הצהירו 76% מהנשים בגילאי 60 ומעלה שהן מרגישות צעירות מגילן.

 

בעקבות כך החליטו ביונד קליניקס להתאים את סוג הטיפול למטופלת ולאורח החיים שלה, מתוך אמונה כי הקמטים המופיעים על עור הפנים הם "חברים", תוצאה של צחוק ושמחה והוכחה לחיים מלאים ופעילים. למרות שהקמטים מלאים בזיכרונות טובים הם לא תמיד עומדים בקנה אחד עם המראה הרצוי ולכן כדאי רק לעדן אותם ולתת מענה למכלול הפנים בצורה מאוזנת טבעית, נשית ואלגנטית, TOTAL LOOK.

 

מגוון הטיפולים המוצעים בביונד קליניקס כוללים את הטיפולים הבאים:

1. טשטוש קמטי גיל – נועד לעדן את הקמטים הקיימים ולעכב הופעה של קמטים חדשים בעזרת הזרקת בוטוקס לקמטי ההבעה או חומצה היאלרונית למילוי קמטים עמוקים ועדינים. טיפולים אלו אינם מעלימים לחלוטין את הקמטים, אלא מעדנים את עומק הקמטים ומטשטשים אותם ביחס למרקם העור ולמבנה הפנים ליצירת גרסה רעננה יותר שלך עצמך.

 

2. טיפול ויטל SKIN BOSTERS – טיפול במרקם העור להענקת עור קורן זוהר ומוצק המזכיר את הזוהר של עור הפנים לאחר חופשה טובה. נעשה ע"י הזרקת לחויות, ויטמינים וחומצה היאלרונית. החומצה ההיאלרונית מתפקדת כמו תוסף תזונה לעור שמשפר את המרקם שלו, יוצר נפח, מחליק קמטים קיימים ומעשיר את העור בלחות.

 

3. Mega Lift – הרמת פנים ללא מגע סכין מנתחים. טיפול חדשני היוצר אפקט הרמת פנים בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית טבעית על ידי מחט זעירה לנקודות ממוקדות בפנים, עם תוצאות מיידיות ומינימום סיכונים.

 

4. צוואר ומחשוף (דקולטה) – הם האזורים המהווים מראה של הגיל שלנו. האמצעות חומרים טבעיים (חומצה היאלרונית) ושתי זריקות קטנות ועדינות תוכלי ליהנות ממראה צוואר ברבורי ללא קפלים ומחשוף חלק מקמטוטים ועור בעל ברק וחיוניות.

 

 

העיקרון המנחה בביונד קליניקס הוא לא לשנות את הנשים, אלא לשדרג ולרענן את מראה הפנים שלהן בעזרת נגיעות קטנות שמשדרגות את המכלול. הצלחת הטיפול מותנית ב"עין המאבחנת" ובמידת הניסיון המקצועי בהתאמת הטיפולים.

 

את מוזמנת לקליניקת BEYOND! היכנסי ללינק , השאירי פרטייך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.