אחרי שדגם את מיטב הכוכבות הבינלאומיות, מביונסה ועד ליידי גאגא, ועיצב עבורן שמלות מפוארות לשטיח האדום או להופעות, מעצב האופנה הישראלי אלון ליבנה תוקע יתד נוספת בעולם היוקרה, והפעם בקמפיין של לא אחרת מחברת רולס רויס העולמית, יצרנית המכוניות של בית המלוכה האנגלי.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

לדברי ליבנה, חברת רולס רויס העולמית פנתה אליו וביקשה שיעצב עבורה דגמים לקמפיין של דגם המכונית המפואר Wraith (רוח רפאים), המיועד לאלפיון העליון ומחירו מעל 280 אלף יורו. דגם Wraith החדש, שמושק בימים אלה ברחבי העולם, הוא הדגם המפואר ביותר בתולדות החברה, והוא עוצב בהשראת עולם הקוטור והיוקרה. ליבנה, מצדו, התבקש לעצב לקמפיין דגמי בגדים בהשראת המכונית.

 

 

ההשראה: הקולקציה שהציג אלון ליבנה בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: gettyimages)
ההשראה: הקולקציה שהציג אלון ליבנה בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: gettyimages)

 

 

"רולס רויס פנו אליי בעקבות הקולקציה האחרונה שלי, שהוצגה בשבוע האופנה בניו יורק", אומר ליבנה, "והדגמים המצולמים בקמפיין נשענו על דגמים שהצגתי בניו יורק. זה כבוד גדול עבורי לעצב עבור חברת הרכב היוקרתית בעולם, שקיימת מעל 100 שנה ומזוהה עם בית המלוכה הבריטי" .

 

בתמונות הקמפיין, שצולם בלונדון, ניתן לראות את הדוגמניות מתדלקות את הרכב היוקרתי, או נושאות בידיהן חלקים ממנו, כשהן לבושות בדגמים של ליבנה המזוהים עם כתב ידו מהשנים האחרונות.

 

 

מי נוהגת? הקמפיין החדש לדגם Wraith של רולס רויס
מי נוהגת? הקמפיין החדש לדגם Wraith של רולס רויס

 

 

לאחרונה השיק ליבנה בישראל את קולקציית הערב שעיצב בשיתוף פעולה עם חברת קסטרו. כמו כן, בשנה החולפת התבשרנו כי בכוונתו לפתוח שלוחה של הסטודיו שלו בניו יורק, בנוסף למספר נקודות מכירה של ליבנה שנפתחו בשנה האחרונה בתפוח הגדול, כך שיש לצפות לחדשות נוספות בנוגע לפעילותו הענפה בזירה הבינלאומית.