איך להתמודד עם השיער בקיץ? כל החידושים שיהפכו את הייאוש לטיפה יותר נוח. 

 

1.

מסכת שיקום לקיץ Intensive Mask של Label M, (מחיר: 270 שקל ל־800 מ"ל). מסכה אינטנסיבית לקיץ האינטנסיבי שלנו שמשתלטת גם על השערות הסוררות ביותר. מפחיתה את דהיית צבע השיער בשל השמש הקופחת ומגנה עליו בפני קרני ה־UV.

 

2.

קרם לטיפול בקצוות מפוצלים של שוורצקופף פרופשיונל (Repair Rescue Sealed Ends, מחיר: 98 שקל ל־75 מ"ל). כולנו יודעות שקצוות מפוצלים אומרים שהגיע הזמן לטפל בשיער וליישר קצוות. קרם הסרום של שוורצקופף משקם חלקית את הפיצול, אך חשוב מכך: הוא מסייע במניעת הופעתם מלכתחילה על ידי עיסוי של מעט חומר לתוך הקצוות.

 

3.

שמפו לשיער ולגוף של וולה פרופשיונלס (Wella Sun Hair and Body Shampo, מחיר: 55 שקל ל־250 מ"ל). וולה הוציאו סדרה מיוחדת לקיץ. השמפו בסדרה הצליח להחזיר לשיער קצת מחיותו לאחר חשיפה מסיבית לכלור שבבריכה.

 

4.

מסכה של Moroccanoil לשיער רגוע עד פרוע ומקורזל (Smoothing Mask, מחיר: 195 שקל ל־500 מ"ל). היא סופר־מרוכזת והצליחה להחזיר לחיים שיער גלי שהיה די יבש ולשפר את גמישותו. קצת יקרה אך שווה.

 

5.

תרסיס להתרת קשרים של ל'אוקסיטן (99 שקל). היובש בשיער גורר פעמים רבות קשרים. כמה "שפריצים" של התרסיס על אזורי הקשרים – ובסירוק קל הם נפתחים מבלי לגרום לשיער להיות שומני, ועל הדרך מוסיפים לו רכות, גמישות וברק.

 

6.

ספריי Fluidissime של קרסטס (סדרת Discipline, מחיר: 181 שקל ל־150 מ"ל). "יש לי חשמל סטטי בשיער" – המשפט הזה מוכר לך מאיפשהו? כדי להימנע מכך השתמשי בזמן הסירוק במעט ספריי, שיוצר רשת על סיב השערה וקורא אותה לסדר

 

7.

שמפו יבש של לוריאל (Fresh Dust, מחיר: 100 שקל ל־150 מ"ל). ממהרת ואין לך זמן לחפוף? לכי על "חפיפה בכאילו" – התיזי על השיער שמפו יבש: ספריי במרקם אבקה שסופח שומניות בכמה רגעים. דרך לא רעה להתמודד עם ימים חמים במיוחד או אחרי איזה אימון כושר - לפחות עד החפיפה הבאה.

 

8.

מסכת 3 הדקות של אוזי (Aussie Miracle Shine - Deep Treatment for Dull Tired Hair), מחיר: 34.90 שקל ל־500 מ"ל. אנחנו משוחדות ונמסות למראה המתוק של בקבוקי המסכות עם הלחיצה המיוחדת, וגם את הנוכחי שמחנו לאמץ. לאחר מריחה, המתנה של 3 דקות ושטיפה השיער נראה בוהק ומבריק. גם המחיר הנוח הופך את העסק למשתלם.

 

 

____________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: