הן נוהגות טוב יותר מגברים

 

הן חטפו אינספור בדיחות במרוצת השנים, אנחנו די סגורים על זה שגם ב-2015 90% מהגברים בטוחים שהן עדיין לא יודעות לעשות רוורס, אבל עכשיו זה רשמי: נשים אכן נוהגות טוב יותר מגברים.

 

לפחות כל עוד הן לא מנסות להיכנס לחניה.

 

תצפית שנערכה בצומת עמוס במיוחד בלונדון, אנגליה, ביקשה להכריע מי מבין המינים מבצע יותר תאונות, נוהג בצורה מסוכנת יותר ומשתולל על הכביש. את התוצאות אנחנו מניחים שבשלב הזה כבר לא ממש קשה לכם לנחש.

 

אם כך, לתוצאות התצפית שבחנה 1,383 נהגים ונהגות: רק 4% מהנשים לא שמרו על מרחק מהרכב שלפניהן לעומת לא פחות מ-27% מהגברים. 84% מהמין הגברי עבר את המהירות המותרת לעומת קצת פחות משני שליש מהנשים. 50% מהגברים עברו בכתום מהבהב שהתחלף לאדום לעומת 14% בלבד מהמין הנשי. אחד מכל ארבעה גברים הודה שהשתמש בטלפון בזמן נהיגה, לעומת אחת מכל שש.

 

עם זאת, באופן לא מפתיע בכלל, רק 28% מהנשים השיבו שהמין שלהן נוהג טוב יותר מהמין הגברי, וזה עוד כלום, כי רק 13% של צדיקים מהמין הגברי חשב שנשים נוהגות טוב יותר. להבא, אם יש לכם שאיפות להגיע למחוז חפצכם, או לפחות להגיע למחוז חפצכם בחתיכה אחת, אתם יודעים בדיוק בידי מי להפקיד את ההגה.

 

יש להן גן בוגדני

 

כבר שנים, בכל פעם ששומעים על איזה גבר בוגדני אחר בהוליווד או אפילו כאן בארץ, קמה עדת מגינים וטוענת שככה זה. זה הגברים. זה ביולוגי. אי אפשר לשלוט בזה, וזה מה יש.

 

ובכן, מה אתם יודעים: עכשיו מסתבר שגם אצל נשים זה בילוגי.

 

מחקר שנערך באוניברסיטת פינלנד חקר לא פחות מ-7,400 תאומות אשר נמצאות במערכת יחסים (כל אחת, כמובן, עם גבר אחר) ושאל אותן שאלה אחת בלבד: האם ניהלתן רומן ב-12 החודשים האחרונים.

 

40% מהן השיבו בחיוב, והנה הנתון המדהים באמת: אצל כל הנשים, ללא יוצאת אחת מהכלל, התגלתה גן העונה לשם וסופרסין, אשר החוקרים טוענים כי הוא זה שהופך את הנשים הללו לבוגדניות יותר.

 

הוסופרסין הוא גן מוכר אשר נמצא אצל לא מעט יונקים והוא אחראי על האמפטיה, אמון וקשר מיני בין בני זוג בממלכת החיות. בעלי חיים אשר נושאים את הגן מפתחים מערכות יחסים מהר יותר מאשר בעלי חיים שחסרים את הגן, וכמו כן ידועים בריבוי הפרטנרים שלהם. לא שלמישהו מהחיות זה מפריע, כן?

 

מובן, כמובן, שהגן אינו אחראי על הבגידות לבדו ויש לו עוד כמה גורמים, אבל עורכת המחקר, ד״ר רייצ׳ל נידל, ראתה לנכון לציין שהגן פועל אך ורק אצל נשים, משום שגם אם ישנם גברים אשר נושאים את הגן, הוא אינו פעיל אצלם ואינו משפיע עליהם. אז האם המדע באמת עלה כאן על משהו, או שמא מדובר בתירוץ לא רע בכלל לנשים בוגדות? ימים יגידו.

 

אל תנסו אותן בבוקר

 

מיליארד סינים, גורסת הקלישאה, לא טועים, אבל גם עם מיליון נשים לא היינו מציעים לכם להתווכח. במיוחד, אגב, אם אתם מנסים לעשות את זה בשמונה בבוקר.

 

אפילקציית השינה (המומלצת מאוד, אגב) Slepp cycle בדקה נתונים של יותר ממיליון נשים מחמישים מדינות, וגילתה: למרות שהן ישנות יותר מגברים, יש להן מצב רוח מחורבן ממש בבוקר. למה? כנראה בגלל שנשים לא ישנות מספיק.

 

הנתונים הללו מאששים מחקר של אוניברסיטת דיוק, שקבעה שנשים צריכות יותר שינה מגברים, ויסבלו הן פיזית והן נפשית בלעדיה. אין אף חוקר (עדיין, אנחנו מקווים) שיודע כמה נשים צריכות לישון כדי לקום כמו נסיכות בבוקר, ובינתיים הגברים שאיתן סובלים מעוינות, כעס ודכאון מצידן, בעיקר משעות הבוקר.

 

הסיבה, לדעת החוקרים, שנשים צריכות יותר שינה מגברים היא בגלל המולטי-טאסקינג הנשי המפורסם, שדורש מהמוח לעבוד קשה יותר ולאורך יותר שעות. נשים, נגיד זאת בעדינות, משתמשות במוח שלהן יותר מגברים, ולכן מגיעות למיטה כשהן כבר מותשות. בבוקר שאחרי אתם כבר יודעים מה קורה.

 

על פי נתוני האפליקציה, נשים מיפן ישנות הכי פחות (חמש שעות ו-56 דקות) ואילו הפיניות, דניות וגם נשות ניו-זילנד מדווחות על ממוצע מדהים של שבע שעות ו-41 דקות. לא שזה מנחם את בני הזוג שלהן.

 

אמהות חכמות יותר מרווקות

 

אוקיי, אל תכעסו עלינו, אנחנו רק השליחים! ד״ר אדם פרנזן מאוניברסיטת לונגווד בוירגי׳יניה החליט לחקור ולבדוק מי חכמות יותר: אמהות לילדים או כאלו שלא. התוצאות חד משמעיות: אמהות לילדים שולטות בענק.

 

מצד שני, הרשו לנו להרגיע אתכן רגע לפני שאתם מתפוצצות מזעם: המחקר נערך על חולדות.

 

לא שזה מפריע לד״ר פרנזן לטעון שזה נכון גם לגבי נשים.

 

על פי המחקר, המוח הנשי של החולדה משתנה כשהיא נכנסה להריון. פרנזן וצוותו מסבירים זאת כ״סלילת כביש מהיר״, והמוח עובר לא מעט ״שיפוצים״, לדבריהם. זה גם מסביר חלקית את התופעה המכונה בעברית ״טפשת הריון״, שבה נשים שוכחות מילים מסויימות או איפה הניחו את המפתחות שלהן.

 

אחרי ההריון, טוען פרנזן, המוח שונה כמעט לחלוטין מזה שהיה לפניו, והחולדות האמהות מוכיחות כישורי ציד טובים יותר, וכן באיסוף ובליקוט אוכל. כמו כן, הפגינו החולדות האמהות זכרון טוב יותר מחולדות שטרם נכנסו להריון.

 

היינו רוצים להוסיף כאן משהו שנון, אבל אנחנו מפחדים מכן פחד מוות. לתלונות פנו אליו, לא אלינו. אנחנו ממשיכים הלאה.

 

 

הן מגשימות את הפנטזיות המיניות שלהן

 

למרות שכבר כמה שנים אנחנו שבויים בקונספציה שנשים לא אומרות מה הן רוצות במיטה, מסתבר שזה לא ממש מדוייק. סקר ענק שערך האתר הבריטי לאב-האני בקרב אלפי גולשים גילה שדווקא הנשים הן אלו שמדברות, והגברים הם אלו ששותקים, ובפער לא קטן בכלל.

 

81% מהנשים סיפרו שהגשימו פנטזיה עם בן זוגן, בעוד שרק 67% מהגברים הודות שהיה להם אומץ לספר לבת זוגן על הפנטזיות האמיתיות שלהם.

 

ומה הפנטזיות המועדפות על נשים, אתם שואלים? יופי של שאלה. במקום הראשון דורג סקס בחוץ, ובמקום השני הגיע קשירות ומשחקי שליטה. במקום השלישי והדי מפתיע נחתה הפנטזיה לצלם את יחסי המין, ובמקום הרביעי הגיעה הפנטזיה הפופולרית הרבה יותר ממה שחשבנו והיא לקיים יחסי מין במטוס.

 

אוקיי, אנחנו בחיים לא נכנסים אחריכם לשיורתים יותר.

 

למרות ש-60% מהנשים הודו שהן התביישו לגלות מה החלומות האירוטיים שלהן לבני זוגן, 97(!)% מהן דיווחו על שיפור ביחסי המין לאחר שהפנטזיה הוגשמה. ואם זה לא ידחוף אתכן לממש את הפנטזיות שלכן, אנחנו כבר לא יודעים מה כן.