מלי זיידמן

 

היא עושה כושר 7 פעמים בשבוע
אם חשבתם שהגוף השרירי והבטן השטוחה הם רק גנטיקה משובחת - תחשבו שוב. "כל יום אני עושה שעה כושר. אפילו כשעשיתי את 'מותק של פסטיבל' בחנוכה והיו לי ארבע הצגות ביום, הייתי חוזרת הביתה ויוצאת לריצה. המאמנת שלי היא אירה דולפין. היא באה אלי

הביתה ועושה לי TRX. בימים שאני לא איתה, אני רצה או הולכת ברגל, ויש את ההופעות שלי שבהן אני קופצת כמו תיש, וזה גם מוריד. יש לי תשעה אחוז שומן בגוף, אני כולי שריר".

היא שוקלת 42 קילו
"אני מאוד קטנה – הגובה שלי 1.58 מ' ואני שוקלת 42 קילו. למרות זאת, אחרי כל הופעה אני נשארת שעתיים ומרימה ילדים בכל הגילאים ובכל המשקלים. מאז הלידות אני סובלת מבעיות גב, ועכשיו יש לי דלקת בעמוד השדרה. כל שבוע אני מזמינה הביתה עיסוי מפנק, ועכשיו גם הכרתי פיזיותרפיסט נהדר בשם סטאס, שמטפל לי בגב".

היא ישנה 4.5 בלילה  
"היום שלי מתחיל בחמש וחצי בבוקר באוטומט, גם בשבת, ואני מסיימת אותו באחת בלילה. אני קמה כשאף אחד עוד לא התעורר, והולכת לישון כשכולם כבר ישנים. אלה השעות שאני הכי מרוכזת וממוקדמת בהן. אני כל הזמן מוטרדת וחושבת על ענייני 'מיכל הקטנה'. גם בלילה, כשאני כבר ישנה לכאורה, אני יכולה להיכנס לפתקים של הטלפון ולכתוב לי הערות. עם הזמן הבנתי שזו אני, ואני כבר לא נלחמת בזה".

היא עושה מני-פדי כל 10 ימים    
"כל עשרה ימים אני עושה פדיקור מניקור אצל הפדיקוריסטית שלי בנס ציונה. מאוד חשוב לי כל נושא הטיפוח. שהכל יהיה מבריק ומתוקתק. פנים אני עושה מגיל 14. כל יום מישהי מהממת באה אלי הביתה ועושה לי פן".

היא ממצה חופשה אחרי 3 ימים  
"היינו עכשיו בתאילנד עם המשפחה של מיכל ינאי. אחרי שלושה ימים הרגשתי שהכוונה ברורה. זהו, ראיתי פילים, יאללה. אני מהר מאוד ממצה את החופש. זה לא בשבילי בטן-גב. אני מהר מאוד רוצה לחזור לשגרה שלי, כי יש לי חיים מעניינים מאוד".

היא יכולה לאכול תמר 1 לארוחת בוקר
"אני אוכלת במינונים קטנים. אני יכולה לקום בבוקר ולאכול תמר, וזה מגניב לי וטוב לי. אני מקפידה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא מגיל צעיר, אבל לעתים נכנעת לחולשות שלי ואוכלת שוקולד ובמבה. מצד שני, לא תראי אותי אוכלת מקדונלדס ופלאפל, אני לא יכולה להכיל את זה בכלל".

היא קונה 9 גלוני אקונומיקה בבת אחת
"אני מאוד אוהבת סדר. יש לי שלוש פעמים בשבוע עוזרת, אבל אני כל הזמן בתחזוקה. אני לא הולכת לישון אם יש לי כלים בכיור - עזבי כלים, אם יש  לי טיפות בכיור. אני יוצאת מהסופר עם תשעה גלוני אקונומיקה, שיהיה. אני עוברת בבית ושופכת בכל פינה. בנוסף, אני מגהצת תחתונים וגרביים. מרגיע אותי לפתוח את המגירות ולראות אותם מגוהצים ומסודרים. זה מהמם".

יש לה 2 מכשירי טלפון
"יש לי שני מכשירי טלפון ואני משתמשת בהם במקביל. אני ישנה מחובקת איתם, זה חלק בלתי נפרד ממני, כמו ידיים ורגליים. אני יכולה לסמס לך באחד, ולדבר באותו זמן מהשני. הטלפון שלי חשוף באתר שלי ואני כל הזמן זמינה. בנוסף, יש לי כל יום בממוצע 100 הודעות בפייסבוק ואני עונה לכולם".

היא רוצה 4 ילדים
"היום אני אמא ליולי, בת שבע, ולליאו, בן שש. עכשיו אני מאוד מאוד בעניין של עוד ילדים, אבל יש לי מחויבויות שנתיים קדימה אז זו בעיה. אני חולמת על ארבעה ילדים ולכן אני הכי מייחלת לעצמי תאומים, כדי לחסוך היריון אחד. אני מאוד סובלת בהריונות שלי. זה לוקח אותי למקום של חוסר שליטה".