מעצב האופנה האמריקאי היהודי הנודע מייקל קורס פותח חנות ראשונה בקניון רמת אביב. ל-Xnet נודע כי החנות, בזכיינות של קבוצת אירני קורפוריישן (בעלת רשת הבוטיקים פקטורי 54 וזכיינית מותגים כמו דיזל, ליווי'ס ומארק ביי מארק ג'ייקובס), תתמקם בקומה הראשונה של הקניון בעוד מספר חודשים, במקומה של חנות אופנת הגברים של פקטורי 54, שתעבור ללוקיישן אחר בקניון.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

החנות של קורס תצטרף לשורה של מותגי יוקרה שהטילו עוגן בקניון רמת אביב, כמו לואי ויטון, ראלף לורן, LONGCHAMP ואחרים. מנכ"ל הקבוצה, רוני אירני, אישר את הפרטים בשיחה עם Xnet ומסר כי החנות צפויה להיפתח בחצי השנה הקרובה.

 

 

עוד בערוץ האופנה

 

 

החנות של קורס בישראל היא צעד נוסף בהתהדקות היחסים בין הקבוצה הישראלית למותג האמריקאי, שנמכר בהצלחה בסניפי פקטורי 54 מזה ארבע שנים, תחילה עם קו התיקים הפופולארי ובהמשך גם עם קו ההלבשה. לצד התפתחות זו השיקה אתמול קבוצת אירני שיתוף פעולה בין פקטורי 54 למותג הגרמני הוגו בוס, במסגרתו נפתחו ארבע Shop in Shop המוקדשות לקו הגברים של המותג (המיובא לישראל על ידי ונדום) בסניפי הרשת בהרצליה, תל אביב, נתניה ובאר שבע. בנוסף, סיפר אירני על השקה מחודשת בישראל של המותג CK של קלווין קליין, אשר תכלול את קו הג'ינס וההלבשה התחתונה.

 

 

תצוגת החורף הבא של מייקל קורס. היחסים בין המעצב האמריקאי לקבוצת אירני קורפוריישן הישראלית ממשיכים להתהדק (צילום: gettyimages)
תצוגת החורף הבא של מייקל קורס. היחסים בין המעצב האמריקאי לקבוצת אירני קורפוריישן הישראלית ממשיכים להתהדק (צילום: gettyimages)

 

 

המותג מייקל קורס נמצא כיום בפריחה בינלאומית גדולה, הכוללת התרשתות באסיה, מה שהפך את בעליו בשנה האחרונה למיליארדר. באוגוסט האחרון דיווחה החברה לבורסה על תחזיותיה לשנת 2015, שצפויות לרשום הכנסות של 4.25 עד 4.35 מיליארד דולר.

 

בכלל, נראה כי קניון רמת אביב נמצא בימים אלו במגמת התעוררות. ב-22 במרץ צפויה להיפתח בו גם חנות של מותג האופנה הספרדי Desigual, שעושה כניסה מחודשת לישראל, והפעם בזכיינות של חברת אלפא קוסמטיקה, יחד עם דן בר לב, זכיין קרולינה הררה בישראל. בר לב ואלפא קוסמטיקה מפעילים בשותפות גם את חנות התיקים של המותג הצרפתי LONGCHAMP ומותג התכשיטים TOUS. מהחברה נמסר כי "טווח המחירים של Desigual בישראל ישמור על הקו המוכר מאירופה - זול יותר מחנויות המותג באנגליה, דומה למחירים בצרפת ובגרמניה, ויקר יותר מספרד".

 

החנות בקניון רמת אביב תצטרף לחנות ראשונה של המותג (בסיבוב הנוכחי שלו בארץ), שתיפתח בקומת המותגים החדשה בקניון איילון בשבוע הבא. בשלב הראשון תגיע לישראל רק קולקציית הנשים, ובשנה הבאה ייתכן שיגיעו ארצה גם קווי הגברים והילדים. המותג נמכר בעבר ברשת חנויות FM, והוא מתאפיין בבגדים עשירים בהדפסים וצבעים. בעונה האחרונה מובילה אותו הדוגמנית הצעירה וויני הארלו, שהתפרסמה בעקבות מחלת הבהרת בעורה, וכעת נערכים מגעים להבאתה לישראל לפתיחת החנות בקניון רמת אביב. כל שנותר לנו הוא לאחל לזכיינים להצליח הפעם בניסיון לחבב את המותג על הלקוח הישראלי.