רולן שטראוס מדרום אפריקה היא מיס עולם לשנת 2014! 

רולן היא סטודנטית לרפואה בשנה הרביעית. היא רוצה ללמוד גם מנהל עסקים לתואר MBA ולהתמקד בקידום בריאות הנשים. בשעות הפנאי היא אוהבת לשחק גולף ולנגן בחליל, גיטרה או פסנתר.

 

עדכונים גם בעמוד הפייסבוק של תחרות מלכת היופי

 

מור ממן בתצוגת המועמדות (מתוך missworld.com)
מור ממן בתצוגת המועמדות (מתוך missworld.com)

 

מיס עולם היוצאת, מייגן יאנג מהפיליפינים, מנחה את הטקס לצד השחקן ומגיש הטלוויזיה האנגלי (וולשי, ליתר דיוק) טים וינסנט. "העצה שלי למיס עולם 2014 היא לצפות לבלתי צפוי. ואם את צריכה להתייעץ עם משהו - תתקשרי אלי".

בצוות השופטים יש ארבע זוכות בתואר מיס עולם בשנים עברו. יש הופעות חיות ומיליוני צופים ברחבי העולם – רבים מהם גם השתתפו בהצבעה באפליקציה של התחרות.

המועמדות בתחרות קיבלו ציון על תחרויות מוקדמות בתחומים שונים, כמו ספורט, תחרות השמלה הלאומית ותחרות כשרונות. במהלך הטקס מוקרנים סרטונים המראים את פועלן של חלק מהמתמודדות ב נושאים חברתיים שונים, כמו מאבק נגד אלימות במשפחה או למען בריאותם של תינוקות.

 

מיס עולם היוצאת, מייגן יאנג מהפיליפינים (מתוך missworld.com)
מיס עולם היוצאת, מייגן יאנג מהפיליפינים (מתוך missworld.com)

 

מור ממן: מהמתחרות הצעירות ביותר

 

הנציגה שלנו היתה מלכת היופי מור ממן, בת 19 מבאר שבע ואחת המתחרות הצעירות ביותר בתחרות מיס עולם. היא השתתפה בכבוד בכל המשימות, ביום ספורט, בתצוגות אופנה של שמלות לאומיות ושמלות ערב ובהמון חזרות. היא הלכה ורקדה בגבורה על עקבים גבוהים והשאירה רושם טוב בכל מקום. החברויות שהיא יצרה והייצוג היפה של ישראל ייזקפו לזכותה, גם בלי כתר ותואר.

 

מור, רגע לפני. גאים בך
מור, רגע לפני. גאים בך