ימי השמש החמימים אומנם עדיין איתנו, אך הם הולכים ומתמעטים אל מול ימי הסתיו מקפיאי הצוואר. בעוד מזג האוויר הישראלי לא דורש מאיתנו להוציא בינתיים את המעיל מהארון, זוהי התקופה המושלמת לאמץ צעיף מחבק שיוסיף לנו חום וגם סטייל.

 

 

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

 

 

לצעיף יש אומנם איכויות שימושיות ברורות, אך בהיותו פריט אופנתי במיוחד הוא זוכה העונה בשלל צורות, קשירות וסגנונות חדשים, התואמים את הטרנדים לעונה. לפני ששוברים את הראש בניסיון להמציא את הצעיף מחדש, יצאנו ללמוד מהמפורסמות ומהתצוגות הגדולות איך לקשור צעיף בסטייל, ואספנו גם עשרה צעיפים יפים במיוחד לעונה הקרה שבפתח.

 

 

עוד בערוץ האופנה

 

 

קנדל ג'נר מדגימה: צעיף עגול וגדול

 

 

הקשירה: כורכים צעיף צמר סביב הצוואר בעיגול ומסתירים את הקצוות בתוך הקפלים. לחלופין, רוכשים צעיף עגול ששני הקצוות שלו כבר מחוברים זה לזה.

 

המטרה: חימום הצוואר בימים קרים במיוחד. הקשירה הזו פרקטית ומפנקת מאוד, אך היא מתאימה בעיקר לבנות עם צוואר נאה וגזרה דקה, שכן היא יוצרת עומס על המראה.

 

על המסלול: צעיף עבה ועגול משלים את הלוק בתצוגה של אנטוניו מארה.

 

 

קלייר דיינס מדגימה: צעיף לחימום המרפקים

 

 

הקשירה: במקום לכסות את הצוואר, הצעיף משמש לעיטוף הזרועות והגב ברישול.

 

המטרה: בעונת המעבר, כשעדיין אפשר ללבוש את שמלות הקיץ האהובות אבל כדאי לקחת שכבה נוספת למקרה של רוחות, אין כמו צעיף או שאל שעוטף בחן את הגוף.

 

על המסלול: צעיף וכובע בצבע דומיננטי מוסיפים עניין לתלבושת בגווני אפור בתצוגה של רודארטה.

 

 

אודרי טוטו מדגימה: צעיף קליל ועדין

 

 

הקשירה: ליפוף קלאסי ומעודן של הצעיף סביב הצוואר.

 

המטרה: צעיף כותנה רך הוא לרוב אביזר קישוטי יותר מאשר פריט לחימום הצוואר. בניגוד לצעיפים גדולים ומחממים, אפשר להתאבזר בו בקלות על מנת לשדר שיק פריזאי ובוהמייני בלי לחשוש מגל חום פתאומי.

 

על המסלול: צעיף דק ואלגנטי מקשט חליפת קטיפה בתצוגה של אמיליו פוצ'י.

 

 

אוליביה פלרמו מדגימה: צעיף בתוך החגורה

 

 

הקשירה: הצעיף פתוח, אך הוא תחוב בתוך החגורה כדי שלא יזוז.

 

המטרה: הקשירה החדשה הזו, שנצפתה לראשונה בתצוגת החורף של ברברי, מיועדת לפאשניסטות שרוצות לייצר אמירה אופנתית גם על חשבון נוחות והתכרבלות. למרות שבינתיים ראינו את הלוק בעיקר עם שמלות, אפשר בהחלט לשלב אותו גם עם סקיני ג'ינס וחולצת אריג מתנפנפת.

 

על המסלול: קארה דלווין מסמנת לראשונה את הטרנד בתצוגה של ברברי.