העולם התרגש עד עמקי נשמתו כשאנג'לינה ג'ולי הגיחה מגרם המדרגות בשמלה לבנה קטיפתית ומפוארת. בראד פיט חיכה לה, נרגש כולו, כמעט מזיע ממתח מהתרגשות. עם זאת, אלים במעמדו של בראד פיט לא באמת מזיעים. זו תופעה ששמורה לבני אדם בלבד. מאות ואלפי האנשים בקהל מחו דמעה כשבראד הניח בעדינות מלכותית את הטבעת על אצבעה של אנג'לינה, וזו, בתורה, אמרה "איי דו".

 

או, לפחות, העולם היה מוחה דמעה, אם מישהו אשכרה היה מזמין אותו.

 

>> הורידו כאן את האפליקציה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

 

אבל לא, אחרי שנתיים וחצי שהם משגעים את הפלנטה (ויותר גרוע מזה, את ג'ניפר אניסטון) עם האירוסין שלהם, דווקא את רגע השיא הם החליטו לציין לגמרי לבד. יופי לכם. עם זאת, למרות שכל דבר שבראנג'לינה עושים הוא מיוחד, הם ממש לא הזוג ההוליוודי הראשון שבחר להתחתן הרחק מעיני המצלמות והקהל. הנה שבעה זוגות שעשו את זה לפניהם כולל, תאמינו או לא, כלה שתיראה לקורא בראד פיט מאוד מאוד מוכרת.  

 

 

1. בלייק לייבלי וריאן ריינולדס

 

התחתנו: ספטמבר 2012

 

גם אם נתעלם לרגע מהעובדה הקטנה שקו ההגנה של השניים - שנפגשו, להזכירכם, כשריינולדס עוד היה נשוי ללא אחרת מסקרלט ג׳והנסן - הוא ״כן, מה, היינו סתם חברים טובים, ברור שלא נגענו אחד בשני עד שריאן נפרד מסקרלט, וזה רק מקרי שבערך חצי שעה אחר כך הודענו לעולם שאנחנו ביחד וכמעט מאורסים״ קצת, איך נאמר את זה בעדינות, לוקה בחסר מבחינה לוגית, החתונה של השניים הייתה מרגשת במיוחד.

 

אם, כאילו, הייתם בין שישים האורחים שאשכרה הוזמנו.

 

למרות שכולם ציפו לחתונה גדולה משני כוכבי הענק הללו, ריינולדס (שגם עם ג׳והנסן לא עשה חתונה גדולה) ולייבלי החליטו שכל מה שהם צריכים זה אחד את השני, ועשו חתונה לא נוצצת בעליל על הר בדרום קרוליינה. על פי הפרסומים, אגב, לא הוזמן לשם אפילו מפורסם אחד.

 

המעט שידוע לתקשורת על החתונה הזו הוא בזכות תושייה של שדרת תחנת הרדיו המקומית והקטנטנה 95.1 אף.אם, קלי גוקנוביץ׳, שזכתה ל-15 דקות התהילה המוצדקות שלה כשאיתרה את ריינולדס במעדניה שכונתית ועשתה את המתמטיקה הנכונה.

 

מהמעט שהצליחה העיתונאית לאסוף, גילינו שאוהל לבן גדול קיבל את פני האורחים, ובעיקר שההר עצמו כוסה בשלטים ומאבטחים שהדגישו שוב ושוב שזה אירוע פרטי, וסגרו את המקום הרמטית.

 

חבריהם המפורסמיים של ריינולדס ולייבלי, לטענת ערוץ ״אי!״ האמריקאי היו ב״הלם טוטאלי״ כשגילו שהשניים התחתנו, ועוד יותר בהלם טוטאלי כשגילו שלא הזמינו אותם. לא הדרך הנכונה במסלול הזוג הפופולרי ביותר בהוליווד, חבר'ה.

 

2. פנלופה קרוז וחאבייר בארדם

 

התחתנו: יולי 2010

 

״אני לא יודעת אם אני מאמינה בנישואין. אני לא חושבת שאני ארצה את זה״, אמרה פנלופה קרוז בראיון מרגש.

 

ואז, אחרי כמה חודשים, היא התחתנה. לכו תבינו.

 

האמת שאיש לא צריך להיות מופתע במיוחד שהחתונה של השניים הייתה סודית, שכן כל הקשר לא היה גלוי במיוחד. הצמד, שנפגש על הסט של ״ויקי כריסטינה ברצלונה״ ב-2007 (לשם הגיעה קרוז אחרי מערכת יחסים ארוכה מאוד עם מתיו מקונוהיי שהסתיימה כמה חודשים לפני) עשו כל שביכולתם כדי להתרחק מצלמי הפפראצי. לכן, לא ממש הופתענו לקום בוקר אחד לידיעות שהחתן לבש ארמאני, הכלה לבשה שמלה של ג׳ון גליאנו, והשניים הרחיקו עד לבית של חבר טוב בבהאמאס כדי לעשות טקס צנוע בהשתתפות המשפחה המצומצמת בלבד.

 

השניים, כאמור, מתרחקים מאור הזרקורים כמו מאש, וממעטים לדבר זה על זו בתקשורת. עם שני ילדים ושורה של סרטים מצליחים מאחוריהם, נראה שהם בהחלט יודעים משהו על אהבה וקשר בריא, דבר נדיר ביותר בהוליווד.

 

3. בן אפלק וג׳ניפר גארנר

 

התחתנו: מאי 2005

 

נו, הרי לכם אדם שעבר מהפך. ב-2003, להזכירכם, בן אפלק תכנן יחד עם בת הזוג שלו דאז, ג׳ניפר לופז, חתונה בלא פחות משני מיליון דולר שבוטלה כשהאורחים כבר היו באולם.

 

שנתיים אחר כך הוא התחתן עם ג׳ניפר גארנר בחתונה כל כך סודית ואינטימית שלא היה בה אפילו אורח אחד.

 

כן, כן, אפילו ההורים של בני הזוג לא הגיעו לחתונה המסווגת. הזוג, מצידו, הופיע כאילו הוא הולך ליום סידורים במס הכנסה. גארנר הגיעה בלי איפור ועם שיער אסוף, החתן הגיע בטי-שרט ולא מגולח, ובדוכן פיצה נידח (אך כנראה משמעותי בשביל השניים) הם החליפו טבעות ונדרים ורכבו אל השקיעה.

 

 

מחתונה של שני מיליון דולר לחתונה שאיש לא הוזמן אליה. בן אפלק וג'ניפר גארנר (צילום: gettyimages)
מחתונה של שני מיליון דולר לחתונה שאיש לא הוזמן אליה. בן אפלק וג'ניפר גארנר (צילום: gettyimages)

 

״הם לא רצו קהל״, הסביר לתקשורת ההמומה הבמאי קווין סמית׳, חברו הטוב של אפלק, שאפילו הוא לא הוזמן לטקס. ״הם עושים את זה אחד בשביל השני, לא בשביל מישהו אחר. הם רק רצו אחד את השנייה״.

 

קצת חמוד, חייבים להודות.

 

4. מירנדה קר ואורלנדו בלום

 

התחתנו: יולי 2010 

 

טוב, חייבים להודות: עד היום אנחנו לא ממש יודעים משהו על החתונה של בלום את קר. זאת, אגב, בניגוד מוחלט לפרידה האיומה שלהם שהתרחשה בשנה שעברה, שעליה, לצערנו הרב, אנחנו יודעים כל פרט ופרט.

 

השניים התחילו לצאת ב-2007, וב-2010, כשקר כבר הייתה בחודש שלישי עם בנם המשותף היחיד, פלין כריסטופר בלנשארד קופלנד בלום. בהצלחה עם השם הזה בבית ספר, ילד.

 

במקרה של השניים הללו, התקשורת אפילו לא הספיקה לחגוג את האירוסין שלהם, שקרו רק שבועיים לפני הטקס.

 

על הטקס לא ידוע לתקשורת העולמית הרבה. הוא כנראה נערך בלוס אנג׳לס, והיחידים שנכחו בו היו החתן והכלה, ללא המשפחות או החברים. על פי כמה אתרי רכילות אמיים בלום וקר המריאו מיד אחרי ירח הדבש לאוסטרליה, ארץ הולדתה של קר, כדי להתנצל בפני סבתה על שלא הזמינו אותה לחתונה. לסבתא, ככל הידוע לנו, שלום.

 

5. רייצ׳ל וויז ודניאל קרייג

 

התחתנו: יוני, 2011

 

בכל הנוגע לחתונה הזאת, אנחנו עדיין לא הכי בטוחים מה בדיוק קרה שם. רגע אחד דניאל קרייג היה מאורס (במשך שלוש שנים!) למפיקה היפנית-אמריקאית סאטסוקי מיטשל, ורגע אחר כך הופתענו לגלות שג׳יימס בונד שלנו התחתן עם לא אחרת מאשר זוכת האוסקר רייצ׳ל וויז, בחתונה שאיש לא ידע על קיומה.

 

מבולבלים? גם אנחנו. גם סאטסוקי.

 

 

הפך את גיל 40 לשנה המאושרת בחייה. רייצ'ל וויז ודניאל קרייג (צילום: gettyimages)
הפך את גיל 40 לשנה המאושרת בחייה. רייצ'ל וויז ודניאל קרייג (צילום: gettyimages)

 

אבל השניים, כך הם בעצמם מעידים, היו חברים טובים המון שנים, וכשזה נכון, זה נכון. הם הודיעו רשמית על היותם זוג בדצמבר 2010, וחצי שנה אחר כך כבר החליפו טבעות, ונראים מאושרים מאוד עד עצם היום הזה. למעשה, בראיון איתה בטלגרף הבריטי סיפרה וויז שהיא פחדה מאוד מגיל 40, אבל התחתנה עם קרייג בשנה הזו, מה שהפך אותה, כהגדרתה, ל״שנה הטובה בחיי״.

 

אווו.

 

6. ביונסה וג׳יי זי

 

התחתנו: 2008

   

לפני חודשיים הדהימו ביונסה וג׳יי זי את העולם, ויותר מזה, גם את המעריצים שלהם. הזוג, ששומר על פרטיותו בכל אמצעי אפשרי (ואף נלחם בשמועות על פרידה בחודשים האחרונים) חשף לפני כחודשיים, בתחילת מסע ההופעות הזוגי שלהם, קטע וידיאו (!) מתוך טקס החתונה הסודית שלהם, שהתקיים אי שם ב-2008.

 

בקטע הוידיאו (שהועלה ליוטיוב על ידי מעריצים והוסר משם במהירות הבזק על ידי נציגיהם של הזוג) נראה מר זי כשהוא שם טבעת על אצבעה של גברת זי, מה שהיה סימן מאוד ברור שלמרות הרכילויות השניים ממשיכים יחד ומצפצפים על כתבי הבידור.

 

כדרכן של חתונות סודיות, לא הרבה ידוע גם על החתונה הזו. למעשה, לביונסה לקח חצי שנה שלמה לאשר את קיומה של החתונה, כשאמרה למגזין אסנס שהיא לא מבינה למה אנשים מתלהבים כל כך מחתונות ומטבעות אירוסין. ״זה בסך הכל חומר, זה די טיפשי בעיני״.

 

וזה מגיע, להזכירכם, מהאישה שאמנם אין לה טבעת אירוסין, אבל טבעת הנישואין שלה שווה חמישה מיליון דולר.

 

החתונה, על פי הדיווח במגזין פיפל, הייתה קטנה ואינטימית, ונכחו בה כמה עשרות בודדות. ״לא רציתי לעשות מזה יום מיוחד״, אמרה ביונסה בהתייחסות נדירה לחתונה, ״כי היו לי כבר כל כך הרבה ימים מיוחדים לפני כן. רציתי שזה יהיה יום רגיל ויפה, וזה בדיוק מה שזה היה״.

 

7. אנג׳לינה ג׳ולי ובילי בוב ת׳ורנטון

 

התחתנו: מאי, 2000

 

הופה הופה, מי זאת סוגרת את הרשימה הזאת? בדיוק, המתחתנת הסודית הסדרתית, אנג׳לינה ג׳ולי.

 

14 שנה לפני שאמרה ״כן״ לבראד פיט ועשור אחרי שהפכה לחצי השני של בראנג׳לינה, גרמה ג׳ולי ללסת של לא מעט אנשים לצנוח כשהעולם גילה שהשחקנית ולא אחר מבילי בוב ת׳ורנטון החליפו נדרים.

 

אבל מילא העולם. דמיינו לכם כמה הייתה מופתעת השחקנית לורה דרן, שגילתה שהארוס שלה באותו הזמן, הלא הוא בילי בוב, התחתן! ולא איתה, אלא עם ג׳ולי, שצעירה ממנו ב-17 שנה. הנה לכם מקרה שבו לא רק החתונה הייתה סודית, אלא כל מערכת היחסים.

 

אחרי החתונה, עם זאת, קיבלנו את אחת ממערכות היחסים היותר ביזאריות שראינו בהוליווד. השניים היו ידועים בהפגנות החיבה הפומביות הבוטות שלהם, וגם בעובדה שענדו שרשרת עם דם אחד של השני. איכס.

 

שנתיים אחר כך הם התגרשו, למזל כולנו, וג׳ולי הפכה לגרושתו החמישית והאחרונה של בילי בוב. הוא פגש את קוני אנגלנד ב-2003 והוא איתה עד היום, והיא, נו, אתם יודעים, גם מצאה איזה מישהו והסתדרה לא רע. סוף טוב, הכל טוב.