יש מי שלוקחות את הטרנדים החמים של עולם השיער למקומות שיקיים ומהממים, ויש מי שבעיקר מעוררות רחמים. או במילים אחרות, גם כשמעתיקים במבחן – צריך לדעת ממי. 

 

גלים עם שביל באמצע לשיער מדורג

 

אלכסה צ'אנג: לצ'אנג יש פוני שצריך למצוא מה לעשות איתו ושיער די דליל, אבל היא מצליחה ליצור מראה מבריק, נקי ובריא באמצעות טיפה נפח באזור הקודקוד (אבל לא יותר מדי) וגלים רכים, פתוחים וגדולים.

 

קייטי הולמס: אפשר לומר באופן כמעט רשמי שהדבר הכי נורא שקרה לקייטי הולמס הוא לא טום קרוז אלא המפגש עם מעצב השיער, שהותיר אותה עם הפריזורה המוזנחת, המביכה והעייפה הזאת. נדמה שהיה כאן ניסיון ליצור מראה נונשלנטי, אבל השיער נראה מלוכלך ומבולגן.

 

קארה מפוסל בסגנון שנות ה-30

 

טוני גארן: הדוגמנית הלוהטת והחברה הנוכחית של ליאונרדו דיקפריו נראית כמו כוכבת מימי הזוהר של הוליווד הישנה. כל קיפול בקארה מסודר בקפידה ובפרופורציה מלאה לאחרים. האיפור השמיימי, הגבות הכמעט מחוקות והאקססוריז העדינים משלימים טוטאל-לוק הורס.

 

ריס ווית'רספון: לווית'רספון אין מבנה עצמות מתאים לתסרוקת כזו (הסנטר המרובע שלה זקוק למעט יותר מסגרת), אבל עיקר הבעיה עם הקארה המפוסל הזה הוא ה"בקבוק" העצום בצד הראש. חוסר הסימטריה רחוק מלהחמיא ונדמה שמישהו הניח לריס משקולת בתוך התלתל אשר מושכת את ראשה הצידה.   

   

קארה פלטינה מוחלק

 

מישל וויליאמס: ממש כמו הפיקסי שלה בזמנו, קארה הפלטינה הסופר–חלק של וויליאמס פשוט מושלם. האורך מדויק, הברק הבריא מנצנץ למרחקים והפוני הצידי מחמיא ומזכיר את המוׁד של שנות ה–60. לא היינו משנות כאן כלום.

 

זואי קרביץ: גם אם נתאמץ להבין את הקטע הרוקרי המאגניב של קרביץ לא נצליח לאהוב את התסרוקת הזאת. הבלונד בוהק ומלאכותי מדי, השיער מוחלק בצורה מקלונית ונטולת נפח ונראה לא בריא וחסר ברק, הגבות כהות מדי ומתנגשות באופן לא מחמיא עם הבלונד, והשורשים השחורים מוסיפים לתחושה המוזנחת.

  

גולגול נמוך ומהודק עם שביל בצד

 

נעמי ווטס: מדובר בתסרוקת לא סלחנית בעליל שדורשת פנים אובליות עם פרופורציות מושלמות, ולווטס יש את כל אלו בכמויות. היא גם הקפידה להוסיף לשיער מעט נפח ולהימנע מקרחות, והתוצאה זוהרת ומפוסלת.

 

קייט בוסוורת': אין ברירה אלא לציין את המובן מאליו וזהו הצורך הבהול של בוסוורת' בארוחה טובה. התסרוקת לא מצליחה לטשטש או להסתיר את העצמות שבולטות מכל כיוון, והשיער הדליל נראה כאילו הוא עומד להיתלש בכל רגע.  

_________________________________________________________________________________________________________

 

 

עוד במגזין GOstyle: