יש מי שלוקחות את הטרנדים החמים של עולם השיער למקומות שיקיים ומהממים, ויש מי שבעיקר מעוררות רחמים. או במילים אחרות, גם כשמעתיקים במבחן – צריך לדעת ממי.

 

גלים פתוחים עם שביל בצד

 

קייט ווינסלט: ווינסלט מראה לכוכבות הצעירות איך עושים את זה כמו שצריך עם גלים רכים, פתוחים מאוד ומעט מרושלים. המראה המתקבל מזכיר "שיער ים" שנרטב והתייבש באופן טבעי בשמש, ובכלל ־ נונשלנטיות וחוסר מאמץ (לכאורה, כמובן) הם הסוד לגלים פתוחים שנראים טוב.

 

סופיה בוש: גלים פתוחים אמורים להקנות מראה נינוח, אבל בוש היפה נראית מבוגרת מכפי גילה וחנוטה (גם הבגד הזקן והאיפור החיוור לא עוזרים). הגלים משווים לה לוק של גברת מגונדרת ולא של כוכבת הוליוודית צעירה, והגוון הבהיר שהוסיפה לשערה הברונטי מצטלם רע. שילוב לא מוצלח של אורך שיער בעייתי, גוון לא מחמיא וגלים עשויים מדי.

  

שיער מוסט לצד

 

אמה ווטסון: ווטסון אלילת הסטייל משחקת אותה גם בכל הנוגע לתסרוקות מנצחות. מכיוון ששערה אינו ארוך מאוד הוא נראה סקסי ואדג'י כשהוא מוסט לצד. השיער לא צמוד מדי לקרקפת, לא נותרו קרחות בצידו השני של הראש, והסיכות המגניבות מוסיפות אלמנט מפתיע לתסרוקת כולה.

 

סופי טרנר: שערה של כוכבת "משחקי הכס" ארוך מדי לתסרוקת הטרנדית, וכשהוא מוסט כולו לצד אחד של הקודקוד הוא נראה נטול חיים. בנוסף, מעצב השיער של טרנר לא הקפיד להעניק קצת נפח לצד המיותם והקרקפת נותרה חשופה מדי.

  

בופונט קדמי עם קוקו

 

ליה מישל: השחקנית נראית פרֶשית וסקסית בדיוק במידה הנכונה, עם בופונט קדמי קטן, צנוע ומעט מרושל וקוקו אחורי נמוך וטבעי שאינו דבוק לקודקוד ומתפקד כגורם מאזן וקז'ואלי לפרונט המושקע של התסרוקת.

 

אמריקה פררה: לפררה יש תווי פנים מאוד חזקים, ולכן שיער פזור או צמה נמוכה ממסגרים היטב את פניה. לעומת זאת, הבופונט הקדמי גבוה מדי, הקוקו האחורי הדוק מדי (הדוק כל כך שאיש לא שם לב אליו) והמראה הכללי לא מחמיא וקשוח.

 

"לחמנייה" (BUN) גבוהה

 

קיילי קואוקו: אם הולכים על תסרוקת Bun מרושלת, אז נא להתחייב למראה. קואוקו נראית מתוקה להפליא בלחמנייה שממוקמת גבוה מאוד (אבל לא גבוה מדי) עם בופונט קטנטן, שוונצים קדמיים נהדרים ותחושה כללית של לוק צעיר, לא מחייב וקל להשגה.

 

זנדאיה: כוכבת הנוער הפופולרית מציגה פוני מוגזם, כבד מדי וכנראה מודבק, שנראה מטופש עוד יותר בשילוב הלחמנייה העצומה והמרושלת באמצע הראש. מדובר במישמש לא מוצלח של סגנונות ואיפור כבד מדי עבור נערה בת 17. ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: