"זה קשה כשיש לך חבר מבוגר יותר ממך, בגלל שכולם פשוט מניחים הנחות לגבייך. אבל הבתולין שלי זה משהו שאני אוהבת בעצמי. זה לא אומר שלא חשבתי על סקס, בגלל שכולם מסביבי כבר עשו את זה ואת רוצה להתאים את עצמך לסביבה, אבל כשהם מדברים על זה, זה לא נשמע מיוחד, כמו שהייתי מצפה ומדמיינת שזה יהיה".

 

השנה: 2006. הדוברת: הילארי דאף, המותק התורנית של אמריקה ונסיכת הדיסני המכהנת של השנים ההן. ולמרות שבקרוב תסגור דאף שמונה  שנים מאז שאמרה (או לא אמרה, תלוי באיזה יום שואלים אותה) את הציטוט הזה למגזין "אל", ולמרות שהתחתנה וילדה ילד, מה שככל הנראה די שם סוף לעניין הבתולין, הציטוט הזה ילך איתה יד ביד, כנראה לנצח.

 

זה לא מקרי, כמובן, שכולם זוכרים לה דווקא את הציטוט הזה. כמי שנכנסה לנעליה של ליזי מקגוויר בתחילת שנות האלפיים ואף כיכבה בסרט שובר הקופות העונה על אותו שם, לדיסני היו את כל הציפיות שבעולם שסוף סוף הם מצאו את המתוקה האמריקאית הנכונה.

 

אלו היו השנים שאחרי האכזבה מבריטני ספירס, לינדזי לוהאן ו כריסטינה אגילרה, ששלושתן העדיפו להפנות עורף לערכים של החברה שגידלה אותן והעדיפו בגדים קצרים מדי ופוזות פרובקטיביות מדי. דאף, שבאמת חשבה שהיא תהיה נסיכת דיסני לנצח, סיפקה את הציטוט הזה לשמחתה הגדולה של חברת האם, וגם הצהירה "אני לעולם לא אופיע בפוזות פרובוקטיביות".

 

שנתיים אחר כך, מה אתם יודעים, היא הופיעה בפוזה פרובוקטיבית על השער של מגזין "מקסים" יחד עם הכיתוב "ממלכת הנוער לסמל סקס: הילארי דאף מתפשטת". נו, עוד אחת נושכת את האבק. ולא רק שדאף התפשטה, היא גם הצהירה שהיא מעולם לא דיברה על הבתולין שלה וטענה שהובנה לא נכון, נצפתה עם בקבוק אלכוהול ובאופן כללי עשתה כל מה שאפשר היה כדי להתרחק מתדמית נסיכת הדיסני שיצרה לעצמה.

 

אלא שבניגוד לרוב נסיכות דיסני - ממיילי סיירוס ועד בריטני - שהתפשטו מבלי להסתכל אחורה וחלקן לא יודעות איפה השאירו את התחתונים שלהן עד היום, עושה רושם שדאף בדרך לסוג של סיבוב פרסה שכמוהו עוד לא ראינו. אחרי שבע שנים שלא הוציאה דיסק היא הכריזה שאחד כזה יראה אור בסתיו של 2014, וגם הבטיחה שלא תקדם אותו בשום דרך פרובוקטיבית משום שהיא רוצה לשמש דוגמה ומופת לנערות צעירות.

 

נסיכת דיסני חוזרת? תחשבו שוב. לפני שבועיים נודע שלוהקה לתפקיד הראשי בסדרה "צעירות" של לא אחר מאשר דארן סטאר, המוח והכותב הראשי מאחורי "סקס והעיר הגדולה" שתעסוק גם היא בחייהן של ארבע צעירות (בערך, זה קצת יותר מורכב, פרטים בהמשך הכתבה) ותהיה "פרובוקטיבית ואמיתית", כפי שהגדירו אותה יוצריה.

 

כן. גם לכם נדלקו כל הנורות האדומות? יופי. עכשיו תוסיפו לזה את הודעת הגירושין המפתיעה מאין כמוה של דאף בחודש ינואר האחרון, ותקבלו את הבחורה שלא מתכוונת לעשות לאמריקה חיים קלים בזמן הקרוב. דאף חוזרת למרכז הבמה, ובמקום לבחור קבוצה אחת שתאהב אותה, היא החליטה ללכת על פתרון שאף אחד עוד לא ניסה: היא רוצה שכולם, מבוגרים וילדים, יאהבו אותה, ובאותו הזמן.

 

מבולבלים? גם אמריקה, תסמכו עלינו.

 

מליזי לסליזי

 

"הדבר הטוב ביותר שקרה לי מאז שנולד הבן שלנו הוא שראיתי כמה זה חיזק את הקשר עם בעלי. זה פשוט הופך אתכם ליחידה אחת שלא תיפרד לעולם".

 

אתם כבר מתחילים לראות כאן את הדפוס, כן? את הציטוט הזה אמרה דאף לפני שנתיים, קצת אחרי לידת בנה. ואז, נו, הקשר הזה היה כל כך חזק שדאף ובן זוגה בשלוש השנים האחרונות, מייק קומרי, החליטו להיפרד ברעש גדול בינואר האחרון. על פי הדיילי מייל, הוא בגד בה. על פי פיפל, יכול להיות שהיא בגדה בו. על פי ראדאר און ליין, אף אחד לא בגד באף אחד, והם בכלל שכבו שוב בולנטיינז ומנסים לעבוד על הנישואין שלהם בכל הכוח.

 

ועל פי הילארי דאף, אגב, היא מעולם לא אמרה את הציטוט הזה. כבר שאלנו אתכם אם אתם מאתרים כאן איזשהו דפוס, נכון?

 

למרות שקצת קשה לסמוך על משהו שיוצא לה מהפה (בכל זאת, אחרי שנתיים היא תכחיש אותו נמרצות) אמריקה מתרגשת לקראת החזרה של דאף למרכז הבמה. אמנם בארץ היא לא נחשבת לכוכבת גדולה או מוכרת במיוחד, אבל באמריקה דאף בת ה-26 היא ממתק מהשורה הראשונה.

 

ליזי מקגוויר הייתה הצלחה ענקית אפילו בסטנדרטים של דיסני, האלבומים שלה כמעט תמיד חצו את רף הטריפל פלטינה וגם הופעות האורח שלה בסדרות כמו "קומיונוטי" ו"גוסיפ גירל" זיכו אותה בשבחים אינספור. וגם, כפי שכבר כתבנו כאן לא פעם, אמריקה מחפשת נואשות מודל חיקוי לנערות. כשהמבחר כרגע עומד בין מיילי "אופס-שוב-ראו-לי-את-הפטמה" סיירוס לריהאנה-איפה-לעזאזל-השארתי-את-החולצה-שלי, לא קשה להבין למה התקשורת באמריקה מחכה לה עם זרועות פתוחות.

 

לא רק התקשורת, דרך אגב, רוצה לראות את הקאמבק של הילארי דאף של פעם, אלא גם ארון קרטר, שאיתו יצאה לפני עשור. בראיון שהעניק לאנטרטיינמנט טונייט בחמישי האחרון כינה אותה "האהבה של חיי", למרות שהצהיר שלא דיבר איתה כמה שנים טובות.

 

"אני לא יודע מי היא היום, והיא לא יודעת מי אני היום, אבל הייתי ממיס את הלב שלה אם הייתה לי שוב הזדמנות לתקן את מה שהיה לא בסדר בינינו".

 

ואם זה לא קריפי בשבילכם, אז אחר כך קרטר גם צייץ בטוויטר למעריציו: "אל תהיו דושים מפגרים שמפסידים את האהבה של החיים שלכם לנצח... כמוני...".

 

או-קיי, חמודי. מה שתגיד.

 

רק נזכיר, לאלו מכם שלא ממש נצרו בזכרונם אירועים מ-2001, שהשניים נפגשו כשהיו בני 13 (!), וה"טעות" שקרטר מדבר עליה הוא שאחרי שהם יצאו יחד שנה וחצי הוא זרק אותה (!) עבור לינדזי לוהאן (!!) ואז חזר אליה (!!!), ובגד בה (!!!!) עם החברה הכי טובה שלה (!!!!!). אכן, במקרה שלו דוש היא באמת לא מילה גסה.

 

אה, ואם לצטט ראיון שלו מ-2005, אז רק נזכיר את המשפט: "חזרתי להילארי רק כדי לבגוד בה עם החברה הכי טוב שלה. זו הייתה טעות נוראה. החברה ההיא אפילו לא נראתה כל כך טוב".

 

מדהים, פשוט מדהים איך היא לא רוצה אותו בחזרה. איזו מציאה.

 

תחזור לבעלה? תחזור לארון קרטר? תחזור להיות לבד? דבר אחד בטוח: דאף חוזרת לטלוויזיה אחרי עשור ולעסקי המוזיקה אחרי שבע שנים. ושמישהו ינסה לעצור אותה.

 

בואי נדבר על סקס?

 

לאלו מכם שעדיין קצת סקפטיים לגבי יכולת הסלחנות של אמריקה, נזכיר רק מקרה של נסיכת דיסני אחרת, דמי לובאטו, שאחרי אינספור התמכרויות לסמים מלמלה איזו "סליחה" קטנה לציבור האמריקאי, ואלו שוב התחילו לקנות את המרצ'נדייז שלה לילדיהם מבלי לחשוב פעמיים. וכאמור, אין מה להשוות בין רמת הפופולריות של השתיים. אבל בהחלט יש למה לצפות.

 

לא מדובר גם באיזה שינוי פתאומי כמו אצל לובאטו, אלא בתהליך די ארוך שנמשך כבר שנתיים, מאז נתפסה דאף על ידי עדשות הפפארצי כשהיא בבגד ים אחרי ההריון וגופה - אוי לעיניים הרואות - לא חטוב ומושלם.

 

את מה שלא עשתה התקשורת עשה האינטרנט, ודאף נצלבה והועלבה בכל פורום אפשרי על ידי טרולי אינטרנט שיצאו מהחורים והמערות הוירטואליות, אלא שבניגוד לכוכבות הוליווד שסופגות את השטויות הללו בשקט, דאף החליטה להשיב אש.

 

בראיון לוחמני משהו לאנטריינמנט וויקלי אמרה "לא אכפת לי מה יש לאנשים לומר, רק תגידו לי את זה בפנים". עוד אמרה שגופה אולי לא נראה כמו שהיא הייתה רוצה כרגע, אבל בכל זאת היה את האירוע המינורי הזה של לידה, ושהיא "לא מרגישה שום לחץ להוריד משקל. אני אוריד אותו כשאני ארגיש שזה מה שאני רוצה לעשות".

 

אבל היי, מה אמרנו לכם לגבי הציטוטים של דאף? בדיוק.

 

שבועיים אחר כך היא נתפסה בפפראצי כשהיא בדרך לאימון קיק בוקסינג, אז גם התגלה שהיא החלה להתאמן בקביעות. עם זאת, דאף קיבלה המון נקודות זכות כחשפה דיאטה ותוכנית אימונים שפויה לגמרי, ואחרי לא פחות משנה (בניגוד לג'יזל, שעשתה את זה בשנייה וחצי) חזרה למשקלה המקורי ועמדה בגבורה מול הלחץ הציבורי. הדבר הזה זיכה אותה לא רק בהתעניינות מחודשת מצד הציבור האמריקאי ועלייה מטאורית בפופולריות שלה (63% מהנשים בסקר של פרייד.קום בחרו בה כמקור השראה!), אלא גם בחוזה מצד רשת "פוקס", שהזמינה אותה לכתוב ולככב בסיטקום על הנושא. העניין הזה לא יצא לפועל, אבל בהחלט הכין את החזרה שלה לשטח.

 

והיא חוזרת. ועוד איך חוזרת. בראש הרשימה נמצאת, כאמור, "צעירות" של דארן סטאר. הסדרה תעסוק בתרחיש המאוד הגיוני של אמא חד הורית בת 40 (לא הילארי דאף) שחושבת שחייה נגמרו בגלל הילדה, אבל בגלל שכמה אנשים מחמיאים לה שהיא נראית צעירה, היא מעמידה פנים של מישהי בת 26! גם לכם זה נשמע כמו סדרת מדע בדיוני לא מוצלחת? ובכן, הציבור האמריקאי עוד עלול לאכול את זה. לטובת האישה מתגייסת הצעירה האמביציוזית שעובדת איתה במשרד (כן הילארי דאף), ויחד הם ילמדו לכבוש את העולם

 

גם אם זה נשמע לכם כמו פלופ טלוויזיוני, מאחורי הסדרה עומדים כל כך הרבה אנשים מעולים ומוכרים שקשה להניח שמישהו יתן לזה ליפול, מה גם שמדובר בעיבוד לסדרת ספרים מצליחה מאוד בארצות הברית. היקדום נח כולו על הכתפיים הצנומות משהו של דאף, שלה זו פעם ראשונה מאז ליזי מקגוויר שבה היא תוביל סדרה בתפקיד ראשי. לזה תוסיפו את העובדה שהודיעה רק לפני חודש שחתמה חוזה חדש להוצאת דיסק (אבל סירבה להודיע עם מי), ותקבלו את הבשורה שאמריקה מחכה לה כבר כמה שנים טובות: הילארי דאף חוזרת, ובגדול.

 

ומה על הזוגיות? השמועות ירוצו בזמן הקרוב, אבל לאף אחד לא באמת יהיה אכפת. אמריקה מקבלת את המותק מספר 1 שלה בחזרה. מי יהיה לצידה זה כבר שולי בהחלט.