הדוגמנית קייט אפטון ממשיכה לטפס מעלה בתעשיית האופנה, אך נראה כי עם המעמד היא מאמצת גם אג'נדה המיישרת קו עם מודל יופי הסולד מקימורים. בראיון שהעניקה השבוע לצהובון הבריטי The Sun, סיפרה אפטון כי היא שונאת את החזה שלה, זה שהפך אותה לסמל מין ולכוכבת של גיליון בגדי הים של המגזין "ספורט'ס אילוסטרייטד".

 

עוד בערוץ האופנה

 

"הלוואי שהיו לי ציצים קטנים יותר, מכיוון שאני אוהבת ללבוש חולצות עם כתפיות ספגטי בלי חזייה או ללכת לים עם ביקיני קטנטן", אמרה אפטון. "כל יום בחיי, אני אומרת לעצמי: 'או, מאן, זה היה יכול להיות הרבה יותר קל עם חזה קטן, ובמיוחד אם אנשים לא היו מדברים עליו כל הזמן. אבל הדשא של השכן תמיד ירוק יותר, כמו שאומרים".

 

כמובן שאפטון יכולה לגשת לכל מרפאת פלסטיקה בעולם ולהיפרד מהחזה המפואר שלה, אך האם זה מה שהיא באמת רוצה?

 

 

כוכבות "האישה האחרת": לזלי מאן, קמרון דיאז וקייט אפטון (צילום: gettyimages)
כוכבות "האישה האחרת": לזלי מאן, קמרון דיאז וקייט אפטון (צילום: gettyimages)

 

 

הראיון עם הדוגמנית בת ה-21 נערך לקידום הסרט "האישה האחרת", שבו היא מככבת לצד קמרון דיאז ולזלי מאן. זהו הסרט השלישי שבו משתתפת אפטון – שהופיעה בעבר בסרטים Tower Heist ו-The Three Stooges – והוא מסמן עליית מדרגה בקריירה שלה: הסרט מופץ ברחבי העולם (ויגיע גם לישראל בסוף החודש), היא מופיעה בחלק נכבד מהסצנות בו וחולקת את המסך עם שחקניות מוערכות ומפורסמות. עם הצלחה כזו, אי אפשר שלא לתהות האם ההצהרות של אפטון הן רק תרגיל יחסי ציבור זול כדי למשוך צופים אל בתי הקולנוע.

 

 

שומרת על המתח שבין אופנה עילית ומסחרית. קייט אפטון (צילום: gettyimages)
שומרת על המתח שבין אופנה עילית ומסחרית. קייט אפטון (צילום: gettyimages)

 

 

אם לוקחים בחשבון אמירות דומות של הדוגמנית שצוטטו במהלך השנתיים האחרונות, נראה כי היא באמת חשה חריגות מסוימת בתחום האופנה – אשר אותו היא מנסה להרשים על ידי צילומים להפקות אופנה אמנותיות בכל הזדמנות. מצד שני, זה לא מונע ממנה להופיע בבגדי ים מינימליים ולהפוך את שדיה למקדם מכירות, בחירה שאף השתלמה לאחרונה כשהפכה לפנים של מותג האיפור והקוסמטיקה בובי בראון וזכתה בחוזה שמן השמור לדוגמניות מקצועיות.

 

בינתיים היא שומרת על המתח שבין אופנה עילית ומסחרית, ורק ימים יגידו באיזה מסלול תבחר והאם התלונות שהיא מפנה כלפי החזה שלה יגרמו לה לחשוף אותו פחות. עם כל הכבוד לקריירת הדוגמנות ועולם האופנה, נראה כי כשהוליווד מוכנה לפתוח לך את שעריה – אין לך ממש סיבה לדאוג.