תשננו היטב את השם ניבר מדר, כי היא עומדת להפוך לאיט גירל הבאה של עולם האופנה. הדוגמנית בת ה-18 נבחרה לככב על שער מגזין "לאשה" בהפקת אופנה אביבית וחגיגית, והקסימה על הסט את הצוות כולו. "לא חשבתי שאקבל שער כל כך מהר", היא מודה. "אני ממש שמחה שזה קורה".

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

 

איך הגעת לעולם הדוגמנות?

"לא חשבתי על דוגמנות בכלל. בגיל 17 כל הזמן פנו אלי ושאלו אותי 'תגידי, למה את לא מדגמנת?' אז החלטתי לקבוע פגישה בסוכנות יולי, משם זה התגלגל והיום אני פה. אלה חיים טובים מאוד. נסיעות מטורפות לחו"ל, לפגוש אנשים חדשים. זה כיף".

 

יש גם קשיים?

"לקום בארבע בבוקר לצילומים ושריפת שיער...".

 

יש לך שם מאוד מיוחד. מה הפירוש שלו?

"ניבר זה רבין הפוך. כשרבין היה רמטכ"ל הוא אימץ את הפלוגה של אבא שלי ואמא שלי היתה מחוברת לרעיון שרבין תמך בו, אז הם החליטו לקרוא לי על שמו".

 

אז על שירות צבאי את לא מתכוונת לוותר...

"אין מצב! ההורים שלי יזרקו אותי מהבית. אני מתגייסת לתפקיד של רכזת קישור וגיוס ואני מקווה שאצליח לשלב את הדוגמנות יחד עם הצבא".

 

רגע אחרי שקיבלה את עבודות הדוגמנות הראשונות שלה, החלו צלמי הפאפרצי לעקוב אחרי ניבר היפה ולשמחתם מצאו אותה מבלה עם הדוגמן והקוביות, מייקל לואיס. ניבר אמנם חדשה במקצוע, אך כבר למדה כיצד להתנהל בדיפלומטיות. "אנחנו חברים ממש טובים, נפגשנו בסוכנות וזהו", היא מסבירה.

 

אז מה הסטטוס שלך בימים אלו?

"אין סטטוס. רווקה".

 

מה את מחפשת בחבר הבא שלך?

"מישהו שצוחק הרבה. ושיבין את חוש ההומור שלי כי אני קצת בעייתית".

 

  • עוד בוידאו: האם יש לך תכניות לפרוץ גם בחו"ל ומה חושבים החברים שלה על קריירת הדוגמנות?