תחזיקו חזק כי ההסעה לפארק השעשועים הכי שווה בעולם יוצאת לדרך. הדיסנילנד של רווקי הארץ כבר פתוח, והכוכבים הכי לוהטים בביצה רק מחכים שתזנקו עליהם לסיבוב הרפתקה, שישאיר אתכם פעורי פה, עם דופק מואץ והתרגשות אין קץ.

 

אז מה אתם מעדיפים: רכבות הרים בלונדיניות ומסוכנות, שעוברות בכל העולם ועלולות לגרום לכם להתקף, מבוך מראות בדמות כוכב שלנצח יאהב את עצמו יותר מאשר אותך, או גלגל ענק קלאסי, נוצץ ונעים שרק אחרי שלוקחים עליו סיבוב מבינים כמה הוא שווה.

 

מקום שני: יהודה לוי

רווק זמני, בן 34

 

המתקן: אוניית הפיראטים. הוא יכול להיות תענוג ויכול להיות סיוט, תלוי באיזו זווית מסתכלים על זה ואיפה בדיוק אתה נמצא. כמו כן, בדיוק כמו פיראט אמיתי, גם הוא לעיתים נראה כאילו לא התקלח מספר דו־ספרתי של חודשים.

 

איפה תמצאו אותו בדיוק: באמצע הפארק, במרכז העניינים, ולידו עוד מתקנים אטרקטיביים בדיוק כמותו. את יודה'לה לא תמצאו מתחבא בתיאטרון המערב הפרוע ליד החנייה, הוא תמיד בסוד העניינים ונחשב כפיסת נדל"ן בוערת במיוחד.

 

מומלץ בעיקר: למי שלא אכפת לה שהמושבים קצת מלוכלכים (בקטע מיוחדג' וארטיסטי, כן?), שלא אכפת לה להיות רגע אחד למעלה ורגע אחד למטה. בחורה זורמת, שתאתגר אותו כפי שהוא מאתגר אותה ואולי גם שהשם שלה יתחיל בנו"ן ויסתיים ב"ינט". סתם. צוחקים.

 

כמה זה יעלה לכם: לא יותר מדי. לוי הוא מתקן צנוע יחסית. הבעיה היא שהוא לא מעלה כל אחת. אנחנו יודעים רק על שלוש נשים בתעשייה שעלו ונהנו – נינט טייב, אפרת בוימולד ויעל בר־זוהר, כך שהתחרות קשה.

 

את מי תפגשו בתור: כל בחורה שיש לה עיניים תקינות ברדיוס 500 קילומטר מכל כיוון של תל אביב.

 

ביציאה מהמתקן תיתקלו ב: זמרת ושתי שחקניות. שלושתן היו ידועות בשלב מסוים כנשים הלוהטות במדינה ו/או מאמי לאומיות.

 

פוטנציאל הנאה: אדיר. זה פאקינג יודה לוי. תעלי לסיבוב ותלכי מיד לספר לכל החברות שלך. משוגעת.

 

 

>> מי עוד מככב ברשימת הרווקים הנחשקים? כל הפרטים בגיליון החדש של "פנאי פלוס"

 

 

מקום שלישי: נטלי דדון

רווקה עסוקה, בת 30

 

המתקן: תא צילום עצמי בשנקל. לכאורה מקומי, זול וזמין לכולם, אבל בפועל הסיכוי שתצא משם כשאתה נראה טוב קלוש בהחלט. כמו כן ההוראות תמיד יהיו בשפה זרה או עם מבטא אקזוטי, התאורה תפנק לך את השיזוף וצחנת ההורמונים פלוס אווירת האיזה־כיף־להיות־צעיר־פוחז תגרום לך להרגיש טוב עם עצמך.

 

איפה תמצאו אותו בדיוק: בכל פינה אפשרית בפארק. אם יש שם פלאשים, השקות וקהל, התא הנחשק יהיה שם!

 

מומלץ בעיקר: לצעירים שרוצים לצלם ולהראות לחבר'ה, לחובבי שיזוף מוגזם ולמי שמעדיף את הנשים שלו גם יפות וגם חכמות.

 

כמה זה יעלה לכם: הנטייה לחשוב שמדובר בתענוג יוקרתי היא טעות איומה. בפועל תמיד יהיה מי שישלם לכם על הפינוקים. ככה זה כשיש אינסטוש פעיל במיוחד ועשרות אלפי עוקבים.

 

את מי תפגשו בתור: אנשי עסקים, צעירים שאפתנים, בעלי ממון למיניהם.

 

ביציאה מהמתקן תיתקלו ב: איש העסקים חמי בראל, ולפניו באיש עסקים חיפאי איתו ניהלה רומן במשך שנתיים.

 

פוטנציאל הנאה: מפוקפק. דדון מבלה את רוב זמנה על מטוסים, בין חופשות באילת, על חוף הים במזרח ופגישות עבודה בארצות הברית.

 

מקום רביעי: עידן חביב

(נס שהוא) רווק, בן 34

 

המתקן: קליעה למטרה ואולי זכייה בדובי ענק. כמובן שאף אחד אף פעם לא זוכה באותו דובי מיוחל, אבל זה לא ימנע מאיתנו מלהמשיך ולנסות. ולנסות. ולנסות.

 

איפה תמצאו אותו: הוא אף פעם לא יהיה במרכז הפארק, אך עדיין יימצא במקום נגיש ומזמין. הוא תמיד נראה הכי חמים, ביתי, חברמני אבל עד גבול מסוים.

 

מומלץ בעיקר: לנחושות ולעקשניות שלא מפחדות מאתגרים. שימו לב חמודות, מדובר בפרס קשה ומורכב לפיצוח. רק החזקות ישרדו.

 

כמה זה יעלה לכן: תחושתנו אומרת שמדובר בגבר שבגברים שאם סוף סוף מישהי תצליח ללכוד אותו, הוא־הוא זה שישלם. ובריבית.

 

את מי תפגשו בתור: נערות, נשים צעירות וגם מבוגרות, שכן מדובר במתקן שמדבר לכולן.

 

ביציאה מהמתקן תיתקלו ב: אז זהו, שלא ברור מי בדיוק שיחקה והתחרתה בקליעה למטרה. היתה אפיזודה עם קארין מגריזו, חצי שמועה על מארינה מקסימיליאן ולפני שנייה כבר הדביקו לו את אנה ארונוב רק בגלל שדיברו המון בהופעה של אברהם טל.

 

פוטנציאל הנאה: הכי טרנקילו בייבי. לנו מרגיש שמדובר בבחור סולידי ורגוע, שהכי בא לו טיול לחוף הים בעודו מנגן לך את השיר החדש והמרגש שלו עם הגיטרה שבמקרה היתה בבגאז'. היי, ווטאבר מותק, כל עוד אתה עושה את זה בלי חולצה, אנחנו בעניין.

 

מקום חמישי: דפנה דה גרוט

רווקה אצילית, בת 28

 

המתקן: ובכן, דה גרוט איננה בדיוק מתקן, כי אם הספסל המעוטר שעליו נרגעים בין המתקנים, ההוא שצופה לאגם. אפשר להאכיל ברווזים, להאזין למוזיקה חרישית, לנשום קצת אוויר צלול ולהמתין עד שתחלוף הבחילה מהמתקנים האחרים בטרם חוזרים להשתולל על רכבות ההרים למיניהן.

 

איפה תמצאו אותו בדיוק: בפינה המרוחקת של הלונה־פארק זו שכמעט ואי אפשר לשמוע ממנה את ההמולה והקקופוניה המשתוללים.

 

מומלץ בעיקר: לחובבי שלווה, ראש טוב וקצת קלאסה.

 

כמה זה יעלה לכם: יעלה, יעלה. מה לעשות שקלאסה מגיעה עם תג מחיר. מי שמעוניין במתקנים זולים יותר, מוזמן לסור לחלקיו האחרים של הפארק.

 

את מי תפגשו בתור: את כל מי שחמוש בטעם טוב ורוצה לנפוש קצת מכל הדרעק המלהיב־אך־מעייף של הפארק.

 

ביציאה מהמתקן תיתקלו ב: גיא גיאור, שאומנם נפש קצת והאכיל ברווזים עד שהחליט לחזור להשתולל על המתקנים (ומצא לעצמו מתקן יפה במיוחד - אם כי סוער יותר, מן הסתם - בדמות לירן כוהנר).

 

פוטנציאל הנאה: לא רע, אם אתה מהסוג שיודע להוריד הילוך, להירגע ולהתייחס בשיא העדינות לספסל הפורצלן המעודן שמעניק לך את ההפוגה הנדרשת הזאת. וכן, אין ספק שבסוף יימצא מי שיישאר ליד האגם לנצח. וואלה, יפה שם.

 

מקום שישי: דר זוזובסקי

רווקה מעלפת, בת 23 

 

המתקן: בסופו של כל ביקור בלונה פארק, כולנו רוצים לצאת עם דובון מתוק ומנקר עיניים. לכן דוכן הקליעה למטרה הוא תחנה שאסור לפספס. נכון שאף אחד לא מבטיח שנזכה בפרס הגדול, אבל רמת האדרנלין והסיכויים לזכייה זהים לסיכוי שלכם לדייט עם זוזובסקי.

 

איפה תמצאו אותו בדיוק: בלב־ליבו של הפארק. בדיוק בין מתחם המסעדות לחנות מזכרות. אין לכם סיכוי לפספס, אבל לגעת זה כבר סיפור אחר.

 

מומלץ בעיקר: לצעירים בנפשם וברוחם שיכולו לעמוד בקצב החיים המהיר של הכוכבת בת ה־23. דרושים בעיקר גברים מהסוג הרגיש והמתחשב, כאלה שיוכלו לשנן איתה טקסטים עד השעות הקטנות של הלילה ובבוקר יקחו אותה לשדה התעופה, שחלילה לא תפספס את הטיסה לאיטליה.

 

כמה זה יעלה לכם: כנראה שגם אם אתה סטודנט שעובד בחצי משרה, יש סיכוי לא רע שזוזובסקי תפזול לכיוונך, זה כמובן בתנאי שאחרי קבלת התואר תשתלב בעסקים של אבוש.

 

את מי תפגשו בתור: מנערים חרמנים שמריירים על זוזובסקי ב"החממה" ועד הייטיקסטים שובבים שהתלהבו ממנה ב"בני ערובה" ועדיין שומרים במגירה את שער הגיליון של "בלייזר" בכיכובה של הרווקה.

 

ביציאה מהמתקן תיתקלו ב: הכוכבת הצעירה אומנם לא מתחזקת אף רומן עם סלב מקומי ברזומה. אבל כדאי שתדעו שהפמליה סביבה כוללת את אסף הרץ, שלומית מלכה, עומר דרור ומאור שוויצר.

 

פוטנציאל הנאה: עצום. בין השקה נוצצת למסיבה פרטית נחשקת, תהיו בטוחים שאם יתמזל מזלכם ותהפכו לפלוס אחד שלה, ההנאה מובטחת.

 

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

עוד בפנאי פלוס:

  • מה הסטטוס הזוגי של ג'קי מנחם?