זה רק עניין של זמן עד שמישהו ישחיל טבעת על אצבעה הבינלאומית של בר רפאלי, אבל עד שזה יקרה, הבלונדה הכי שווה בעולם היא רווקה משובחת, שלפחות על הנייר, משאירה את הכל פתוח. אז נכון, לאחרונה דווח באתרי הרכילות שרפאלי מחממת מחדש את היחסים עם האקס העשיר והחתיך שלה, עדי עזרא, אבל מצידה של הכוכבת, הסטטוס הזוגי עדיין עדיין פתוח.

 

כולם אומרים שאני בזוגיות אבל...

"לצערי, אני לא יכולה להגיד את זה, כמו שאני לא אגיד שאני במערכת יחסים".

 

הדבר הכי רומנטי שעשו עבורי...

"אני באמת יכולה לומר שהתמזל מזלי בתחום הזה, וגברים עשו עבורי הרבה מחוות מאוד רומנטיות וגרנדיוזיות. בין אם זה סיור במסוק מעל הוואי, מתנות מיוחדות ומרגשות או חופשות באיים קסומים. אבל באופן נדוש, כשגבר בא עם פרח ביד, בלי שום סיבה - זה הכי מחמיא לי ומרגש אותי".

 

המחווה הכי רומנטית שעשיתי עבור מישהו אחר...

"פעם חבר שלי ואני ערכנו אירוע בבית עם הרבה אנשים. הזמנתי הרבה פרחים לקישוט ובסוף הערב פיזרתי אותם בחדר ועל המיטה. כשהוא נכנס לחדר ונשכב על המיטה, הוא הרגיש משהו מוזר. כנראה שבין הפרחים התחבאה לה שממית קטנה עם טעם טוב שהחליטה לטפס עליו. התחלנו לצחוק והמחווה הרומנטית שלי הפכה לבדיחה".

 

הדבר הראשון שאני מסתכלת עליו אצל גבר...

"האמת היא שאני קודם כל מסתכלת בפייסבוק שלו, באינסטגרם ובטוויטר. כן, עושה סוג של תחקיר. בכל זאת, זה די מוזר לצאת לדייט עם מישהו שמכורח הנסיבות יודע עליי מראש הרבה יותר ממה שאני יודעת עליו. אם אין לו חשבון באף אחת מהרשתות - זה נותן לו לא מעט נקודות זכות. אבל האמת היא שהדבר הראשון שאני מסתכלת עליו זה החיוך - יש לי פטיש לשיניים יפות. זה אולי יישמע מוזר, אבל כנראה שאחרי שביליתי שלוש שנים מחיי עם גשרים, ברזלים וגומיות בשיניים, זה משחק אצלי תפקיד קצת יותר משמעותי מאשר לאחרים".

 

החלק הכי סקסי בעיניי אצל גבר...

"הזרועות. כאחת שמתאמנת המון ומאוד אוהבת ספורט, אני קצת מקנאה שאצל גברים השרירים נבנים הרבה יותר מהר ובקלות מאלה של הנשים. זרועות שריריות וחזקות מעוררות בי תחושה של ביטחון, חוזק, הגנה. אני מתארת לעצמי שזה גם קשור למשפחה שלי - כל הגברים במשפחתי חסונים מאוד ושריריים. זה המודל שגדלתי עליו ואיתו, ולכן ככה בדיוק אני אוהבת את הגבר שלי".

 

הגברים הישראלים הם...

"בעיקר ילדים של אמא. אני לא אוהבת לבדל אנשים על פי המקום שממנו הגיעו, בכל זאת, כבר פגשתי גם גברים מאוד משפחתיים לא מהארץ. יחד עם זאת, אני חייבת להודות שהגברים הישראליים הם במיוחד כאלה. אולי זה קשור לצבא, שהם נשארים בבית של ההורים עד גיל מאוחר ביחס למקומות אחרים בעולם, אבל זה בהחלט משהו שמייחד אותם. הכבוד לאמא, הדאגה האינסופית, החשיבות שלה במשפחה, תהיה הסיבה אשר תהיה. בעיניי זה דבר סקסי מאוד, מיוחד וחשוב מאין כמוהו".

 

סקס בפגישה ראשונה...

"אני לא הבחורה הנכונה לשאול, במקרה שלי זו אפילו לא אופציה. ייתכן שעקב זאת שאני מוכרת ושמעתי כבר סיפורים לא נעימים שקרו לאנשים, אני אחראית מספיק כדי לא לעשות שטויות שיחזרו אליי כמו בומרנג. באופן תיאורטי, אני מאמינה שכימייה זה דבר שאי אפשר להסביר והיא לא קורית בכל יום. לכן לא פיתחתי דעה נחרצת בנושא, אני לא בעד אבל גם לא נגד. אני בעד שאנשים יעשו מה שהם רואים לנכון, שילכו עם הרגש בספונטניות. בעיניי זה דבר חשוב מאוד בחיים".

 

הגבר המושלם בעיניי חייב להיות...

"מצחיק, שנון, חכם, משפחתי, חם, אסתטי, זורם, ספונטני, רגיש, גברי. ממש כמו אבא שלי".

 

לטובת אהבת אמת הייתי מוותרת על...

"הייתי שמחה להגיד שהייתי מוותרת על הרבה דברים, ואני מאמינה שהייתי מוותרת על לא מעט. אבל אני חושבת שדווקא אהבת אמת לא תדרוש ממני לוותר על שום דבר".

 

המחווה הרומנטית שמולה לעולם לא אשאר אדישה...

"אני חושבת שאין דבר ספציפי שאפשר להצביע עליו. עצם העובדה שמישהו התאמץ וחשב על מחווה רומנטית כדי לרגש אותי, זה מבחינתי מספיק".

 

הרווק הכי נחשק בעיניי...

"פעם הייתי מסתכלת על גברים בלתי מושגים כנחשקים, אבל היום זה כבר לא קורה. הבחור הכי נחשק בעיניי הוא זה שארצה לראות איתו כל ערב את השקיעה ולקום חבוקה בזרועותיו כל בוקר. אני מאמינה שהוא גם הבחור שביום מן הימים יהיה בעלי".

 

"כשגבר בא עם פרח ביד, בלי שום סיבה - זה הכי מחמיא לי ומרגש אותי". רפאלי (צילום: אייל נבו)
"כשגבר בא עם פרח ביד, בלי שום סיבה - זה הכי מחמיא לי ומרגש אותי". רפאלי (צילום: אייל נבו)

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

עוד בפנאי פלוס: