"לראות כל ערב את השקיעה". רפאלי מצטלמת ל"פנאי פלוס" (צילום: שי פרץ)
"לראות כל ערב את השקיעה". רפאלי מצטלמת ל"פנאי פלוס" (צילום: שי פרץ)

(מערכת xo)

כן, אנחנו מתארים לעצמנו שאתם מופתעים, אבל ככה זה. במספר אתרי רכילות פורסם לאחרונה שבר רפאלי מחממת מחדש את היחסים עם האקס העשיר והחתיך שלה, עדי עזרא, אבל מתברר שמצידה של רפאלי אין שינוי סטטוס ל"במערכת יחסים". רפאלי צועדת השנה בראש רשימת "20 הרווקים הנחשקים" של פנאי פלוס המתפרסמת בגיליון מיוחד שייצא מחר (רביעי), ובראיון אישי לשי פרץ היא נשאלה אם היא רווקה, ואמרה: "לצערי, אני לא יכולה להגיד את זה, כמו שאני לא אגיד שאני במערכת יחסים".

בראיון מספרת רפאלי שלפני שהיא יוצאת עם בחור חדש היא מבצעת עליו תחקיר מקיף בפייסבוק, באינסטגרם ובטוויטר. "בכל זאת", היא מסבירה, "זה די מוזר לצאת לדייט עם מישהו שמכורח הנסיבות יודע עליי מראש הרבה יותר ממה שאני יודעת עליו. אם אין לו חשבון באף אחת מהרשתות - זה נותן לו לא מעט נקודות זכות". רפאלי גם מסבירה על השינוי שחל אצלה בציפיות מגברים. "פעם הייתי מסתכלת על גברים בלתי מושגים כנחשקים, אבל היום זה כבר לא קורה", היא אומרת. "הבחור הכי נחשק בעיניי הוא זה שארצה לראות איתו כל ערב את השקיעה ולקום חבוקה בזרועותיו כל בוקר. אני מאמינה שהוא גם הבחור שביום מן הימים יהיה בעלי".

"אם אין לו חשבון בפייסבוק, זה נותן לו נקודות זכות". רפאלי על הסט (צילום: שי פרץ)
"אם אין לו חשבון בפייסבוק, זה נותן לו נקודות זכות". רפאלי על הסט (צילום: שי פרץ)

רשימת "20 הרווקים הנחשקים", שמתפרסמת זו השנה התשיעית, עוררה סערה הפעם עוד לפני חשיפתה: זאת, בעקבות מאמר מאת עורך "פנאי פלוס", אור קניספל, שבו הוא הודיע כי הזמר אייל גולן, שהופיע ברשימת הרווקים הנחשקים מאז 2009 ברציפות, לא ייכלל בה הפעם בגלל הפרשות הקשות שבהן נקשר שמו. במאמר, שזכה לתהודה רבה, הסביר קניספל: "יש בעיה גדולה עם זמר שאבא שלו מלקט עבורו (ועבור עצמו) בשיטתיות מעריצות צעירות – גם אם הן 'חוקיות'. כל עוד הן לא קטינות, זה אמנם לא פלילי, אבל זה עדיין מבזה, נצלני ומגעיל, ובטח לא יפה או נכון או נחשק".

כבר לא נחשק. גולן (צילום: ניר פקין)
כבר לא נחשק. גולן (צילום: ניר פקין)

אז גולן איננו ברשימה, אבל יש בה שמות נוצצים ומפתיעים רבים. הרווקה הצעירה ביותר היא בת 22: דר זוזובסקי, מקום שישי, שפרצה השנה עם תוכנית הנוער "החממה" והדרמה המוערכת "בני ערובה". המבוגר ביותר ברשימה הוא בן 64: גידי גוב, שהתאלמן השנה, וסוגר את הרשימה במקום ה-20. מופיעות בה גם שתי נשים שעברו את גיל 50 - ריטה ואוולין הגואל. את הרשימה דירגו עורכי "פנאי פלוס", והיא מתפרסמת לקראת ולנטיינ'ז דיי.

הרשימה המלאה, הראיון עם רפאלי ועוד הפתעות - מחר ב"פנאי פלוס"

הצעירה ביותר. זוזובסקי (צילום: ראובן שניידר)
הצעירה ביותר. זוזובסקי (צילום: ראובן שניידר)

 

רוצים להיזכר ברשימת הרווקים הנחשקים בשנה שעברה? הקליקו כאן