בשישי האחרון עלתה לשידור בערוץ E! ממתק הדוקו-טראש "#ריץ' קידס מבוורלי הילס", סדרה המגוללת את חייהם של צעירים משועממים ועשירים שגדלו בשכונת בוורלי הילס עם כרטיסי אשראי שחורים, מטוסים פרטיים, צי מכוניות ספורט, כלבים קטנטנים וחשבון שופינג פתוח.

 

עוד בערוץ האופנה

דורותי, מורגן, רוקסי, ברנדן וג'וני הם כוכבי הריאליטי הטרי, שמתעדים את חייהם בסמארטפון ואף מקיימים דיונים פנימיים ביניהם. אלא שהסיפור המעניין באמת שייך בכלל לסייד-קיק של החבורה, אי.ג'יי ג'ונסון, 21, בנו של כדורסלן העל לשעבר, מג'יק ג'ונסון, והומו מוצהר, שלא חושש להופיע בסדרה בבגדי נשים, כשעל זרועו תלויים התיקים החדשים של מותגי האופנה שאנל וסלין. התפקיד שלו בסדרה אולי קטן, אבל מדובר בדמות גדולה (פיזית ומנטאלית), שמסתמנת כאייקון האופנה החדש של המסך הקטן.

 

 

 

 

קשה לפספס את נוכחותו של אי.ג'יי הגדול. השפתיים שלו תמיד משוחות בגלוס מבריק, תיק שאנל גדול תלוי על זרועו וצעיפי פרווה מכסים את כתפיו. בתקשורת האמריקאית כבר יש מי שמשווים אותו לעיתונאי האופנה האיקוני מווג אמריקה, אנדרה לאון טאלי, המתהדר בנתונים פיזיים דומים. בשנתיים האחרונות הוא מבלה את מרבית זמנו בניו יורק, שם הוא לומד לתואר ראשון בניהול עיצוב ב-NYU. על אף המרחק מבוורלי הילס, הוא נוהג לבקר את חבריו ומשפחתו באופן קבוע. בעתיד, סיפר בראיון, הוא רואה את עצמו משתלב בתחום תקשורת האופנה, ואף חולם להנחות טוק שואו משלו.

 

 

 

 

 

מי שהצטרף לחשבון האינסטגרם של ג'ונסון זוכה לפגוש אותו בשלל מערכות לבוש מפתיעות. רגע אחד הוא מצולם בשמלת חוף מנומרת משיפון בחופשה במקסיקו, ורגע אחד הוא עוטה על ראשו נוצות שחורות ולגופו שמלת ערב שחורה לרגל מסיבת האלווין. השנה, אגב, הוא הסתפק בגלימה אדומה של סאן לורן פריז וכתר של דולצ'ה וגבאנה כתחפושת. בימים אלו הוא פוקד את התצוגות בשבוע האופנה בניו יורק ומציף את הפיד בתמונות מאירועי האופנה המתקיימים בעיר.

 

 

 

 

התחביר האופנתי של ג'ונסון מורכב משילוב בין אלמנטים מעולם הבלינג-בלינג, כמו שרשראות זהב עצומות, שעל פי רוב נענדות על ידי ראפרים בעלי אישיות מוחצנת ומצ'ואיסטית, עם אלמנטים נשיים יותר, כמו תיקי יד של הרמס ושאנל. הדיסוננס הזה, יחד עם ממדיו הגדולים, הם שהופכים את ג'ונסון לספקטקל אופנתי שמעורר עניין בתעשיית האופנה. אי.ג'יי נחשף לראשונה לציבור באפריל אשתקד, כאשר אתר הרכילות TMZ צילם אותו הולך יד ביד בסאנסט סטריפ בהוליווד עם חבר טוב שנחשד כבן זוגו. הצהובונים בארצות הברית חגגו על החשיפה של בנו הגיי והססגוני של הכדורסלן האגדי לשעבר, כיום מבעלי קבוצות הכדורסל לוס אנג'לס ספארקס ולוס אנג'לס דודג'רס. ג'ונסון האב, אשר פרש בשנת 1991 ממשחק מקצועי לאחר שהתגלה כי הוא נשא איידס, תמך בבנו הצעיר בראיון ל-TMZ. "אני גאה בבני ההומו", אמר. "קוקי (הכינוי של אשתו ארית'ה קלי, א"י) ואני אוהבים את אי.ג'יי ותומכים בו בכל דרך". בנוסף לאי.ג'יי, לשניים יש בת מאומצת בת 19, ולמג'יק ג'ונסון יש בן נוסף מנישואים קודמים.

 

 

 

 

במהרה הפך אי.ג'יי ג'ונסון לגיי אייקון, שמושך אליו עניין רב מצד תקשורת הבידור. הוא השתתף בפאנל בתוכנית "משטרת האופנה" של ג'ואן ריברס ושלל כתבות בעיתונים עסקו ביציאה שלו מהארון. בראיון ל-The Hollywood Gossip סיפר כי יצא מהארון בפני אמו לראשונה בגיל 13. "היא לקחה אותי לשיחה ושאלה אותי על בנות ועל דברים שאני אוהב ולא אוהב לעשות בחיים. היא לא שאלה אם אני הומו, אבל במהלך השיחה הנושא עלה וסיפרתי שאני חושב שאני גיי. אז היא אמרה שהיא ואבא אוהבים אותי, לא משנה מי אני או מה אני".

 

 

 

 

"אנשים תקפו אותי בגלל מי שאני", המשיך ג'ונסון באותו ראיון, "אבל גדלתי במשפחה מאוד תומכת. זה היה הזמן לצאת מהארון. אני מודה שפחדתי כמו אנשים אחרים, אבל התמיכה והאהבה מהמשפחה הקלה עליי". אחת הראיות המובהקות לתמיכה הגדולה לה זוכה אי ג'יי, היא התבטאותו של אביו משנת 2008 בעד נישואים גאים ונגד הצעה 8 במדינת קליפורניה (המגדירה נישואים כעניין המתקיים בין גבר לאישה בלבד, א"י). "הצעה 8 מבקשת להוציא מחוץ לחוק קבוצה של תושבי קליפורניה, חלקם חברינו ובני משפחתנו. זו לא דרכה של קליפורניה", אמר בהודעה מוקלטת לבוחרים במשאל העם, שהתקיים בקליפורניה בשנה שעברה בנוגע לחוק.