אין זה סוד שהסלבריטאיות בארץ ובעולם כבר אימצו מילון קלישאות שלם המלווה אותן בראיונות. "הייתי טום בוי", "יש לי חילוף חומרים מהיר, אני אוכלת כל מה שבא לי ולא משמינה" ושאר אמירות שמטרתן לשדר נגישות וטבעיות תוך שמירה על הייחוד שמבדיל אותן מפשוטות העם, הפכו לבסיס הקשר של עולם הזוהר עם הציבור הרחב.

 

כעת נראה שהסלבריטאיות החליטו לעלות מדרגה ביחסים האינטימיים עם המעריצות, ולחשוף מדי פעם גם את הדברים שהיו רוצות לשנות בעצמן. כן, הן מנסות להגיד, לכן אולי נדמה שאנחנו מושלמות – אבל גם אנחנו מלאות בפגמים ובעיות בדימוי העצמי. למרבה הצער, הניסיון שלהן להצטייר כאנושיות מעלה את החשש כי הן סובלות למעשה מהפרעות לא פשוטות. מצד שני, זה בהחלט מוסיף לאמינות דבריהן, שכן ממש כמונו, מדובר בסופו של דבר בנשים עם עודף מודעות עצמית שאף פעם לא יהיו מרוצות מהדמות שניבטת אליהן מהמראה.

 

עוד בערוץ האופנה

 

בשבוע האחרון שלפה ריהאנה את אחת מתלונות הגוף המגוחכות ששמענו. במהלך סבב יחסי הציבור האינסופי שהיא עורכת לרגל השקת הקולקציה החדשה שלה עם חברת הקוסמטיקה MAC, התוודתה ריהאנה בפני ערוץ E! כי היא ממש לא מרוצה מהישבן שלה. מתברר שריהאנה, שנחשבת לאחת הנשים הסקסיות בעולם, חושבת שהישבן שלה לא עסיסי מספיק. "אני כל הזמן בוחנת את הגוף שלי, זה משהו שכל הנשים עושות", אמרה הזמרת. "אנחנו עוברות מול המראה ובוחנות את הישבן שלנו. הוא גדל היום? לאאא, הוא עדיין שטוח".

 

 

חושפת בכל הזדמנות. ריהאנה מאחור (צילום: gettyimages)
חושפת בכל הזדמנות. ריהאנה מאחור (צילום: gettyimages)

 

 

ריהאנה אומנם לא גנבה מג'ניפר לופז את תואר "הישבן של תעשיית המוזיקה", אך בהחלט מדובר באישה שאין לה מה להסתיר – והיא גם טורחת לחשוף את חיטובי האגן שלה בכל הזדמנות. אם היא טוענת כי הישבן שלה שטוח מדי, אין אלא להסיק כי אלוהים נותן אחוריים לוהטים למי שאין לו את השכל להעריך אותם.

   

 

הסמל לאובססיית הרווח בין הירכיים. קארה דלווין (צילום: gettyimages)
הסמל לאובססיית הרווח בין הירכיים. קארה דלווין (צילום: gettyimages)

  

 

יפהפייה לוהטת נוספת שהחליטה להתלונן לאחרונה על הגוף שנתן לה הטבע היא קארה דלווין, הדוגמנית המדוברת ביותר של השנה האחרונה ומי שנחשבת ליורשת הבלתי רשמית של קייט מוס. דלווין הגפרורית הפכה עם פרסומה לסמל של האובססיה הנשית האחרונה – רווח בין הירכיים, שמונע מהן להיפגש גם כשאת עומדת ללא פיסוק. הירכיים של דלווין אומנם זכו לעמוד טוויטר משלהן ולקנאת נשים ברחבי העולם, אך היא שומרת לעצמה את הזכות להיות לא מרוצה. "יש לי רגליים מקושתות", טענה הדוגמנית בראיון ל"דיילי מייל". "לחלק מהאנשים יש רגליים ישרות, אבל לי יש רגליים בצורת קשת ורווח בין הירכיים". באמת כואב הלב.

 

 

זוכרים שאמרו שהיא מלאה מדי? לורנס והשמלה מקרוב (צילום: gettyimages)
זוכרים שאמרו שהיא מלאה מדי? לורנס והשמלה מקרוב (צילום: gettyimages)

 

 

כוכבת אחרת שהפתיעה את כולנו כשהביעה חוסר שביעות רצון מהמראה המופלא בו חנן אותה הטבע היא ג'ניפר לורנס, אחת הנשים האהובות בהוליווד הנחשבת גם לתומכת במראה נשי טבעי ולא משופץ. בנובמבר האחרון הודתה לורנס כי היא מתחרטת על השמלה של דיור שלבשה לפרמיירת הסרט השני בסדרת "משחקי הרעב" שהתקיימה בלוס אנג'לס, אשר עוצבה עם חצאית שקופה שחשפה את ירכיה. "אני מאמינה שכל פעם שבחורה צריכה לחשוף את הירכיים שלה, הלוק שהיא לובשת יהפוך למראה הלא אהוב עליה", אמרה לורנס לתוכנית "בוקר טוב אמריקה". השחקנית הוסיפה ואמרה כי היא אוהבת את השמלה, אך היתה אוהבת אותה הרבה יותר על מישהי אחרת. אאוץ'.  

 

 

עובדת קשה על הגוף שלה. פאלטרו (צילום: gettyimages)
עובדת קשה על הגוף שלה. פאלטרו (צילום: gettyimages)

 

 

את רשימת המתלוננות סוגרת גווינת' פאלטרו, מראשונות טרנד ביקורת הגוף העצמית. השחקנית תועדה השבוע בשמלה עם מחשוף קאט-אאוט טרנדי באזור הבטן שהציג לראווה שרירים מעוררי קנאה, אך היא עצמה כבר סיפרה בעבר כי למרות שהיא עובדת באובססיביות על הגוף שלה, היא עדיין לא מרוצה מהתוצאות בגלל "הישבן המרובע והארוך שלה". אולי ריהאנה והיא צריכות לפתוח קבוצת תמיכה.