יש מי שלוקחות את הטרנדים החמים של עולם השיער למקומות שיקיים ומהממים, ויש מי שבעיקר מעוררות רחמים. או במילים אחרות, גם כשמעתיקים במבחן – צריך לדעת ממי

 

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק 

 

פוני מלא

 

אמה סטון: הפוני של סטון מוקפד, קליל ומפוזר באופן אוורירי על מצחה. ה"שוונצים" בצידי הראש ישרים, מהונדסים וחינניים. הסוד האמיתי מאחורי המראה הוא גובה השיער מאחור, שמעניק וייב סיקסטיזי חינני וצעיר ונותן קונטרה לפוני המפונפן.

 

קמרון דיאז: הפוני של דיאז ארוך, צפוף ומרושל מדי, והשאריות הארוכות שמבצבצות מן הצדדים מקנות ללוק כולו תחושה של "נרדמתי בלימוזינה בדרך לכאן". בנוסף, החלק האחורי של השיער שטוח לחלוטין והתמונה הכוללת היא של קוקו מרושל שרובנו עושות לקראת יום ספונג'ה.

 

אפ–דו מתוח

 

ג'ניפר לופז: לופז ממשיכה לעשות לכולנו בית ספר עם גולגול לכאורה פשוט אבל לגמרי מסוגנן. המינימליזם כמו גם המיקום המדויק על הקודקוד עושים את העבודה.

 

אמנדה סייפריד: סייפריד יכולה לעשות כמעט כל מה שהיא רוצה עם רעמת השיער המדהימה שלה, אבל במקרה הזה היא לקחה את התסרוקת למקום ילדותי. יותר מדי דברים מתרחשים על ראשה: עם שלל לולאות, טוויסטים ופלונטרים מעוצבים. בשורה התחתונה, יותר מדי בת–מצווש, מעט מדי הוליווד.

 

קארה "בוב" עם טקסטורה

 

ג'וליאן האף: האף מראה לכולם איך מאמצים לוק שאמור להיראות מרושל אבל למעשה מוקפד ומתוחזק היטב. הבלגן אחיד מסביב לקודקוד, השביל חצוי כמו שצריך, הקארה ממסגר היטב את הפנים ולא מזניח צד אחד לעומת האחר, האורכים השונים הולמים זה את זה במקום להתנגש, ועל אף הרישול השיער נראה מבריק, נקי ומטופל.

 

ליזי קפלן: הרישול המכוון לא עובד כאן, בעיקר משום שמלכתחילה השיער כולו קצר מדי עבור מבנה העצמות החזק של קפלן. יש יותר מדי שיער בצד אחד של הראש ומעט מדי בצידו האחר, השביל מבולגן (ולא בקטע סקסי) והלוק כולו נראה שמנוני ולא עושה צדק עם ליזי היפה.

  

חלק ומהודק

 

ניקול ריצ'י: הלוק המהודק והמינימליסטי מופגן לעילא על ראשה של ריצ'י, שלקחה את הקארה החמוד שלה, השטיחה והחליקה אותו לאחור, תחבה אותו מאחורי האוזניים והעניקה לו מראה רטוב וסקסי עם שביל צידי קטן.

 

ג'נוארי ג'ונס: תאונת ספריי? רולים שנשכחו? הזדהות יתר עם דמותה של בטי מ"מד מן"? כל אחת מן התשובות האלו יכולה להיות נכונה, אבל אף אחת מהן לא מכפרת על הלוק המיושן שג'ונס החליטה להתהדר בו. הגובה מוגזם והשיער קצר מכדי להחזיק את כל הנפח המיותר הזה. היא כיוונה לרטרו–שיק, יצא לה יותר אלביס פרסלי.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: