שירי מימון שמחה שסוף סוף אתם מכירים אותה. השופטת האנרגטית מה"אקס פקטור" מקבלת המון תגובות מפרגנות על הופעתה בתכנית, על העבודה עם המתמודדים ועל הביקורות המקצועיות שהיא לא מהססת לתת. "אני הולכת עם תחושת הבטן שלי ואומרת מה שעל ליבי", סיפרה לנו שירי על סט צילומי השער של מגזין "לאשה". "אני מרגישה שאנשים מכירים אותי סוף סוף. אנשים שמים אותך בתוך תבנית, מקטלגים, ועכשיו הם מכירים אותי יותר". 

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

 

איך את מסכמת את חווית "אקס פקטור" עד כה?

"חוויה מטורפת. לא ידעתי מה זה אומר באמת לשבת על כסא השופטת ולתת ביקורות. בסופו של דבר עומדים שם אנשים שזה החלום שלהם. אני שם כדי לעזור להם להגשים אותו, אבל מסתבר שיש גם צד פחות יפה, ברגע בו קוטעים להם אותו - וזה מאוד קשה".

 

ושירי מבינה בחלומות. בשנת 2003 התפרסמה הזמרת בתכנית "כוכב נולד" כאשר הגיעה לגמר הגדול יחד עם נינט טייב ושי גבסו. שנתיים לאחר מכן ייצגה את ישראל באירוויזיון עם השיר "השקט שנשאר" איתו הגיעה למקום הרביעי והמכובד. בשנים האחרונות הופיעה מימון יחד עם הזמר שמעון בוסקילה במופע משותף ומצליח ובימים אלו היא עובדת על אלבום ומופע חדשים.

 

מלבד החוויה הראשונית על כסא השופטת "באקס פקטור", גם חייה האישים של מימון עברו שינוי בשנה האחרונה עם הולדת בנה הבכור, איתי.

איך את מצליחה לשלב בין האמהות לתקופת הצילומים האינטנסיבית של התכנית?

"לשמחתי במקצוע שלי זה יכול להיות יום-יומיים מטורפים ואז שאר השבוע אני לא עושה כלום. וגם אם אני עושה, אז זה בערב בשעה תשע יוצאת להופעה, כך שהוא לא מרגיש שהלכתי. זה כיף, אני מצליחה לאזן איכשהו".

 

  • עוד בוידאו: איך היחסים עם שאר השופטים, מה היא חושבת על הביקורת שהם נותנים למתמודדים שלה והאם היא מתכוונת להמשיך לעוד עונה של "האקס פקטור"?