בגיל 10 עלתה הדוגמנית נדיה לורן לישראל עם הוריה עם 500 דולר בלבד בכיסם. כדי לשכוח מהמצב הכלכלי הקשה התמסרה נדיה לעולם הספורט והגיעה עד לנבחרת האקרובטיקה של ישראל. ניבו לה עתיד מזהיר כספורטאית, אך בעקבות פציעה חמורה היא פרשה מהתחום.

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

 

"מגיל קטן התעסקתי בספורט", סיפרה לנו נדיה בת ה-18.5 בצילומים לשער "לאשה". "נפצעתי בגב באימונים ואז החלטתי שאני לא חוזרת". במקום הספורט החליטה נדיה להתפרנס מדוגמנות, אך גם הדרך לעולם הזוהר לא היתה פשוטה. בתחילה היא הגיעה לסוכנות של רוברטו, אך הוחלט שם שהיא לא מתאימה ולאחר מכן חיפשה את מזלה בסוכנות אחרת, שם הונו אותה וגזלו ממנה את כספה.

 

מפגש מקרי עם רוברטו עצמו בבית קפה טרף את כל הקלפים, ונדיה הרגישה שהגיעה לנחלה. מאז היא עושה חיל בעולם הדוגמנות ומפנטזת על קריירה בחו"ל.

שוחחנו איתה מאחורי הקלעים של צילומי השער וגילינו נדיה מאושרת, ששמחה על ההזדמנות להפגין את יופייה. "זה מדהים. לא ציפיתי לזה. אם היית שואלת אותי לפני כמה שנים שאהיה על שער 'לאשה' לא הייתי מאמינה".

 

איך את מרגישה עם צילומי השער החושפניים?

"מדהים. אין לי מה להסתיר. אני אוהבת את הגוף שלי. אני מתאמנת. אני אוכלת כל מה שבא לי, אבל אחרי זה אני הולכת לחדר כושר".

 

את עדיין בתיכון, איך יגיבו חברייך לספסל הלימודים על התמונות?

"הם לא כל כך מפרגנים לי. לא התלמידים ולא המורים. רובם אומרים שזה לא מגיע לי, שאין לי עתיד בזה, אבל אני מוכיחה אחרת".

 

מה התכניות שלך לעתיד?

"אני מקווה לקריירה בחו"ל, למרות שאני לא גבוהה מספיק. בכל מקרה, אני רואה את עצמי גרה בארץ, אולי גם מתחתנת. נראה. החיים זורמים".

 

  • הריאיון המלא בגיליון "לאשה" השבוע