קולקציית הכריסמס של חברת האיפור פופה מילאנו נקראת "Princess", ובהתאם לכך היא מנצנצת ויוקרתית. מלכת היופי טיטי איינאו ו נערת ישראל בר חפר הגיעו בבוקר חמים לסטודיו כדי לדגמן את המראה.

 

עוד אופנה? בואו להיות חברים של תחרות מלכת היופי בפייסבוק!

 

להיות מלכת יופי וסטודנטית זה לו"ז צפוף

 

על שידת האיפור עמדו המוצרים ורונן שטיינר, המאפר הראשי של פופה בישראל, עיצב את המראה על פניהן של טיטי ובר. בינתיים בר מעדכנת שהיא עומדת להתגייס לתפקיד מש"קית חינוך. "מתאים לך!", אומרת טיטי. מלכת היופי עצמה מנסה להתמקד בלימודי הדיפלומטיה ומדע המדינה, אבל לא קל לעשות את זה בין המשימות שלה בגיוס תרומות, בפעילות חברתית ובדוגמנות.

 

סטייל שיקי, רך ומתקתק

 

רונן מאפר אותן בגוונים בהירים ומנצנצים. הקולקציה מוגדרת כנוסטלגיה נסיכותית מודרנית עם סטייל שיקי, רך ומתקתק. פלטת הצבעים היא שילוב של גוונים אופנתיים, פודרתיים וזוהרים. בין המוצרים יש צללית קרם קלה למריחה ועמידה, איילנר נצנצים בירקרק ובורדו ושפתון נוזלי מבריק. לחובבות האפקטים המיוחדים יש ערכה למריחת לק בגימור קטיפה.

 

בזמן הצילומים עצמם אפשר לראות את הוותק שהשתיים צברו במהלך השנה האחרונה. כדוגמניות מקצועיות הן מחליפות הבעות ותנוחות בהתאם למה שהצלם, איתן טל, מבקש מהן.

 

לקראת השנה האזרחית החדשה הן מתכננות חגיגות פרטיות קטנות. טיטי נזכרת איך נראו חייה רק לפני שנה: "הייתי קצינה משוחררת, רק בתחילת כל התהליך של התחרות". ההמשך ידוע, עם הזכייה וההדים שהיו בכל העולם. הפגישה עם הנשיא אובמה, הנסיעות לחו"ל, הצילומים. "החיים מפתיעים אותך", היא מחייכת. "בשבילי זו היתה שנת החלומות".

 

לקראת סוף הצילומים הן מאחלות לעצמן ולכולם: "שנה של הצלחה והנאה". וטיטי מוסיפה: "ואהבה!"

 

רוצות השראה? קבלו סרטון הדרכה לאיפור בקולקציה החדשה.

___________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: