>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

 

1. מעיל צבאי

"מעיל פארקה של קאלה בגזרה מהממת, מדויק בשילוב צבעים וחומרים באורך נכון".

 

2. ג'ינס בויפרנד

"זהו ג'ינס של דיזל שאני חורשת עליו כבר שנתיים, אבל הפואנטה היא לא כמה זמן יש לי אותו בארון אלא מספר הפעמים שלבשתי אותו. יש את הימים שאני מרגישה שלא בא לי לצאת מהבית ועם הבויפרנד אני מרגישה יותר משוחררת".

 

3. הפריט הכי יקר שלי

"מעיל בגזרת שמלה של אלכסנדר מקווין שקניתי באיטליה. אני מתה על הצורה העטלפית העוטפת שלו, אני מרגישה שאני נראית כמו עטלף שיוצא למעוף

לילה".

 

4. מגפי צבא

"אני אוהבת את המגפיים הצבאיים של Fly London, בעיקר כי אני אוהבת כל פריט שנע על הגבול שבין הגברי לנשי".

 

5. טייטס שחור

"הישר מהקולקציה המשותפת לדלתא ולי ש־10% מרווחיה מועברים לבית השנטי: טייטס שחור עם ברק שיכול להתאים בקלות לשעות הבוקר לשיעור פילאטיס, ומצד שני עובד גם בערב עם מגפיים וז'קט הורס למראה סופר קולי".

 

6. חצאית עור

"חצאית של Anne Studio מבוטיק אליז שהיא פשוט שיא המגניבות לטעמי, קניתי אותה מזמן ואני פשוט חורשת עליה".

  

בארון של נינט (צילום: נועם יוסף)
בארון של נינט (צילום: נועם יוסף)

 

למען הקהילה

 

על הקולקציה המשותפת של נינט וחברת דלתא כבר וודאי שמעתם (היי סט גופייה ותחתונים בתמונה מימין), יש בה לא מעט פריטים שווים, אבל אנחנו אהבנו במיוחד את העובדה ש־10% מרווחי הקולקציה מגיעים ישירות לבית השנטי.

 

ואם כבר בפילנטרופיה עסקינן, בזמן שעבדנו על גיליון זה, החליטה נינט להעמיד למכירה פומבית פריט אהוב מארונה האישי שהרווח ממכירתו יימסר לעמותת רוח נשית למען נשים נפגעות אלימות.

 

נינט בחרה במגפוני לבד אפורים של Chloé, ומבקשת לציין שמדובר במידה קטנה במיוחד, 35.5. המחיר ההתחלתי למשתתפים הוא 1,000 שקל ובנוסף לזוג המגפונים השווים, יקבל הזוכה המאושר גם זוג כרטיסים לאירוע השנתי של העמותה, שבו יופיעו בין היתר עדי אשכנזי ושלום חנוך. יאללה! פעם ראשונה? פעם שנייה? נמכר!!!

להגשת הצעת מחיר התקשרו בשבוע הקרוב ל־072-2507770.

 

המגפונים השווים של נינט (צילום: ז'אן כהן)
המגפונים השווים של נינט (צילום: ז'אן כהן)

 

הפריט הכי מרגש שלי

 

"עליונית שאל רקומה שקניתי בחנות יד שנייה בליברפול שבה נתקלתי בטיול של שבת. מאחר שאני שומרת שבת, התחננתי למוכרת שתשמור לי אותה ליום שני והיא חיכתה לי כעבור יומיים ארוזה בעטיפה יפה".

 

העליונית של נינט (צילום: ז'אן כהן)
העליונית של נינט (צילום: ז'אן כהן)

 

 

מגבר ווסמינסטר

 

"מגבר וינטג' משנות ה־50 של Wesminster שהזמנתי מארצות הברית. יש למגבר סאונד מיוחד, והאמת היא שאני גם מאוד אוהבת את איך שהוא נראה".

 

מגבר וינטג' (צילום: נועם יוסף)
מגבר וינטג' (צילום: נועם יוסף)

 

אופניים אורבניים ותמונה

 

"אופניים שעוצבו במיוחד ליום הולדתי. הצבעים, הניטים והפנסים הותאמו במיוחד לסגנוני האישי, מעליהם ציור מושלם של חברי האמן, אמיר סמי, אמיר חי שנה בברצלונה ומושפע מהסגנון הספרדי הצבעוני. מסוג הציורים שאני תמיד מגלה בו משהו חדש".

אופניים אורבניים ותמונה (צילום: ז'אן כהן)
אופניים אורבניים ותמונה (צילום: ז'אן כהן)

  

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

עוד בפנאי פלוס :