28. זה מספר המועמדות המעודכן שהגיעו למיונים האחרונים והסופיים לקראת תחרות מלכת היופי 2014. הן גבוהות עד השמיים, דקיקות כגבעול, יפות, נרגשות ורוצות לעשות את זה בגדול.

 

עוד עדכונים על תחרות מלכת היופי? היכנסו לפייסבוק שלנו!

 

המועמדות מגיעות מכל פינה בארץ. ביניהן יש כאלה שרוצות להשתתף בתחרות כדי לפתוח דלת לעולם הדוגמנות והאופנה, אחרות פשוט חולמות להיות שם מגיל צעיר.

ביום המיונים האחרון הלחץ היה גדול במיוחד, כי כולן מרגישות שהן כמעט נוגעות במה שהן כל כך רוצות: להיכנס לנבחרת של 20 המשתתפות בתחרות מלכת היופי.

 

בתקופה הקרובה יתקבלו כל ההחלטות והמועמדות יקבלו את התשובה הסופית, מי תיאלץ לוותר על החלום (לפחות השנה) ומי מקבלת כרטיס כניסה לחוויה של פעם בחיים, כולל הפקות אופנה מקצועיות, נסיעה לחו"ל, סדנאות העצמה אישית והמון חברויות חדשות.

 

הגולשים יכולים להצביע בדף הפייסבוק

 

גם השנה הגולשים יכולים להשפיע! איך זה עובד? ממש בקלות: נכנסים לדף הפייסבוק של התחרות ורואים את התמונות של כל המועמדות. אם יש מישהי שלדעתכם חייבת להיות בנבחרת – כל מה שצריך הוא לתת לייק לתמונה שלה.

 

אפשר כמובן גם לשתף ולהזמין את החברים לתמוך במועמדת. מי שתקבל את מספר הלייקים הגדול ביותר – תיכנס אוטומטית לרשימת 20 המשתתפות בתחרות!

 

טיטי: "לא מאמינה שכבר יש מתמודדות חדשות"

 

בהפקת איפור שבה השתתפה לאחרונה מלכת היופי טיטי איינאו, היא לא האמינה שהתחרות החדשה כבר נכנסת להילוך. "איך תהיה מלכה חדשה, איך?" שאלה בצחוק. אבל מייד אחר כך הבהירה: "עכשיו הזמן של הבנות החדשות. אני אמשיך קדימה עם הדברים הנהדרים שהתחילו בתקופה האחרונה. לבנות החדשות אני מאחלת הצלחה ושייהנו מהחוויה המדהימה הזאת".

 

בשנים הקודמות: חביבות הגולשים המשיכו להצליח

 

בתחרות הקודמת זכתה מור שלי במאות לייקים, שהכניסו אותה היישר לנבחרת של 20 המועמדות הסופיות. גם בתחרות עצמה, בטקס בחירת מלכת היופי, השתתפו הגולשים ובחרו את חביבת הקהל. מור שלי שוב קיבלה תמיכה ברשת וזכתה בתואר.

 

בשנה שלפני כן זכתה סוף אזולאי בתמיכת הגולשים וגם היא הגיעה, בתחרות עצמה, לחמישייה הסופית (באותה שנה לא הוענק תואר חביבת הקהל).

כך שעל פי המסורת, הזכייה בלייקים מהגולשים מובילה להצלחה גם בתחרות עצמה!

 

מור שלי. הגולשים אהבו אותה (צילום: ששון משה)
מור שלי. הגולשים אהבו אותה (צילום: ששון משה)

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: