על ההיריון הראשון שלה ושל נעם טור, בחרה קרן פלס בזמנו לבשר באמצעות הטור האישי אותו היא מפרסמת מדי סוף שבוע ב"ידיעות אחרונות". "אני בהריון", כתבה שחור על גבי לבן, ויידעה את כלל הקוראים בשינויים המתחוללים בגופה. "איזה מרגש זה? בהריון, אני בהריון, אני בהריון וחוץ מזה כלום לא מעניין אותי", הכריזה.

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

 

לא מפתיע אם כך, שגם דבר הריונה השני, קצת יותר משנה אחרי הולדת בנה אורי, נחשף באופן רשמי על הבמה, במהלך מופע הבכורה שפתח את סבב ההופעות של האלבום החדש "איך שתזרח השמש", שם הודיעה לכל הנוכחים, שהיא שוב מצפה. "אולי הפעם זו בת", היא לחשה למיקרופון ואפילו צדקה.

 

רק כמה ימים לפני כן התייצבה פלס לצילומים הסטילס לשער "לאשה", עם בגדים בהם לא ניתן היה להבחין כי הבטן כבר מבצבצת. בראיון הוידיאו שהתקיים כעת, במהלך החודש שביעי, היא מאשרת שנמנעה בזמנו מלשתף על הסט אפילו את הצוות המקצועי, עד שהרופא הפרטי לא נתן לה אישור לספר לכולם. ההחלטה, מתי ואיך לשתף הייתה לה ברורה: הידיעה כי בארץ קשה לשמור על סודות לאורך זמן, דרבנו אותה למנוע גל עתידי של שמועות. "כולם חשבו שדביתי (מלשון המילה דאבה), אבל זה לא סתם", כך עם מידה של הומור עצמי הטילה את הפצצה באולם.

 

שלא כמו ביונסה שסיפרה במהלך טקס פרסי המוסיקה של MTV תוך כדי שהיא מלטפת את בטנה אל מול המצלמות שהיא וג'יי זי מצפים, פלס טוענת שדווקא לא חיפשה תשומת לב תקשורתית: "הייתי צריכה להגיד את זה, אחרת הייתי מרגישה מאד לא נוח על הבמה", היא מבהירה שלא מדובר בגימיק של יחסי ציבור. " כשאני מופיעה יש משהו מאד חשוף עם הקהל ולא מסתירים דברים. אני מוצאת את הפלטפורמות שהכי נוח לי לדבר על זה, זה לא רכילותי, אלא חלק מהיצירה שלי ולא סתם אייטם צהוב".

 

כל זאת כאמור לא מונע מבעדה להמשיך גם עכשיו בקצב עבודה גבוה, שכולל הופעות בכל הארץ (21/12 זאפה ירושלים, 2/1 קיבוץ כברי, 10/1 תיאטרון הבימה, 25/1 היכל התרבות פתח תקווה), לכתוב חומרים חדשים לאלבום הבא וגם להסכים לראשונה לשמש כפרזנטורית של חברת ההלבשה "זברה", הממותגת כאופנת דיסקאונט נגישה לכל המשפחה.

 

  • עוד בווידאו: אז איך היא מתמודדת עם הטייטל החדש כדוגמנית מול השינויים הפיזיים? מה הקווים האדומים בחייה אותם איננה חושפת? והאם היא תסכים להצטלם בעתיד עם הבת כשתיוולד?

 

ובהזדמנות חגיגית זו: מערכת "לאשה" מברכת את כתבתנו קרן נתנזון ויץ ובן זוגה דן, על הולדת בנם הבכור.