יעל פוליאקוב אף פעם לא אומרת מה שמצפים ממנה לומר, אלא תמיד מה שהיא חושבת באמת. זו אחת התכונות שהפכו אותה לאחת הנשים המצחיקות על המסך בארץ, כשלא פעם היא חורגת בכוונה מגבולות הפוליטיקלי קורקט, ולא ברור האם היא מגלמת דמות או שמדובר בה עצמה.

 

גם כשהתייצבה לצילומים לשער "לאשה", לא הייתה לה שום כוונה לזייף הנאה מכל ההתעסקות בה, ואת היום העמוס שכלל איפור, שיער, החלפת סטים, עמידה מול המצלמה וראיון, היא הגדירה כ"התשה".

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

 

אבל עכשיו כשהפרויקטים עליהם עבדה במהלך החודשים האחרונים מתחילים לצאת לאור, גם היא חייבת להשתתף ולשחק את המשחק התקשורתי, והיא עושה זאת מבלי לחסוך קיטורים משעשעים על הדרך.

 

אחרי שתי עונות של "הכל דבש" שכתבה בהשראת משפחתה הלא שגרתית, חזרה לסדרת הקאלט "אחד העם 101", פינה בתוכנית "מה נסגר" של רועי בר נתן ובקרוב גם הצטרפות יחד עם שותפה המקצועי אילן פלד לעונה החדשה של "ארץ נהדרת", השבוע (יום ד' 20.11 שעה 21:30 HOT3) עולה לשידור "מקימי", סדרה חדשה בכיכובה.

 

בסדרה החדשה פוליאקוב משתמשת יותר בכישוריה הדרמטיים מאשר הקומיים, ונכנסת לנעליה של נועה ירון - דיין, מי שהייתה כוכבת טלוויזיה בשנות התשעים וחזרה בתשובה. הסדרה מבוססת על רב המכר שכתבה ירון, המגולל את תהליך התקרבותה לקיום מצוות, עד הפיכתה יחד עם בעלה יובל דיין לחסידי ברסלב, הורים לשבעה ילדים המתגוררים בשכונה חרדית בבית שמש.

 

הכניסה לנעליה של נועה, הייתה קלה לדבריה של פוליאקוב מאחר ודמותה קלילה ומגניבה ולכן גם ל"דוסיות שלה אפשר להתחבר". למרות שחייה רחוקים שנות אור מהדמות שהיא נדרשה לגלם, חיה עם אלעד מילוא בן זוגה בשנה וחצי האחרונות, מגדלת את בנה יונתן מהנישואים הראשונים, אבל יחד עם זאת מבינה את המסגרת המפתה שמעניקה הדת.

 

  • עוד בווידאו: האם היא הייתה יכולה לחזור בתשובה בעצמה? היכן היא מוצאת את השקט שלה כיום? ומה קורה כששואלים אותה יותר מדי שאלות שלא בא לה לענות עליהן?